R e k l a m a

Meble na wymiar do pokoju

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Meble na wymiar do pokoju

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 47)
 • Autor
  Wpisy
 • #45693 Reply
  Natalia
  Gość

  Potrzebuje namiary na jakąś sprawdzoną firmę z naszych okolic , która robi meble na wymiar do pokoju. Kogo polecacie?

  #45698 Reply
  Krzysiek
  Gość

  Jeśli chodzi o meble na wymiar polecam Karola Prusa z Pajęczna

  #45798 Reply
  hns
  Gość

  Piotr Kin z Białej, solidne meble, polecam.

  #45799 Reply
  XyZ
  Gość
  #47149 Reply
  Aneta
  Gość

  Polecam AWAN meble Działoszyn za Pszczółką obok targowiska.Robią wszystko oprócz tapicerki.Mnie robili cały dom,łącznie z szafami przesównymi.Jestem bardzo zadowolona.Polecam!

  #47362 Reply
  pio
  Gość

  jest tyle salonów meblowych

  #47363 Reply
  itakwartożyć
  Gość

  Drodzy Państwo, meble do salonu pokoju jeśli oczekujemy bardzo dobrej jakości proponuje sobie kupić od renomowanego producenta takich mebli. Tak zwani „kuchaniarze” zrobią wam badziew w cenie złota do tego bez gwarancji. Standardem u nich jest przebitka na zawiasach, okuciach, prowadnicach minimum 100% a zdażają się tacy co mają przebitkę i 300%. Normą sąróżnice w odcieniu lakierów oraz słaba ich jakość no i w tym przypadku również przebitka 100% na frontach bo tak na prawdę mało który kuchniarz sam robi fronty. Kuchnie niestety trzeba powierzyć tym naciągaczom ale pokoje jadalnie itp proponuje sobie zakupić w renomowanych salonach. Szkoda że w tej branży mało jest fachowców którzy chcą zrobić na prawdę fajne projekty w rozsądnej cenie. Tak szczerze powiedziawszy najwięksi naciągacze wystawiają się na targach. Z ciekawości czasem pytam o ceny i ręce opadają. Nie wierzycie sprawdźcie sami: zapytajcie np o cenę jakiegoś zawiasu bo np Wam się w kuchni zepsułe i porównajcie jego cene w internecie. Tylko wcześniej usiądźcie…

  #47370 Reply
  Aneta
  Gość

  Do itakwartożyć.Widać,że albo kiedyś naciągnięty,albo zwolniony pracownik.Nie można uogólniać.Zawias zawiasowi nie równy.To samo z innymi częściami.Do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie.Marże wzięte z sufitu.Każdy ma wolną wolę,można pochodzić,sprawdzić,nikt nikogo nie łapie na siłę.Takie są prawa rynku,to samo dotyczy sklepu spożywczego.Ten,który ma mały przerób,zamawia mniejsze ilości towaru,nie ma upustów,stąd wyższe ceny.We wszystkim trzeba znaleźć zdrowy rozsądek,nie ubliżać wszystkim.A może Ci co nażekają przebranżowią się,może mają ukryte talenty,wtedy zobaczymy.powstał wątek”MEBLE NA WYMIAR DO POKOJU”,a zrobiła sie nagonka na meblarzy.Czy o to chodziło?Ktoś pytał o namiary,jeśli nie mamy nikogo do polecenia,to po co ta cała dyskusja?

  #47385 Reply
  witek
  Gość

  Pan Grzegorz Chodak z Białej. Polecam z czystym sercem!

  #47406 Reply
  Mateusz
  Gość

  Widzę że kolejny „mądrala” znawca fachu stolarskiego i typu mebli. Drogi panie tzw kuchniaże są różni wszystko zależy od podejscia do klienta nie każdy jak zobaczy klienta ktory przychodzi po meble pokojowe patrzy go oszukać. Jeżeli chodzi o badziew to wszystko zależy od ceny. Odnosze wrażenie że to jest syndrom mebli bodzio tanie meble a wykonane jak meble z najwyższej półki. Takze niech pan nie obraża kogoś jezeli nie ma pojęcia o tym fachu

  #47407 Reply
  Mateusz
  Gość

  Polecam Awan meble z działoszyna dobrzy fachowcy.

  #47423 Reply
  itakwartożyć
  Gość

  Tak się składa że pracowałem w tym fachu w renomowanej firmie przez kilka lat, miałem styczność z przedstawicielami handlowymi kilku firm-producentów akcesorii meblowych, znam ceny detaliczne jak i hurtowe. Logiczne ze zawias zawiasowi nierówny, najbardziej podbijana cena konkretnego zawiasu to Hettich Sensys. Głupoty gadam? To proszę mi podać „producenta” mebli kuchennych który sam robi fronty. Bodzio to nie jest dobry przykład, bo meble z kartonu ciężko jest nazwać wykonaniem z najwyższej półki mimo supernowoczesnej lini produkcyjnej. Jeśli ktoś chce konkretne wymiary mebli pokojowych to jak najbardziej do kuchaniarzy, jeśli jednak może sobie pozwolić na delikatne wahania rozmiarów to lepiej poszukać w firmach które się tym specjalizują.

  #47432 Reply
  Aneta
  Gość

  Skoro pracował pan w renomowanej firmie,to dlaczego pan zrezygnował?Byc może za bardzo pan miał styczność z przedstawicielami firm akcesorii meblowych i na własną rękę chciał pan za plecami chlebodawcy działać i stąd teraz taka frustracja?Proszę pisać na temat.Albo kogoś polecacie,albo nie piszcie,jeśli nie macie wiedzy.Tak jak Mateusz polecam AWAN .Jestem zadowolona.

  #47470 Reply
  Jan
  Gość

  Oczywiście, że większość „kuchniarzy” zamawia fronty w fabrykach tym się specjalizujących. Oczywiście, że mają marżę na akcesoriach. No i co z tego? Przecież jeśli chłop pracuje nad projektem, pomiarami, dostarczeniem próbek, doradztwie, zamówieniami wszystkich komponentów, cięciem skrzyń a następnie montażem, co zajmuje łącznie pewnie minimum 2 tygodnie, to nie należy mu się zapłata? Jest różnica między naciąganiem a zwykłą marżą. A ceny można porównać zapraszając kilku fachowców, a w takim miasteczku jak Pajęczno nietrudno znaleźć kogoś, kto u danego fachowca zamawiał kuchnię, żeby poznać opinię.

  A że u producenta jest taniej to wiadoma sprawa, kupując cokolwiek u pośrednika każdy zdaje sobie sprawę, że dopłaca za pewien komfort – że nie musisz się na tym znać, że nie musisz tego szukać po hurtowniach, że nie musisz zamówić większej ilości.

  #47474 Reply
  Sławek
  Gość

  Jan chyba dokładnie wytłumaczył,o co biega.Chyba tylko pieniacz i osoba,która chce zrobić zadymę tak,dla hecy ma inne zdanie.moi drodzy,niech każdy kieruje sie wlasnym zdaniem i zdrowym rozsądkiem,a będzie ok.Tyle w temacie,bo hejterów jest wszędzie pełno i zamiast rzeczowej dyskusji wychodzi szambo.Pozdrawiam i życzę na swojej drodze uczciwych i prawych fachowców

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 47)
Odpowiedz do: Meble na wymiar do pokoju
Twoje informacje