R e k l a m a

Media w powiecie

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #32171 Reply
  Brzęczyszczykiewicz
  Gość

  Fajnie mamy te media w powiecie. Kulisy wynoszę burmistrza Pajęczna ponad stan, jaki to z niego doskonały samorządowiec, IPP tłamsi go i „rozkłada” na ogół na pierwszej stronie. Co o tym myślicie i czy widzicie jeszcze jakiś związek lokalnych „dziennikarzy” z samorządowcami ?

  #32173 Reply
  Adam
  Gość

  Ja już od dawna nie czytam gazet bo szkoda na nie pieniędzy. Czasem zerknę jak stoje w sklepowej kolejce to jednak z dwojga złego chyba lepsze te Kulisy. Wydaje mi się, że tutaj piszą w miarę obiektywnie. Podoba mi się to, że np. z sesji jest film i pokazuje obie strony medalu. Wnioski każdy może wyciągnąć sam.
  Wracając do gazet to chyba Dziennikłódzki jest najbardziej profesionalny ale o naszym terenie za dużo się tam nie przeczytało.

  #32174 Reply
  interesant
  Gość

  Ktoś orientuję się jaki nakład mają te gazety albo jak to sprawdzić?

  #32179 Reply
  angorka
  Gość

  Najlepsze gazety to cotygodniowy informator Intermarche i Polo. Treść przystępna, dużo dobrych, promocyjnych wiadomości, kolory żywe, druk w dobrej jakości.

  #32180 Reply
  krzysiek
  Gość

  Eeee tam biedronkowy tygodnik i mrówkowy miesięcznik zdecydowanie bronią honoru lokalnych dziennikarzy!

  #32181 Reply
  Japko
  Gość

  Przypuszczam ze kilkaset sztuk sie sprzeda. Kulisy pewnie więcej bo maja większy teren. Ogólnie sprzedaż gazet wszędzie spada.

  #32184 Reply
  Brzęczyszczykiewicz
  Gość

  To z czego się utrzymują, jak sprzeda kilkaset sztuk ? Wszak koszty też są: samo wydanie, zatrudnienie fotoreporterów ? Czy tutaj nie mamy jasno przedstawionego rozwiązania zagadki, kto, jak i dlaczego pisze ? Albo dla kogo 😉 ???

  #32185 Reply
  znawca tematu
  Gość

  Dziennik Łódzki to niemiecka gazeta, należy do Polskapresse.

  #32187 Reply
  Brzęczyszczykiewicz
  Gość

  Nie wiem, czy niemiecka, ale ten redaktor (nazwisko od ryby), rzadko zajmuje się tam poważnym tematami z naszego regionu, tak jakoś pachnie mi od niego Łuczakiem 😉

  #32191 Reply
  Niedoszła dziennikarka
  Gość

  W takich gazetkach zarabia się grosze. Zatrudniają zazwyczaj na staż albo przez UP, więc dla właściciela koszt takiego pracownika czasem jest zerowy. Więcej płacą w Biedronce niż proponowano mi w jednej z lokalnych gazet.

  #32192 Reply
  znawca tematu
  Gość

  A może ,,dziennikarka nie doszła” ? LOL

  #32196 Reply
  Eldo
  Gość

  Przecież IPP-e utrzymuje się ze zleceń od UMiG Działoszyn!!Dodatkowo sprzedaż ma wtedy kiedy są dni dziadka i babci w przedszkolach bo ludzie kupują tylko dlatego, ze są zdjęcia wnuczków!

  #32244 Reply
  max
  Gość

  masz rację 2/3 tej gazety to zdjęcia plus ogłoszenia i krzyżówka na dwie strony, a poczytać nie ma co

  #32258 Reply
  kis
  Gość

  Najgorszą Gazetą jest IPP. Zdjęcia , zdjęcia i pierdoły w artykułach i co tygodniowy wróg na 1 stronie Dariusz Tokarski!Przygodzki ma świra na jego punkcie!niech odda za bilety to mu przejdzie może?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Media w powiecie
Twoje informacje