R e k l a m a

Media w powiecie

  • This topic has 13 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 9 years temu by kis.
Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #32171 Reply
    Brzęczyszczykiewicz
    Gość

    Fajnie mamy te media w powiecie. Kulisy wynoszę burmistrza Pajęczna ponad stan, jaki to z niego doskonały samorządowiec, IPP tłamsi go i „rozkłada” na ogół na pierwszej stronie. Co o tym myślicie i czy widzicie jeszcze jakiś związek lokalnych „dziennikarzy” z samorządowcami ?

    #32173 Reply
    Adam
    Gość

    Ja już od dawna nie czytam gazet bo szkoda na nie pieniędzy. Czasem zerknę jak stoje w sklepowej kolejce to jednak z dwojga złego chyba lepsze te Kulisy. Wydaje mi się, że tutaj piszą w miarę obiektywnie. Podoba mi się to, że np. z sesji jest film i pokazuje obie strony medalu. Wnioski każdy może wyciągnąć sam.
    Wracając do gazet to chyba Dziennikłódzki jest najbardziej profesionalny ale o naszym terenie za dużo się tam nie przeczytało.

    #32174 Reply
    interesant
    Gość

    Ktoś orientuję się jaki nakład mają te gazety albo jak to sprawdzić?

    #32179 Reply
    angorka
    Gość

    Najlepsze gazety to cotygodniowy informator Intermarche i Polo. Treść przystępna, dużo dobrych, promocyjnych wiadomości, kolory żywe, druk w dobrej jakości.

    #32180 Reply
    krzysiek
    Gość

    Eeee tam biedronkowy tygodnik i mrówkowy miesięcznik zdecydowanie bronią honoru lokalnych dziennikarzy!

    #32181 Reply
    Japko
    Gość

    Przypuszczam ze kilkaset sztuk sie sprzeda. Kulisy pewnie więcej bo maja większy teren. Ogólnie sprzedaż gazet wszędzie spada.

    #32184 Reply
    Brzęczyszczykiewicz
    Gość

    To z czego się utrzymują, jak sprzeda kilkaset sztuk ? Wszak koszty też są: samo wydanie, zatrudnienie fotoreporterów ? Czy tutaj nie mamy jasno przedstawionego rozwiązania zagadki, kto, jak i dlaczego pisze ? Albo dla kogo 😉 ???

    #32185 Reply
    znawca tematu
    Gość

    Dziennik Łódzki to niemiecka gazeta, należy do Polskapresse.

    #32187 Reply
    Brzęczyszczykiewicz
    Gość

    Nie wiem, czy niemiecka, ale ten redaktor (nazwisko od ryby), rzadko zajmuje się tam poważnym tematami z naszego regionu, tak jakoś pachnie mi od niego Łuczakiem 😉

    #32191 Reply
    Niedoszła dziennikarka
    Gość

    W takich gazetkach zarabia się grosze. Zatrudniają zazwyczaj na staż albo przez UP, więc dla właściciela koszt takiego pracownika czasem jest zerowy. Więcej płacą w Biedronce niż proponowano mi w jednej z lokalnych gazet.

    #32192 Reply
    znawca tematu
    Gość

    A może ,,dziennikarka nie doszła” ? LOL

    #32196 Reply
    Eldo
    Gość

    Przecież IPP-e utrzymuje się ze zleceń od UMiG Działoszyn!!Dodatkowo sprzedaż ma wtedy kiedy są dni dziadka i babci w przedszkolach bo ludzie kupują tylko dlatego, ze są zdjęcia wnuczków!

    #32244 Reply
    max
    Gość

    masz rację 2/3 tej gazety to zdjęcia plus ogłoszenia i krzyżówka na dwie strony, a poczytać nie ma co

    #32258 Reply
    kis
    Gość

    Najgorszą Gazetą jest IPP. Zdjęcia , zdjęcia i pierdoły w artykułach i co tygodniowy wróg na 1 stronie Dariusz Tokarski!Przygodzki ma świra na jego punkcie!niech odda za bilety to mu przejdzie może?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Reply #32244 in Media w powiecie
Twoje informacje