R e k l a m a

Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 48)
  • Autor
    Wpisy
  • #103649 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    do:oliwia
    widac ze jestes podstawiona bo jak mieszkasz 2 km od wysypiska to albo dylow szlachecki, rzadowy, marchewki lub dylow A i co nie smierdzi??Zart!Kpisz sobie z ludzi którzy mieszkaja obok!
    Kto sprzedał dzialki pod eko -region ,ktory dylow bo nie Szlachecki!Doucz sie!
    Moze trzeba przedstawic prezesowi propozycje ze dylow szlachecki dostanie preferencyjna stawke a reszta niech płaci po 30/40/50/60za osobe skoro to nie problem gminy tylko Dylowa!

    #103650 Reply
    bingo
    Gość

    dylów powinien płacić 100 zł bo przez nich mamy takie stawki
    a tak w ogóle to powinni was wysiedlić, przez was te problemy i stawki. Rozwój jest potrzebny , a gdzie dylów był jak tworzyli składowisko , przecież to było oczywiste, że jak będą potrzeby to trzeba rozbudować. wtedy cicho siedzieli jak myszy, a teraz wielkie halo jak ktoś zainwestował. Teraz to taki sam mieszkaniec dylowa jak ty i ma takie same prawa jak ty do przebudowy swojego dobytku. dylów powinien odpowiadać za stawki nie pozostali w gminie, i tyle

    #103651 Reply
    Tuk
    Gość

    Ludzie nie dajcie się podzielić. Stary sposób polityków jak im się grunt pod nogami pali. Skłócić Polaków skłócić nas mieszkańców gminy. Nie dajcie się. Ja i cała moja rodzina jesteśmy przeciw rozbudowie wysypiska. Mieszkam w Pajęcznie.

    #103653 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    przez dylow takie stawki ale brednie! Podobno cała gmina tyle produkuje smieci, sam dylow to pikus. „Bingo” widac ze jestes sprzedawczyk!!!
    A wysiedlic prosze bardzo, niech zaplaca ale nie grosze tylko stawke rynkowa i moga powiekszac wysypisko pod samo starostwo!
    Wysypisko mialo byc gminne/miedzypowiatowe tylko dla Nas a nie smieci z całego kraju! i dziwic sie ze miejsca brakuje.Protesty i zbieranie podpisów przeciw były wczesniej ale wszystko ignorowano , tylko zgody/pozwolenia po cichu zalatwiano.
    I teraz pozwolenia sa a miejsca brak!i trzeba kombinowac, podwyzszac, formowac i poprawiac etetyke zeby wiecej smieci przyjac!

    #103657 Reply
    bingo
    Gość

    paj ale ty bajki piszesz. jak ktoś ma inne zdanie to atak. Nie kolego, można mieć inne zdanie, bo to zasady tolerancji i rozmowy, chyba że o tym nie masz pojęcia. Dla wielu osób składowisko nie przeszkadza, i nie śmierdzi, a na siłę smrodu szukać nie będziemy. Jakbyście podpisy kiedyś zbierali, to byłyby uznawane jak teraz i na pewno nie zbudowali by składowiska, więc nie kłam. Chcecie coś wymusić kosztem całej gminy. Niestety tak nie będzie. Jak rozbudowują kopalnię to wam to też nie przeszkadza, a innym może tak. Was ten temat nie obchodzi. wię cTO WASZ PROBLEM

    #103658 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    Mi kopalnia nie przeszkadza ale nie wypowiadam sie za ludzi którym przeszkadza bo nie zyje obok! Przynajmniej kopalnia placi pobliskim gminom za swoje uciążliwości! i kazda firma jak cementownia czy Wgk raciszyn probuje jakos zrekompensowac swoja obecnosc a nie udaje ze Nie ma uciążliwości.
    A podpisy zbierano w pajecznie(zbierała pani Szczerkowska, Pozwazka i wiele innych i po wsiach rowniez, prosze popytac u zrodła czy w gminie. Prawda sie sama obroni. Tylko same podpisy nie wystarcza bo zgody wydaja inne organy wyzej, kóte jak ty Bingo uwazaja ze jak obok nie mieszkaja to mozna ludziom zrobic mega- wysypisko po nosem bo im nie smierdzi wiec w czym problem!!!

    #103664 Reply
    bingo
    Gość

    no widzisz to że kopalnia wali i się trzęsie , to ci nie przeszkadza , a smród ci przeszkadza bo za smród nie płacą? hipokryta
    nikt w 2008 roku podpisów nie zbierał, wtedy kiedy powstawało składowisko, tylko w 2018

    #103665 Reply
    bingo
    Gość

    no i wymienione osoby to nikt z dylowa

    #103666 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    skladowisko powstalo w roku 2002 niedoinformowany i bylo gminne a pozniej eko region wykupil udzialy.Pisma przeciw byly skladene do gminy(prosze zapytac radnego Janeczka , ma obszerna wiedze) Ja wiem kto zbieral podpisy w dylowie szlachecki, rzadowym wreczycy, niwiskach , pajecznie. Prosze samemu odrobic prace domowa!!!
    Gdzie w pajecznie kopalnia wali sie i trzesie. ostatni drobny wstrzas odczuwalny był 2010roku.

    #103667 Reply
    bingo
    Gość

    to gdzie ci śmierdzi
    ostatni smród był rok temu

    #103668 Reply
    bingo
    Gość

    paj zapraszam na dylów rządowy , pomieszkał a poczujesz jak walą. to wtedy może ja do ciebie na dylów sz podjadę o będę wąchał czy ci śmierdzi. o to właśnie chodzi , interesuje was tylko własny interes a nie wszystkich w gminie, tak więc to wasz problem, jak nasz że się trzęsie.

    #103669 Reply
    paj@wp.pl
    Gość

    post wczesniej:nie wypowiadam sie za ludzi którym przeszkadza bo nie zyje obok!
    pewnie ze nie mam pojecia o zyciu w sasiedniej wsi i wspolczuje uciazliwosci.
    Macie slabo nagosniony problem bo nie slychac nigdzie o WAS.

    #103791 Reply
    Piotr
    Gość

    Jaka stawkę za śmieci proponujecie mieszkańcy????

    #103799 Reply
    Adam
    Gość

    Zaraz wam Mielczarek zaproponuje stawkę…żeby tylko was z butów nie wyrwało?

    #103801 Reply
    wlodek
    Gość

    Adam to kup sobie mocne sznurówki do tych butów

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 48)
Odpowiedz do: Reply #103801 in Mamy smietnisko i takie opłaty Ludzie!!!
Twoje informacje