R e k l a m a

Mój mąż ma problemy z erekcją

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mój mąż ma problemy z erekcją

Przeglądajasz 13 wpisów - od 16 do 28 (z 28)
  • Autor
    Wpisy
  • #113043 Reply
    Halyna
    Gość

    Dobrze byka popieść i będzie stał

    #113046 Reply
    Malwinka
    Gość

    Dzięki za odpowiedzi. No niby ma stresującą pracę ale czy naprawdę tak bardzo mogło to na niego wpłynąć? Aż tak go zablokować? Próbowałam z nim rozmawiać wczoraj i jak do ściany. Zupełnie się zaciął oraz nic nie chce mówić na ten temat. Już sama nie wiem jak to zacząć…. Swoją drogą to mogłabym mu wspomnieć o takich specyfikach. Czy dostane je w aptece?

    #113051 Reply
    Pisiak
    Gość

    Ty weź zadzwoń do rudej, ona cię poinstruje, zna się na tych sprawach jak mało kto.

    #113054 Reply
    Byczek
    Gość

    Lokalni dupiarze ją wyuczyli, jest profesjonalistką w tych sprawach.

    #113387 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Kup w aptece środki na potencję bez recepty nie są takie silne jak Vigra a mogą go odblokować.

    #119492 Reply
    Wujek dobra rada
    Gość

    Męża kochaj a ruchaj się z innym i problem z głowy. Wujek dobra rada każdemu pomoże i podpowie

    #119493 Reply
    Zdzialoszyna
    Gość

    Kup mu szparagi

    #119500 Reply
    Mietek
    Gość

    Bierz przykład z rudej.

    #119521 Reply
    Kawka
    Gość

    No w całym powiecie wiedzą do kogo się zgłosić po poradę, a ty nie wiesz?

    #119522 Reply
    Wiem co mówię
    Gość

    To nie jest takie straszne. Problemy z potencją mają mężczyźni już w młodym wieku.
    Ja rozwiązałem to w sposób edukacyjny.
    Po mistrzowsku opanowałem kobiece ciało, wiem jak pieścić kobiety tak aby ich zadowolenie było dla mnie nagrodą. To że masz masz miękkiego wacka to działaj inaczej.
    Gdy nie mam pelnego wzwodu skupiam się na partnerce nawet godzinę potrafię ją pieścić i ona to odwzajemnia. Dotyk różne pozycje powodują obopólną satysfakcję. Każda kobieta innych pieszczot potrzebuję, każdej kobiety należy się nauczyć. Trzeba być otwartym i uprzedzić partnerkę o swoim problemie. Nie odwracają się i nie wyśmiewają. Tylko że ja tego wszystkiego nauczyłem się od swoich kochanek nie od żony.
    Z żoną nie jestem otwarty ona mnie blokuje moje doświadczenie potrafi to obejść. To moja droga, nie zachęcam do zdrad ale one mi pomogły i mój seks z żoną też jest lepszy.

    #119523 Reply
    Wiem co mówię
    Gość

    To nie jest takie straszne. Problemy z potencją mają mężczyźni już w młodym wieku.
    Ja rozwiązałem to w sposób edukacyjny.
    Po mistrzowsku opanowałem kobiece ciało, wiem jak pieścić kobiety tak aby ich zadowolenie było dla mnie nagrodą. To że masz masz miękkiego wacka to działaj inaczej.
    Gdy nie mam pelnego wzwodu skupiam się na partnerce nawet godzinę potrafię ją pieścić i ona to odwzajemnia. Dotyk różne pozycje powodują obopólną satysfakcję. Każda kobieta innych pieszczot potrzebuję, każdej kobiety należy się nauczyć. Trzeba być otwartym i uprzedzić partnerkę o swoim problemie. Nie odwracają się i nie wyśmiewają. Tylko że ja tego wszystkiego nauczyłem się od swoich kochanek nie od żony.
    Z żoną nie jestem otwarty ona mnie blokuje moje doświadczenie potrafi to obejść. To moja droga, nie zachęcam do zdrad ale one mi pomogły i mój seks z żoną też jest lepszy.

    #119525 Reply
    Rogacz
    Gość

    Ruda dycha też to ma opanowane.

    #119631 Reply
    Marian
    Gość

    Do lekarza

Przeglądajasz 13 wpisów - od 16 do 28 (z 28)
Odpowiedz do: Reply #113046 in Mój mąż ma problemy z erekcją
Twoje informacje