R e k l a m a

Mydlenie oczu Polakom i dzielenie Polaków przez TVP1

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mydlenie oczu Polakom i dzielenie Polaków przez TVP1

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #90277 Reply
    Edward
    Gość

    co sądzicie o tej pis-owskiej telewizji

    #90278 Reply
    Kaja
    Gość

    A kto to coś ogląda….nawet jak się pomylą to kłamią

    #90332 Reply
    adas
    Gość

    zygam dziś kłamstwem z wiadomości TVP1

    #90340 Reply
    Janek
    Gość

    Tej telewizji rządowej nie da się słuchać, kłamstwa to już ich domena, przegrywają sprawy w trybie wyborczym

    #90347 Reply
    zły
    Gość

    kurwiszcza pisowskie zawładnęły telewizją i sieją propagandę. oglądam raz na jakiś czas żeby być świadomym, jak daleko to zaszło.

    #90357 Reply
    Zizi
    Gość

    Ja oglądam czasem i oczom i uszom nie wierzę, jak można przeinaczyć różne fakty, sprytnie przejść od byle informacji do pogrążania oponentów, zaczynając słowami: ,,za rządów PO-PSL” albo ,,totalnej opozycji”. Ostatnio np. od informacji o urodzaju grzybów w lesie do: ,,a tak mogło nie być, bo …” i całą litania. Toż to mistrzostwo świata! Potrafilibyście?

    #90365 Reply
    kamieni kupa
    Gość

    Zły rozumiem że używasz języka POkoju miłości i tolerancji a jedyne ”kulturalne media” to TVN lub GW 😀 lepiej oszczędzajcie sobie łez bo po przegranych wyborach znowu będziecie ryczeć

    #90373 Reply
    janek
    Gość

    problemem nie jest tvn czy polsat, bo oni finansują się sami. Problemem jest, że za pieniądze podatników ekipa rządząca funduje sobie kampanie propagandową i dzieli ludzi używając nienawiści.

    #90408 Reply
    Widz
    Gość

    TVN I POLSAT nie do końca sami się finansują bo też mają wpływy z abonamentu swoich platform nie wspomnę że TVN jest pod obcym kapitałem

    #90416 Reply
    zły
    Gość

    kamieni kupa – leje ciepłym moczem na pis, po i ciebie

    #90437 Reply
    radca
    Gość

    Zły nie oglądaj już Niesiołowskiego bo szkodzi ci to na mózg 😂

    #90438 Reply
    Michał
    Gość

    Widz to do Ciebie.
    Jakim autem jeździsz (marka)?

    #90479 Reply
    Nie takim samym jak wyborcy „Totalnej Opozycji”
    Gość
    #90480 Reply
    Maly
    Gość

    Łysy szkoda że w TVP nie pisali jak dzieci zginęły w górach. . Taki nad człowiek jak ty je zgubił … Hahahahshhshs łysy łysy gdzie irysy chodzi w portkach czerwonych i myśli że jest wielbiony ….

    #90495 Reply
    Dziadek
    Gość

    Przeżyłem dzienniki telewizyjne w PRL ale nie myślałem że może być coś gorszego, a jest TVP. Katastrofa i zemsta resortowych dzieci. Kurski jest dzieckiem którego rodzica, tego co braciszek z gazety wyborczej?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
Odpowiedz do: Reply #90278 in Mydlenie oczu Polakom i dzielenie Polaków przez TVP1
Twoje informacje