R e k l a m a

Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 142)
  • Autor
    Wpisy
  • #52301
    Maniek
    Gość

    Zapraszam do nowego Newsweeka, a tam obszserny artykuł o p. Marku Szydłowskim i kolegach z naszego powiatu.

    #52303
    wiedzacy
    Gość

    Lemingi zachęcają do czytania tego ścierwa już na lokalnych portalach 🙂 Sam se to czytaj deklu.

    #52304
    Maniek
    Gość

    Najlepiej nic nie czytać, niczym się nie interesować i pozwolić wam obsadzać nauczycieli i filozofów na stanowiskach dyrektorów i prezesów w Bełchatowie (z pensjami 10x średnia krajowa)? Z takim programem szliście do wyborów? To obiecywaliście wyborcom? DOBRA ZMIANA!

    #52305
    byly PiSowiec
    Gość

    No teraz Marek ma wszystkich gdzieś nawet nie musi startować w kolejnych wyborach, pensja ponad 30 TYSIĘCY na miesiąc – żyć nie umierać.
    Chociaż trzeba przyznać że Szydłowski jednak ma odrobinę wstydu bo co obok niego przechodzę to widzę że służbową limuzynę parkuję zawsze za domem żeby plebs nie widział.
    Niestety jako wyborca się zawiodłem, dziwie się dlaczego pani Pielucha go tak awansowała. Ja na PiS już raczej nie zagłosuje.

    #52306
    Kwachu
    Gość

    newsweekem to ja bałbym się nawet podetrzec,zeby nie dostać syfa a co dopiero go czytac.
    Na okładce tego czegos powinno byc napisane,ze przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą!!!

    #52307
    cba
    Gość

    W najnowszym „Newsweeku”. „Praca za głosy”, czyli jak rzecznik MON rozdaje posady w Bełchatowie

    #52308
    cba
    Gość

    A o byłym naczelniku rolnictwa i kadrowcy przepraszam sekretarzu z Działoszyna nie wspomnieli.Oj oj

    #52311
    10warta
    Gość

    Można tego nie czytać ale to jednak 2 czy 3 pod względem sprzedaży tygodnik opinii w Polsce więc nazwijmy to „niepokój” wśród lokalnych prominentów PIS rośnie 🙂 A co dopiero będzie gdy Prezes przeczyta lub co bardziej prawdopodobne mu doniosą? Każe się chyba do dymisji podać, wszakże zapowiadał nie tak dawno ostrą walkę z kumoterstwem i bodajże minister skarbu za to dymisjonowany jest 😉
    Nadeszły złe czasy dla stojących w śniegu 🙂

    #52446
    Miki
    Gość

    Pięknie … pięknie.

    #52450
    Polak
    Gość

    Nowoczesna ujawnia „Misiewiczów”. Ponad 20 nazwisk z Łódzkiego w najnowszym „Newsweeku” artykuł o tym w jaki sposób Szydłowski dostał fuchę dyrektora W PGE
    Problem w tym, że ktoś wykupił cały nakład i w Pajęcznie oraz w Radomsku – ciekawe kto ?
    Na szczęście można ten artykuł przeczytać w internecie. Oto link:
    http://www.newsweek.pl/polska/bartlomiej-misiewicz-dyrektor-i-rzecznik-mon-skad-sie-wzial-misiewicz-,artykuly,397167,1.html

    #52468
    koleżanka
    Gość

    w pajęczańskim PIS i przybudówkach panika 😀 wiadomość z 1-szej ręki 🙂

    #52470
    jotos
    Gość

    Złego licho nie weźmie.

    #52501
    Lusiek
    Gość

    Może by tak jaśniewielmożny pan dyrektor z PGE GiEK oświecił nas maluczkich komu zawdzięcza w końcu posadę? On oraz jego wspaniali koledzy z powaitu, piastujący najwyższe i najlepiej płatne stanowiska w bełchatowskich spółkach. Zawsze mieliście tyle do powiedzenia, a teraz? Co jest panowie?

    #52772
    10warta
    Gość

    Ciekawe co to szykuje zakładowa Solidarność w odniesieniu do naszych lokalnych „misiewiczów” (ostatni akapit) ?

    http://www.solidkwbbel.pl/images/Duda.pdf

    #52788
    tak to
    Gość

    Przewodniczący i zarządy związków zawodowych to największe cwaniaki (przynajmniej w spółkach bo w takowej pracuje i mogę cośna ten temat powiedzieć, nie wiem jak jest na kopalni) Otóż jeśli są jakiekolwiek przyjęcia na kopalnie to związkowcy podają swoją listę i jeśli nie jesteś ich „znajomym” to żeby siędostać musisz nieźle wypapierkować. Jeśli ktoś mi zarzuci ściemęto prywatnie mogę wyliczyć nazwiska o których wiem, zresztą nietrudno to sprawdzić. Podczas ostanich ich rozmów gdzie zapowiadany był strajk ten cwaniaczki sprzedały nas i za profity dla siebie podpisali to co im prezesi podsuneli. Wiele osób jużsię poznało na tych cwaniaczkach i powypisywało się ze związków. Zresztą jak oni mogą dla nas wywalczyć coś dobrego jak są opłącani przez naszych pracodawców. Dlatego nie uwierzę w ani jedno słowo tych złodzeji!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 142)
  • Temat Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u jest zamknięty na nowe odpowiedzi.