R e k l a m a

Mielczarek z urzędasami …

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mielczarek z urzędasami …

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #82453 Reply
  Mar
  Gość

  Pod przykrywką zrobienia dobrze mieszkańcom i wydłużenia pracy we wtorek weekend zaczynają już w piątek o 13,30 bo do tej godziny pracują w gminie. To są jakieś jaja przecież , szlag może trafić jak się widzi co wyprawiają.
  Jakby ktoś w to nie wierzył to sobie wejdźcie na stronę urzędu gminy, jest komunikat
  Oczywiście zaraz urzędasy zaczną pisać że we wtorek pracują dłużej tylko że pies ze złamaną noga tam nie przyjdzie o 17 i mają czas na facebooka i kawę.
  I zrobiliście razem z Mielczarkiem sobie dobrze a nie mieszkańcom .

  #82456 Reply
  WŁODEK
  Gość

  Widzę że jesteś wiecznym malkontentem któremu wszystko przeszkadza URZĄD SKARBOWY I ZUS we wtorek tez dłużej pracuje i jakoś szat z tego powodu nie rozdzierasz Poczytaj sobie KODEKS PRACY ile wynosi czas pracy pracownika w ciągu tygodnia ,oraz miesiąca a nie piej tu propagandy

  #82458 Reply
  bart
  Gość

  mar aleś ty głupi jest na serio chyba zamiast mózgu masz odchody

  #82460 Reply
  Rudy ryjek
  Gość

  Mar weź może siądź na kiblu i dobrze się wypałuj bo coś ci na mózgu uwiera, ja np po pracy jestem w domu o 16 więc kiedy mam załatwić sprawy urzędowe???

  #82462 Reply
  jarek
  Gość

  Uderz w stół a nożyce się odezwą.
  Bardzo dobrze mar napisał że zrobiliście to dla siebie przede wszystkim a nie dla ludzi. Zaproponuję zmianę , chciałbym żeby urząd do 17,30 był czynny w piątki zamiast we wtorki.Napiszcie jakie argumenty macie przeciwko temu , przecież wszystko robicie dla mieszkańców.
  Weźcie się za robotę w końcu zróbcie coś naprawdę dla mieszkańców a nie wykonujcie pozorowanych gestów bo niedługo wszyscy młodzi ludzie po skończeniu szkoły już z tego Pajęczna wyjadą.

  #82463 Reply
  ania
  Gość

  Jestem studentką i do Pajęczna zaglądam raczej sporadycznie, raz-dwa razy w piątki w godzinach popołudniowych. Niestety jak mam coś do załatwienia to UM jest już zamknięty.

  #82466 Reply
  karol
  Gość

  Dlatego pewnie jarek napisał że proponuje piątek bo wtedy rzeczywiście niektórzy wracają do domów ale na to zgody urzędników nie będzie bo przecież oni muszą mieć wolne pól piątku.
  A;e jak to ładnie brzmi ze robią coś dla nas…

  #82467 Reply
  Zak
  Gość

  Już większość młodych powyjeżdżała. Zostali tylko nieliczni. Co ma Pajęczno do zaoferowania dla młodych ludzi, którzy nie mają bogatych rodziców?

  Pracę w przetwórni albo u trumniarza za 2000 PLN na umowę zlecenie? Rynek we wtorki? Dni Pajęczna raz do roku?

  #82469 Reply
  Anka
  Gość

  Odnośnie rynku-czy wiedzieliscie,że wjazd z jednej strony kosztuje 5zł a z drugiej 3zł.Nie dość,że rynek słabiutki to jeszcze za parking biora jak w Łodzi.

  #82470 Reply
  Kasia
  Gość

  A może tak zamknąć tych jak ich nazywacie urzedasow w Urzędzie żeby byli 24 H…. dajcie propozycje do Burmistrza może się zgodzi. A no i jedzenia im nie dawajcie bo to datmozjady…

  #82477 Reply
  Jola
  Gość

  Burmistrz to ma końcepcje…nikt nie wie jaką, ale ma…?

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Mielczarek z urzędasami …
Twoje informacje