R e k l a m a

Najliczniejszy (nie)rząd KOsztuje

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Najliczniejszy (nie)rząd KOsztuje

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
 • Autor
  Wpisy
 • #131301 Reply
  Uśmiechnięta POlska
  Gość

  Oprócz POdwyżki cen paliwa prądu w uśmiechniętej POlsce będą KOlejne POdwyżki

  https://www.fakt.pl/pieniadze/resort-finansow-odkrywa-karty-skokowa-podwyzka-akcyzy-na-papierosy/59e4qxk

  #131302 Reply
  Renata
  Gość

  To koniec, Jarosławie. Już nie dziesiątki a setki legitymacji oddają działacze w całej Polsce. Najbardziej dotkliwą porażkę Kaczyński przeżył w Małopolsce, gdzie działacze mu się po prostu zbuntowali i zrobili dokładnie odwrotnie, niż chciał. To oznacza, że prezes Kaczyński stracił kontrolę nad partią. Nikt nie chce z nim współpracować, nikt nie chce nic dla niego robić. Struktury PiS w terenie rozpadają się.

  #131306 Reply
  Bolek
  Gość

  Ponad 437 mln zł pensji i nawet do 45 mln zł nagród wypłaciły ludziom związanym z PiS giełdowe spółki z udziałem państwa. We władzach 19 takich spółek zasiadało w ostatnich latach 152 ludzi „Dobrej Zmiany”. 90 z nich zostało dzięki temu milionerami lub multimilionerami.

  #131307 Reply
  Klawisz
  Gość

  Pajeczanskie takie same. Rozliczyć, odebrać nakradzione i do pudla.

  #131309 Reply
  Praca marzeń
  Gość
  #131310 Reply
  Klara
  Gość

  Pisiory to złodzieje.

  #131311 Reply
  11 mieszkań
  Gość

  Dobrze że w KOalicji 13 grudnia sami uczciwi 🤣

  #131314 Reply
  Klara
  Gość

  Nigdzie nie ma tak, że są sami uczciwi ale w pisie uczciwy to wyjątek.

  #131323 Reply
  Juzek
  Gość

  Niewątpliwie, jednym z najpoważniejszych zarzutów kierowanych wobec polityków PiS jest korupcja i nadużycia finansowe. Krytycy twierdzą, że członkowie partii wzbogacili się kosztem społeczeństwa, wydając publiczne pieniądze na prywatne cele, w tym drogie ubrania i luksusowy styl życia. Według tych opinii, takie działania mają na celu zmianę postrzegania polityków, którzy jednak, mimo eleganckiego wyglądu, w oczach krytyków pozostają tymi samymi “tłukami” co wcześniej.

  #131324 Reply
  Caryca
  Gość

  No w pajeczanskim pisie od zera do milionera.

  #131326 Reply
  11 mieszkań
  Gość

  najlepiej to POkazują POlitycy w swoich majątkach

  #131331 Reply
  Antek
  Gość

  Jarosław Kaczyński ma cechy, które upodabniają go do Adolfa Hitlera. O co chodzi? O używanie wielkich słów i ukrywanie swoich prawdziwych pragnień pod pretekstem budowy wielkiego kraju. Hitler mówił, że chce stworzyć wielkie Niemcy dla Niemców. Kaczyński mówił, że chce stworzyć wspaniałą Polskę i wywindować Polaków do należnego im statusu. Obie te historie to wielkie kłamstwo.

  #131332 Reply
  Logika leminga
  Gość

  Antek jak ktoś chce stworzyć wspaniałą Polskę i wywindować Polaków to dlaczego od razu porównujesz go do Hitlera ??paradoksalnie nie wiem czy wiesz ale za Hitlera były niższe podatki a jak nazwać to co zafunduje nam POlska uśmiechnięta 😁 a jak ktoś założy biało czerwony szalik i czapkę z godłem Polski to co nazwiesz go wtedy faszystą ??

  #131339 Reply
  Zukas
  Gość

  Było źle a jest jeszcze gorzej.

  #131364 Reply
  Juzek
  Gość

  Energia w naszym kraju mogłaby być tańsza nawet o połowę, gdyby nie Kaczyński i Ziobro. To oni doprowadzili swoimi decyzjami do zaniechania inwestycji w tanią odnawialną energię. To oni, poprzez swoich ludzi, sprzedawali uprawnienia do emisji CO2 zamiast przekazywać polskim elektrowniom i elektrociepłowniom. Energia mogłaby być dużo tańsza także poprzez promowanie odpowiednich rozwiązań na poziomie prosumentów i konsumentów.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
Odpowiedz do: Najliczniejszy (nie)rząd KOsztuje
Twoje informacje