R e k l a m a

Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 48)
  • Autor
    Wpisy
  • #103589 Reply
    Grzes
    Gość

    Kolejna podwyżka juz tuż tuż, trzymajcie się za kieszenie.

    #103595 Reply
    hahaaaaaaa
    Gość

    normalne stawki jak w całej Polsce, w ty chcesz za darmo, za papierochy więcej płacisz i też zagraża rak.

    #103601 Reply
    bingo
    Gość

    opłaty powinny być powiększane dla tych co protestują. Dlaczego wszyscy mamy być poszkodowani przez garstkę niezadowolonych. Ja jestem zadowolony z usług Ekoregionu, dla mnie rozbudowa wcale nie przeszkadza, nic mi nie śmierdzi. Nie wiem o co ta panika. produkujemy śmieci i gdzieś je trzeba składać. Działki tam posprzedawali, a teraz krzyczą, gdzie byli wtedy jak tworzył się zakład. a teraz przez garstkę mamy wszyscy w gminie ponosić karę za ich grymasy. pokazują mapki z wodą , a jak się przypatrzyłem to śmietnisko wcale nie stoi na zbiorniku, akurat wcale nie jest na zbiorniku. Tak więc wcale nam zła woda nie zagraża. Burmistrz powinien on line zrobić spotkanie z mieszkańcami i jakiś specjalista powinien uciąć te wymysły garstki.

    #103605 Reply
    Jasiu
    Gość

    Dalej wiadomo… Nic

    #103606 Reply
    Baca
    Gość

    A Pani wiceprezes ekoregionu nic nie śmierdzi, o czym wy mówicie?

    #103613 Reply
    bingo
    Gość

    komu śmierdzi? przecież teraz wcale nie śmierdzi, jest czysto, paru ambitnych się zebrało i wymyśla rzeczy z kosmosu, byle o czymś gadać i podburzać. Postęp i rozwój jest konieczny, jakby każdy tak myślał, to powinniśmy tylko wóz i koń a nie co drugie podwórko to po trzy auta. To dopiero zanieczyszczenie powietrza i smród. Tak naprawdę to śmieciowisko to temat wyssany z palca. Firma działa jak każda inna, płaci podatki, a paru zazdrosnych nie wiadomo co by chciała. może helikopter. to sobie go kupcie, tylko na państwowe liczycie lub większego przedsiębiorstwa. do roboty się weźcie, a nie takie pasożytnictwo.
    czepianie się vice jakiegoś przedsiębiorstwa to już jest śmieszne, bo kogoś tu coś boli z zazdrości. Panie baco lepiej zrobisz chłopie jak sam się weźmiesz do roboty, a nie zajmujesz się czyimś chlebem. pomyśl trochę

    #103614 Reply
    wlodek
    Gość

    Bingo ile kasy bierzesz za te wypociny ,stań od wysypiska ze 2 km jak powieje w stronę DYLOWA i wtedy się produkuj ,a bakterie w wodzie w całym powiecie to skąd się pojawiły

    #103620 Reply
    Adam
    Gość

    Składowisko w Dylowie miało służyć 30 lat, firma Eko Region wybudowała sortownię aby wydłużyć czas eksploatacji. Z tego co pamiętam to wybudowano wysypisko w 2001 roku, w związku z tym powinno służyć bez rozbudowy jeszcze 20 lat conajmniej.
    Chyba że Eko Region wprowadzał ludzi w błąd?

    #103621 Reply
    Oliwia
    Gość

    Bakterie są od coli z szamb nieszczelnych . Ja mieszkam 2 km od składowiska i nie śmierdzi. Niektórzy to przesadzają. Co nas obchodzić mają Ci co są w Dylowie. Mogli działek nie sprzedawać. Oni się innymi interesują, wcale. To niech mają i swój problem. To nie nasz

    #103622 Reply
    Oliwia
    Gość

    Jakby bakterie w wodzie były ze składowiska, to byłyby cały czas, a nie jednorazowo, ktoś ma wybujałą wyobraźnię.

    #103623 Reply
    Oliwia
    Gość

    Adam A Ty wiesz co za 20 lat będziesz robił? I czy starczy Ci wszystkiego? Po 20 latach możesz mieć inne potrzeby, może większe. Takie blokowanie inwestycji bez dialogu jest chore i zwyczajnie głupie

    #103626 Reply
    Michał
    Gość

    O ci na etatach się w dyskusję wydają…?
    Bronią ten smród jakby było czego…?

    #103627 Reply
    Kama
    Gość

    A jak tam radna Koperska w Eko Regionie się ma?
    Też jest za rozbudową tego wysypiska?

    #103645 Reply
    Oliwia
    Gość

    Powinni rozbudować A nam obniżyć opłaty lub je znieść , i już. I wilk syty i owca cała

    #103648 Reply
    andrzej
    Gość

    nasz burmistrz negocjuje od początku kadencji?
    i wynegocjował kolejną podwyżkę?
    jest koncepcja?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 48)
Odpowiedz do: Reply #103840 in Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!
Twoje informacje