R e k l a m a

Na czym jeszcze przylansuje się Rychlik?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Na czym jeszcze przylansuje się Rychlik?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 123)
  • Autor
    Wpisy
  • #86915 Reply
    Pan Pikuś
    Gość

    Jak w temacie podpowiedzmy panu na czym sie jeszcze przylansować bo nie od dziś wiadomo że lubi jeździć na cudzym garbie.

    #86916 Reply
    SULMIERZYCAK
    Gość

    Może niech otworzy jeszcze raz lotnisko Chopina w Warszawie? Może nikt sie nie skapnie

    #86917 Reply
    Pisia
    Gość

    Ogień, niech wynajdzie ogień. To byloby coś!

    #86918 Reply
    Fistaszek
    Gość

    A tam ogień, lepiej koło i niech sie nim je… w czoło

    #86919 Reply
    Aaaa
    Gość

    Człowiek orkiestra hehehe

    #86920 Reply
    Ela
    Gość

    A pajace mu przyklaskuja…

    #86921 Reply
    Prawy
    Gość

    Na pewno nie stane do niego tyłem bo przeraża mnie jego uśmiech

    #86923 Reply
    Alek
    Gość

    Psy beatki szczekają bo się boją że stracą posadki 🙂
    Rychlik w kilka miesięcy zrobił znacznie więcej niż beatka przez 4 lata.
    Nie jestem zwolennikiem pisu ale gdybym był to 100 razy bardziej wolałbym zagłosować na Rychlika.

    #86924 Reply
    Krzyś
    Gość

    Rychlik to wsza. Reprezentant młodego pokolenia dla którego „wyjscig szczurów” to jedyna metoda na walkę o głosy. Dziwi mnie jedno Tylko. Dlaczego ten aptekarzyna walczy ze swoimi kolegami partyjnymi? Czy nie odróżnia kto jest kto? Nie uderza w PO czy PSL!!!!. Chce doprowadzić do tego żeby było jak w PO czyli wszyscy zaczęli się kłócić wewnątrz PO. Panie Rychlik zastanów się. Może Pan dużo stracić.

    #86926 Reply
    WujekJohn
    Gość

    Tak sobie wchodzę po pracy i patrzę o co chodzi i zaraz widzę że jest afera. Gwardia Pieluchowej dostała jakiś spazmów 😂 Już teraz wiadomo o co chodziło z Morawieckim. Trzeba było sobie przypisać coś na co nie miało się wplywu, a tu nici. Zrobił to ktoś inny. Młodszy i bardziej rzutki. Co do jednego na Fejsie piszą figuranci którzy nachapali się i zlapali ciepłe posadki dzięki posłance. Tylko jakiś randomowy Kozłowski mi nie pasuje i ten co robi byki we wpisach ale to pewnie jacyś dalej naiwnie wierzacy.
    Ludzie! Gowno kogo obchodzi kto to załatwił. Wczoraj posłanka odpowiada co to nie zrobiła dla Dzialoszyna a przecież nie zrobila nic a dziś Rychlik czym innym. To już wolę mlodego Rychlika z chęciami niż Pieluche która kręci afery, dorabia się kosztem Państwa i bawi się z swoją gwardia za nic mając ludzi i udając zaangażowana a sikala na wszystko przez cztery lata. Rzygam takimi ludźmi.

    #86927 Reply
    WujekJohn
    Gość

    O widzę że ostatni wpis Krzysia to znany kumoter z Działoszyna tak to koresponduje z godzinami wpisów na Fejsie 😂

    #86928 Reply
    Janusz
    Gość

    Wujek John weź Iwonka się podpisuj normalnie i nie garb się.

    #86929 Reply
    WujekJohn
    Gość

    a co ma powiedzieć ten jego przyd….a gąska jak cały czas schyla się po mydło 😀 😀 😀

    #86930 Reply
    Obserwator
    Gość

    Ludzie, wyborcy…nic do Pani Poseł Pieluchy nie mam, no może to że posłem jest wyłącznie dla siebie. W mediach społecznościowych ujawnia się na chwilę przed wyborami (tak było przed eurowyborami tak jest teraz, posty, spoty, spotkania.) Region ma o niej zdanie mało pochlebne. Jeżeli chodzi o posła Rychlika, to również nic do niego nie mam, choć jako aptekarz mógłby być milszy w stosunku do klientów 😛 no ale cóż 😉 ale jako poseł obserwuje, że jest go pełno. Od samego początku jak został posłem spotkania z mieszkańcami regionu wieluńskiego, sieradzkiego i pajęczańskiego – pogadanki, spotkania OSP, festyny, wystawy itp. Spotkania z ministrami, przedstawicielami administracji itp. Ja wiem że mogą to być tylko luźne gadki z prominentnymi osobami, ale właśnie w takich rozmowy załatwia się interesy. Obecny w mediach społecznościowych codziennie, ma kontakt z wyborcami. Pani Beata spotkania przed eurowyborami z kim? z wiejskimi działaczami Pisu. No trochę mało.. Pani Beata może się zwijać do domu, bo na następną kadencję nie ma szans. Tak to widzę. Damy radę 😉

    #86931 Reply
    Kuper
    Gość

    Rychlik ponoć szykuje się do otwarcia obwodnicy Wielunia.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 123)
Odpowiedz do: Reply #86917 in Na czym jeszcze przylansuje się Rychlik?
Twoje informacje