R e k l a m a

Mielczarek z urzędasami …

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mielczarek z urzędasami …

  • This topic has 10 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Jola.
Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #82453 Reply
    Mar
    Gość

    Pod przykrywką zrobienia dobrze mieszkańcom i wydłużenia pracy we wtorek weekend zaczynają już w piątek o 13,30 bo do tej godziny pracują w gminie. To są jakieś jaja przecież , szlag może trafić jak się widzi co wyprawiają.
    Jakby ktoś w to nie wierzył to sobie wejdźcie na stronę urzędu gminy, jest komunikat
    Oczywiście zaraz urzędasy zaczną pisać że we wtorek pracują dłużej tylko że pies ze złamaną noga tam nie przyjdzie o 17 i mają czas na facebooka i kawę.
    I zrobiliście razem z Mielczarkiem sobie dobrze a nie mieszkańcom .

    #82456 Reply
    WŁODEK
    Gość

    Widzę że jesteś wiecznym malkontentem któremu wszystko przeszkadza URZĄD SKARBOWY I ZUS we wtorek tez dłużej pracuje i jakoś szat z tego powodu nie rozdzierasz Poczytaj sobie KODEKS PRACY ile wynosi czas pracy pracownika w ciągu tygodnia ,oraz miesiąca a nie piej tu propagandy

    #82458 Reply
    bart
    Gość

    mar aleś ty głupi jest na serio chyba zamiast mózgu masz odchody

    #82460 Reply
    Rudy ryjek
    Gość

    Mar weź może siądź na kiblu i dobrze się wypałuj bo coś ci na mózgu uwiera, ja np po pracy jestem w domu o 16 więc kiedy mam załatwić sprawy urzędowe???

    #82462 Reply
    jarek
    Gość

    Uderz w stół a nożyce się odezwą.
    Bardzo dobrze mar napisał że zrobiliście to dla siebie przede wszystkim a nie dla ludzi. Zaproponuję zmianę , chciałbym żeby urząd do 17,30 był czynny w piątki zamiast we wtorki.Napiszcie jakie argumenty macie przeciwko temu , przecież wszystko robicie dla mieszkańców.
    Weźcie się za robotę w końcu zróbcie coś naprawdę dla mieszkańców a nie wykonujcie pozorowanych gestów bo niedługo wszyscy młodzi ludzie po skończeniu szkoły już z tego Pajęczna wyjadą.

    #82463 Reply
    ania
    Gość

    Jestem studentką i do Pajęczna zaglądam raczej sporadycznie, raz-dwa razy w piątki w godzinach popołudniowych. Niestety jak mam coś do załatwienia to UM jest już zamknięty.

    #82466 Reply
    karol
    Gość

    Dlatego pewnie jarek napisał że proponuje piątek bo wtedy rzeczywiście niektórzy wracają do domów ale na to zgody urzędników nie będzie bo przecież oni muszą mieć wolne pól piątku.
    A;e jak to ładnie brzmi ze robią coś dla nas…

    #82467 Reply
    Zak
    Gość

    Już większość młodych powyjeżdżała. Zostali tylko nieliczni. Co ma Pajęczno do zaoferowania dla młodych ludzi, którzy nie mają bogatych rodziców?

    Pracę w przetwórni albo u trumniarza za 2000 PLN na umowę zlecenie? Rynek we wtorki? Dni Pajęczna raz do roku?

    #82469 Reply
    Anka
    Gość

    Odnośnie rynku-czy wiedzieliscie,że wjazd z jednej strony kosztuje 5zł a z drugiej 3zł.Nie dość,że rynek słabiutki to jeszcze za parking biora jak w Łodzi.

    #82470 Reply
    Kasia
    Gość

    A może tak zamknąć tych jak ich nazywacie urzedasow w Urzędzie żeby byli 24 H…. dajcie propozycje do Burmistrza może się zgodzi. A no i jedzenia im nie dawajcie bo to datmozjady…

    #82477 Reply
    Jola
    Gość

    Burmistrz to ma końcepcje…nikt nie wie jaką, ale ma…?

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Reply #82466 in Mielczarek z urzędasami …
Twoje informacje