R e k l a m a

MZK Pajęczno

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #45707 Reply
  Tomasz
  Gość

  Godziny szczytu, okres przedświąteczny, ludzi w ch*j na mieście a MZK postanowiło, że na głównych ciągach komunikacyjnych (w chwili obecnej 1-go Maja) zaczyna porządki robić. 3/4 ludzi może pracować na 2gą zmianę ale nie MZK. Czy wszystko w tym mieście musi odbywać się tak, by uprzykrzyć ludziom życie?

  #45710 Reply
  Kaśka
  Gość

  To prawda. Są teraz na wysokości biedronki masakra!!!! Raz że nie trudno o kolizję w takim natężeniu ruchu, 2 tworzą się korki.

  #45746 Reply
  inwestohr
  Gość

  Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zaoranie Pajęczna i posadzenie trawy. Teraz MZK by sobie nawóz siało i nie tworzyłyby się korki.

  #45752 Reply
  darek
  Gość

  Ludzie tak jak Pajęczno jest posprzątane, to nie ma innej takiej miejscowości w powiecie.Patrząc na wykonywane, czynności przez tych ludzi, na pewno inaczej się nie da, a jeżeli ktoś tego nie rozumie, to niech się przesiądzie na rower jak mu się spieszy.Wiem że niejeden z was nie chciałby pracować tak jak oni (narzekanie na to i owo w Pajęcznie to norma) Popołudniami taka praca też jest wykonywana, ale w miejscach, gdzie nie ma ruchu na drodze.

  #45755 Reply
  Kaśka
  Gość

  OK I chwała im za to. Tylko czy musi sie to odbywac w trakcie gdy jest najwiekszy ruch w godzinach szczytu, przed świętami, na ul.1go maja gdzie sa najwieksze korki? Tekst o rowerze, poziom gimnazjalisty! Pozdrawiam

  #45763 Reply
  ania
  Gość

  Pytanie kiedy w Pajęcznie są godziny szczytu? ??? Troszkę szacunku dla pracujących ludzi na drogach, wykonujących swoja pracę, a dla Ciebie pędzący bez mózgowy człowieku, który swoje sprawy zostawiasz na ostatnią chwilę i ciągle ci się spieszy, życzę tego abyś miał czas na refleksje, bo nie tylko ty jesteś na drodze.Więcej TOLERANCJI Szacunek dla ekipy sprzątającej miasto PAJĘCZNO.

  #45764 Reply
  nie z Pajęczna
  Gość

  A Ty kiedy sprzątasz na święta???? 2 miesiące wcześniej i po nocach?

  #45765 Reply
  Kaśka
  Gość

  Czwartek to jest ostatnia chwila?? Co ma do tego tolerancja? „bezmózgowy człowieku ” widzę ducha świątecznego pełną gębą 🙂 pozdrawiam cię mała istotko 🙂

  #45766 Reply
  XyZ
  Gość

  Wiosna przyszła trzeba posprzątać. Dwa święta idą to wszyscy sprzątają.

  #45767 Reply
  jozek
  Gość

  Brawo za poruszenie tematu ! Wczoraj ok. 14ej mega korek na Częstochowskiej, bo postanowili sobie kwiatki sadzic na krzyżówce kolo Ściegiennej, przy wjeździe na stacje paliw. Żenada!
  Oczywiście nadal nocami jest mróz i rośliny może szlag trafić.
  Ale pajęczańskie wladze zawsze laskawe dla swiat kościelnych…

  #45787 Reply
  Gary
  Gość

  Brawo Panowie z MZK a po świętach we wtorek proponuję robić porządki na skrzyżowaniu 1-go Maja i Kościuszki w godz. 8-12!! Bo jak wiosna to wiosna, trzeba sprzątać 🙂

  #45961 Reply
  Pajęczak
  Gość

  Ale sami niedorozwinięci ludzie tylko wam coś nie pasuje wejdźcie z rodzinami na taczkę i do Algieri!

  #116964 Reply
  Tomek
  Gość

  Kto rządzi w pajęczańskim MZK?
  Czy radna powinna tam pracować?

  #116969 Reply
  Puk Puk
  Gość

  Przekazała głosy to moze

  #116970 Reply
  Tomek
  Gość

  To spłata długu wyborczego przez Mielczarka, tak myślicie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: MZK Pajęczno
Twoje informacje