R e k l a m a

Mrówka nie przestrzega zasad ilości ludzi w sklepie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mrówka nie przestrzega zasad ilości ludzi w sklepie

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #95880 Reply
    Endrju
    Gość

    Witam. Wczoraj podjechałem pod mrowkę w Pajecznie. Parking był pełny samochodów. Ku mojemu zdziwieniu nie było kolejki oczekujących przed wejściem . Wszyscy byli w środku Więc dałem sobie spokój i nie wchodziłem.

    #95881 Reply
    Mateusz
    Gość

    I co, przyszedłeś się wypłakać na forum?

    Policzyłeś liczbę osób w sklepie, czy tylko „wydaje mi się, bo samochody stoją”? Czy wiesz, jaka jest powierzchnia sklepu, żeby ocenić jaki jest limit?

    #95883 Reply
    Ewelina
    Gość

    Nagroda imienia Pawko Morozowa trafia do Endriego. Brawo.

    #95885 Reply
    obserwator
    Gość

    W tej chwili w mrówce jest ruch na dziale ogród. Jak nie pasuje Ci że są tam ludzie to jedź na Sienkiewicza albo do Dylowa szlacheckiego, tam masz sklep[y ogrodnicze nawet chyba lepiej zaopatrzone.

    #95887 Reply
    jp
    Gość

    Zamiast się cieszyć że więcej ludzi będzie obsłużonych i tym samym się zmniejszą szybciej kolejki to baran narzeka na forum co za debilizm 😂

    #96126 Reply
    Endrju
    Gość

    Jp. Uważaj na słowa. Napisałem wam żebyście uważali. Poza tym widziałem na dziale ogród że było masa ludzi. Ja faktycznie pojechałem na Dylów gdzie miło i bez ścisku zostałem obsłużony. Pozdrawiam kulturalnych 🙂

    #96141 Reply
    Eleonora
    Gość

    Ludzie nagle przestali przestrzegać zasad. W Mrówce tłum. Nikt nie dezynfekuje rąk i nikt tego nie pilnuje. Pracownicy bez masek nawet na kasie. Nawet w Intermarche nikt nie pilnował dzisiaj dezynfekcji rąk i masek pod brodą.

    #96158 Reply
    Magda
    Gość

    W Biedronce też tłumy. Nikt nie przestrzega zasady odstępu 2m.

    #96204 Reply
    Aneta
    Gość

    Jak Ci nie pasuje to jedź do Ciastoramy do czwy

    #96282 Reply
    aaa
    Gość

    masakra co tam się dzieje

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Reply #96141 in Mrówka nie przestrzega zasad ilości ludzi w sklepie
Twoje informacje