R e k l a m a

Mielczarek z urzędasami …

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mielczarek z urzędasami …

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Jola 5 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #82453 Odpowiedz

  Mar

  Pod przykrywką zrobienia dobrze mieszkańcom i wydłużenia pracy we wtorek weekend zaczynają już w piątek o 13,30 bo do tej godziny pracują w gminie. To są jakieś jaja przecież , szlag może trafić jak się widzi co wyprawiają.
  Jakby ktoś w to nie wierzył to sobie wejdźcie na stronę urzędu gminy, jest komunikat
  Oczywiście zaraz urzędasy zaczną pisać że we wtorek pracują dłużej tylko że pies ze złamaną noga tam nie przyjdzie o 17 i mają czas na facebooka i kawę.
  I zrobiliście razem z Mielczarkiem sobie dobrze a nie mieszkańcom .

  #82456 Odpowiedz

  WŁODEK

  Widzę że jesteś wiecznym malkontentem któremu wszystko przeszkadza URZĄD SKARBOWY I ZUS we wtorek tez dłużej pracuje i jakoś szat z tego powodu nie rozdzierasz Poczytaj sobie KODEKS PRACY ile wynosi czas pracy pracownika w ciągu tygodnia ,oraz miesiąca a nie piej tu propagandy

  #82458 Odpowiedz

  bart

  mar aleś ty głupi jest na serio chyba zamiast mózgu masz odchody

  #82460 Odpowiedz

  Rudy ryjek

  Mar weź może siądź na kiblu i dobrze się wypałuj bo coś ci na mózgu uwiera, ja np po pracy jestem w domu o 16 więc kiedy mam załatwić sprawy urzędowe???

  #82462 Odpowiedz

  jarek

  Uderz w stół a nożyce się odezwą.
  Bardzo dobrze mar napisał że zrobiliście to dla siebie przede wszystkim a nie dla ludzi. Zaproponuję zmianę , chciałbym żeby urząd do 17,30 był czynny w piątki zamiast we wtorki.Napiszcie jakie argumenty macie przeciwko temu , przecież wszystko robicie dla mieszkańców.
  Weźcie się za robotę w końcu zróbcie coś naprawdę dla mieszkańców a nie wykonujcie pozorowanych gestów bo niedługo wszyscy młodzi ludzie po skończeniu szkoły już z tego Pajęczna wyjadą.

  #82463 Odpowiedz

  ania

  Jestem studentką i do Pajęczna zaglądam raczej sporadycznie, raz-dwa razy w piątki w godzinach popołudniowych. Niestety jak mam coś do załatwienia to UM jest już zamknięty.

  #82466 Odpowiedz

  karol

  Dlatego pewnie jarek napisał że proponuje piątek bo wtedy rzeczywiście niektórzy wracają do domów ale na to zgody urzędników nie będzie bo przecież oni muszą mieć wolne pól piątku.
  A;e jak to ładnie brzmi ze robią coś dla nas…

  #82467 Odpowiedz

  Zak

  Już większość młodych powyjeżdżała. Zostali tylko nieliczni. Co ma Pajęczno do zaoferowania dla młodych ludzi, którzy nie mają bogatych rodziców?

  Pracę w przetwórni albo u trumniarza za 2000 PLN na umowę zlecenie? Rynek we wtorki? Dni Pajęczna raz do roku?

  #82469 Odpowiedz

  Anka

  Odnośnie rynku-czy wiedzieliscie,że wjazd z jednej strony kosztuje 5zł a z drugiej 3zł.Nie dość,że rynek słabiutki to jeszcze za parking biora jak w Łodzi.

  #82470 Odpowiedz

  Kasia

  A może tak zamknąć tych jak ich nazywacie urzedasow w Urzędzie żeby byli 24 H…. dajcie propozycje do Burmistrza może się zgodzi. A no i jedzenia im nie dawajcie bo to datmozjady…

  #82477 Odpowiedz

  Jola

  Burmistrz to ma końcepcje…nikt nie wie jaką, ale ma…?

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Mielczarek z urzędasami …
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a