R e k l a m a

Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 142)
  • Autor
    Wpisy
  • #70786
    Zazdrośnik
    Gość

    Ale się rozbrykał

    #70820
    Patryk
    Gość

    Kasa ludzi ogłupia.

    #70822
    Kazimierz
    Gość

    nasz pajęczański Bil

    #70842
    Jacek
    Gość

    Kolega Marzenki.

    #70845
    Santiago
    Gość

    / Kasa ludzi ogłupia/
    Głupich ogłupia.

    #70849
    Górnik
    Gość

    Żeby tak psuć wizerunek PiS a Pielucha na to nic.

    #70858
    P jak Prawda
    Gość

    Panie radny Szydłowski prosimy o oświadczenie w sprawie tych rewelacji o ktorych tu czytamy. Romanse, rozbicie małżeństwa, w głowie się to nie mieści.
    Gdzie ideały o których pan nauczał? Pamięta pan hasła wyborcze?
    Co ma pan do powiedzenia wyborcom jako wieloletni radny? katolik? nauczyciel?

    #70859
    p jak platfus
    Gość

    ciekawe jak się będziecie tłumaczyć z kłamstw i oszczerstw w sądzie

    #70866
    pytanie
    Gość

    co jest klamstwem? że zatrudnił w swoim biurze Iwonę K w zamian za usługi seksualne? to jest fakt. czekamy jak się wytłumaczy radny

    #70871
    Yeti
    Gość

    Ale jaja.

    #70878
    Mieszkaniec
    Gość

    Jeszcze ma czelność zarzucać komuś oszczerstwo! Typowy pisowski dwulicowy katolik typu „buk, humor, włoszczyzna” i tym podobne pierdy jakimi się podpisują.

    #70879
    Pragmatyk
    Gość

    Czas zdjąć z oczu romantyczną zasłonę. W naszej rzeczywistości nie ma już bohaterów romantycznych. Nie ma ludzi o niezłomnym charakterze rotmistrza Pileckiego który dla dobra Polski poświęcił życie.Idee romantyczne stają się pokarmem dla przeciętnego wyborcy który ciągle wierzy że pojawi się jakiś ideowy Janosik który bogatym zabierze a oddawanie biednym. Ale ten wybrany Robin Hood nie karmi się patetycznymi hasłami. Ale używa życia ile wlezie. A jedynym przejawem buntu w jednoosobowej walce o lepsze jutro, będzie buntowanie się przeciwko wyrwaniu stołka spod 4liter

    #70882
    Mieszkaniec
    Gość

    Pragmatyk już nikt nie wierzy że są, tylko po co szpanować tą pisowską rozmodloną obłudą.
    Taki np. Petru szczerze dopuszcza pozostawienie żony i dzieci. W jego środowisku jest to ogólnie przyjęte, w pisim obowiązuje uczciwość, moralność, wierność i inne górnolotne ideały. Jednak nie przeszkadza pisisynom robić skoku na kasę, mieć kochanki, przyjmować nienależne korzyści i do Częstochowy na kolanach. Gdzie elementarne poczucie wstydu i przyzwoitości nauczyciela?

    #70886
    Patriota
    Gość

    morda platfusiorski obłudniku, jak widać po twoich wpisach nie masz żadnych wartości, w moich kręgach za takie słowa oraz taki brak szacunku dla ojczyzny leje się w mordę, więc jeśli masz odwagę to mów to głośno na ulicy a nie w internecie pod przykrywką jak zwykły szczur. Ja na ulicy nie wstydzę się tego kim jestem i gdy zobaczysz osobnika w koszulce patriotycznej podejdź i powiedz to co napisałeś dwa posty wyżej, jeśli trafisz na mnie myślę że będziemy mogli wymienić się poglądami. Jak dla mnie jesteś zwykły mieszaniec, może ruska z innym gó.wnem.

    #70889
    pytanie2
    Gość

    czy pan radny nie pobierał czasami lekcji u partyjnego kolegi Pięty, który z chytrości na darmowe rochanie dorabiał ideologię o miłości i małżeństwie? jak mleko się wylało najpierw beczał, że to atak na jego osobę i straszył procesem, wobec twardych dowodów, przedstawienia smsów, hoteli itp., zmienił gadkę tłumaczył się że był za dobry, nie chciał kobiety zostawiać samej na dworcu i pomagał załatwiać tanie noclegi :/

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 142)
  • Temat Marek Szydłowski i spółka w Newsweek'u jest zamknięty na nowe odpowiedzi.