R e k l a m a

Mój mąż ma problemy z erekcją

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mój mąż ma problemy z erekcją

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 28)
  • Autor
    Wpisy
  • #112553 Reply
    Malwinka
    Gość

    Cześc ! Mój mąz ma od jakiegoś czasu problemy z erekcją Do lekarza nie chce iść ale chce… zamówic sobie viagrę przez internet ;/ Ma dopiero 30 lat oraz jestem zdania,że nie powinien faszerować się takimi środkami. Nie wiem jak mu to wyperswadować. Czy możecie mi doradzić jak z nim o tym porozmawiać oraz jak mu odradzić branie viagry?
    Czy są może jakieś ziołowe zamienniki viagry, które nie mają efektów ubocznych jak ten właśnie środek?

    #112554 Reply
    Janek
    Gość

    Przyprowadź mu ładna koleżankę i sprawdź czy mu stanie, jak stanie to nie on jest problemem

    #112557 Reply
    OLA
    Gość

    ha ha ha ,dobre
    może on ma inne upodobania, może woli płeć męską

    #112589 Reply
    Rafi
    Gość

    Zapytaj rudej z Sulmierzyc, może coś podpowie?

    #112591 Reply
    Gierek
    Gość

    Ludzie na tym forum są żałośni.
    Kobieta zadała normalne pytanie a zaraz trolle się zleciały i zaczynają swoje serenady.

    #112592 Reply
    Maca
    Gość

    Jeden z zamienników ziołowych Viagry to sproszkowany korzeń Macy.

    #112593 Reply
    Maca
    Gość

    Maca daje energii i kuśka stoi jak ta lala na codzien tego nie biorę bo nie można wyrobić z penisem.

    #112600 Reply
    Rafaelo
    Gość

    A czy to nie jest problem tej potrzebującej z Sulmierzyc?

    #112609 Reply
    Lovelak
    Gość

    Tak może być, ma duże potrzeby a chłop stary?

    #112918 Reply
    gwar
    Gość

    a z czego może to wynikać? Może Twój mąż ma stresującą pracę? Wszystko zaczyna się w głowie… Może coś Go blokuje? Słyszałam, że mango jest świetnym afrodyzjakiem ewentualnie jakieś tabletki ale polecam na pierwszy rzut te z L arginina.

    #112924 Reply
    Marek
    Gość

    Czy to porady rudej dychy?

    #112928 Reply
    Znawca
    Gość

    To możliwe.

    #112932 Reply
    Patologia
    Gość

    W powiecie dupiarzy nie brakuje, szczególnie w pisie.

    #112935 Reply
    pain
    Gość

    Ja również polecałabym się zastanowić nad tym co może być przyczyna takich problemów z erekcją.. … Przecież nie biorą się z niczego. Coś musi być powodem. Na forum nie doradzimy Ci nic sensownego jeśli sama szczerze nie porozmawiasz z męzem . wiagra jest przypisywana przez lekarza i to lekarz decyduje czy może ją brać czy nie. Zastanawialiście sie może nad ziołowymi środkami na erekcję? W wielu przypadkach mogą dać efekty takie same jak wiagra oraz przy tym są bezpieczne. Na przykłąd Man power czy cum on

    #112936 Reply
    Znajomy dupiarza
    Gość

    Stresy mają znaczący wpływ na brak erekcji. Jak ktoś staje się rogaczem to trudno aby nie miał problemów z sobą, a tym bardziej jak jest w podeszłym wieku.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 28)
Odpowiedz do: Reply #112935 in Mój mąż ma problemy z erekcją
Twoje informacje