R e k l a m a

Marzenka w IPP :)

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #77354 Reply
  Czytelnik
  Gość

  Słyszeliście, że Marzenka wykupiła cały nakład i kazała rozdawać ludziom za darmo szmatlawiec IPP 🙂 Chyba w ramach ocieplania wizerunku 🙂 Tempa dzida. A Przygockiem kasa od Marzenki niedługo się skończy. Sprzedajne świnie spotkały się przy jednym korycie 🙂

  #77358 Reply
  pisanka
  Gość

  No IPP odpowiada nie tylko za kampanie Marzenki, ale miłościwie wspiera Piotra Mielczarka. Niektórzy, żeby zdobyć władzę zniżają się niziutko.

  #77371 Reply
  Emila
  Gość

  Wątpię czy Marzenka za to zapłaciła z własnej kieszeni. Może po pisowsku sponsoring. Tak samo jak plakaty wieszala nie za swoje pieniądze. Oj prąd musi zdrozec, kampania kosztuje.

  #77451 Reply
  WLODEK
  Gość

  zawsze tak było że się kandydaci lansują w lokalnych pismach ,jak na przykład w wiadomościach z RATUSZA tu za gminna kasę,,PISANKO’

  #77455 Reply
  marzanna
  Gość

  Na plakacud wyborczym posłanka Hojarska w pełnej krasie.

  #77456 Reply
  Kasia
  Gość

  Popieram Pawła Paweł na radnego .

  #77457 Reply
  Obiektywny
  Gość

  Dlaczego w sytuacji krytycznej dla gminy Sulmierzyce, w której była radną, gdy gminie chciano zabrać pieniądze za węgiel nie stanęła po stronie własnej gminy tylko po stronie tych co te pieniądze chcieli zabrać. To tak jakby żołnierz się odwrócił i strzelał do swoich. Żegnamy Panią Kowalska.

  #77480 Reply
  Milek
  Gość

  W zasadzie to szkoda mi tej Kowalskiej, bo jest na smyczy Pieluchy i Szydlowskiego. Z drugiej strony jakby miała jaja toby nie pozwoliła sobą grać. Jej wybór. Cena korzyści osobistych.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Marzenka w IPP :)
Twoje informacje