R e k l a m a

Naprawa skuterów i quadów

Pajęczno Forum Ogłoszenia Naprawa skuterów i quadów

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #6322 Reply
    Moto Naprawa
    Gość

    Kompleksowa naprawa , remont i regeneracja : motorowerów – skuterów – quadów.
    Kontakt: 661918357

    #26762 Reply
    robert
    Gość

    witam

    Taki mały pozytyw ode mnie – Robota solidna i tanio – super !!!
    Po remoncie silnika , skuter śmiga bardzo ładnie . Dzięki wielkie

    #43752 Reply
    kuba92
    Gość

    Witam

    Jeżeli ktoś ma do naprawy skuter lub quada polecam w 100% , świetny gość , na pewno nie pożałujecie .
    Wielkie Dzięki….. quadzik 150 rewelacyjnie smiga
    pozdr.

    #43758 Reply
    Ihg
    Gość

    Jest jeszcze Husqvarna,tam też zajmują się naprawami.

    #44071 Reply
    ssHJM
    Gość

    Zgadza się , tylko drogie części mają ….

    #44207 Reply
    TM
    Gość

    Części są drogie, bo są z hurtowni Rometa i są trochę lepsze jakościowo, niż te padła z allegro.

    #44273 Reply
    ssHJM
    Gość

    HAHA no to teraz dowaliłeś do pieca !!! a części rometa skąd niby są ?? k… też chińszczyzna i nie ma tak że jakościowo lepsze czy nie , poprostu wszystko na jedno kopyto . Firma romet to już nie istnieje panie kolego od dawna , została tylko nazwa ,gdzie jak te k…wy się przylepiły do kingwaya i niby prowadzą sprzedaż jako renomowane skutery . Ponadto daj mi namiar na hurtownię Rometa która produkuje i sprzedaje polskie części ??
    wracając do tematu , mają drogie części bo dużo marżę nakładają , żeby to funkcjonowało

    #44283 Reply
    Ihg
    Gość

    Radzę porównać gaźnik z Rometa z jakimś najtańszym z allegro to zobaczysz różnicę, To samo tyczy się wariatora czy innych podzespołów.

    #44286 Reply
    sofino – motor
    Gość

    Witam

    Widzę że rozmawiacie na moim ogłoszeniu , spoko bo jakieś zainteresowanie jest haha !! 🙂
    Tak dla sprostowania wszystkim , każdy z was ma tu racje … tak dla świętego spokoju — części nie zamawiam z ALLEGRO to nie znaczy że tam jest totalny bubel i na dodatek chińszczyzna bo są i części tanie i dobre jakościowo wystarczy dobrze poszukać . Pamiętajcie że aukcje z częściami na Allegro nie kończą się na kingwayu czy romecie . Bo istnieją jeszcze jak suzuki , kawasaki itd…. a tu już pole do popisu nie ma jeżeli chodzi o wybór . Ogólnie mam swojego dostawce i raczej nie szukam wrażeń w innych sklepach .
    A po drugie już w tym bajzlu siedzę ponad 20 lat czyli naprawa takich maszyn to żaden problem i to nie tyczy tylko skuterów oraz quadów bo i ciężkie motory też . Ogólnie staram się każdemu klientowi uświadomić jak wygląda sprawa z tymi częściami . Na koniec mogę dodać tylko że najdroższe części w Pajęcznie „na razie …. pisze bo nie długo to się zmieni ” jest na ul. kościuszki. więcej danych nie będę ujawniał. pozdrawiam

    #44290 Reply
    Ihg
    Gość

    Dlaczego ma się to zmienić? Pamiętam zakupy u „łapki” jak za gnoja latalem do sklepu po kondensatory do ogara, bo się ciągle paliły i ten płacz ze tak drogo 😀

    #47936 Reply
    Sławek
    Gość

    Super….dwa motory naprawione , jeden powierzchownie czyli regulacja itp a drugi prawie od postaw . Teraz motorki odpalają i śmigają lepiej niż za nowości.:)

    Wielkie Dzięki

    #56356 Reply
    Motocyklista
    Gość

    wielkie dzięki za naprawę mojej maszyny … polecam bardzo

    #59113 Reply
    Michał dzn
    Gość

    Wielkie dzięki …. quadzik wzorowo naprawiony
    Pozdr

    #62318 Reply
    Bartosz
    Gość

    Zaprowadziłem suzuki RM 125 CROSS do innego mechanika nie dał rady go uruchomić po czym zaczął wymyślać bo to do wymiany i jeszcze to do wymiany więc zrezygnowałem bo stwierdziłem że koszt tych części przerośnie motocykl , więc przywiozłem do tego Pana i co !! fachowa diagnoza, szybka naprawa , zero ściemy i…… motocykl dostał drugie życie. Super !!! Dzięki. Mega pozytyw . pozdrawiam

    #65968 Reply
    Adam84
    Gość

    Pan mi remontował simsony sr50 i s51 kompletnie od podstaw. Wynik mega zadowalający motorowery chodzą jak szwajcarskie zegarki. Polecam bez wahania.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
Odpowiedz do: Reply #44286 in Naprawa skuterów i quadów
Twoje informacje