R e k l a m a

Naprawa skuterów i quadów

Pajęczno Forum Ogłoszenia Naprawa skuterów i quadów

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #73200 Reply
    Przemo
    Gość

    Mega pozytyw, skuter 2t po remoncie zapie….. jak szalony 80 km/h i jeszcze chce ciągnąć!!

    #73204 Reply
    Robik
    Gość

    Również pochwała, pełen profesjonalizm.

    #74337 Reply
    Marcin
    Gość

    Ten gościu jest tak cierpliwy że nie ma bata, jak powie że maszyna będzie działać to będzie. Zawsze dopina swego. 3 mechaników nie dało radę w ogóle naprawić mojego motocykla, nawet nie miało pojęcia gdzie szukać przyczyny. A u tego pana motor ożył. Owszem motor stal kilka tygodni bo jak mechanik stwierdził że musiał doktorat zrobić na nim 😁. Szacun.

    #76901 Reply
    Kunio
    Gość

    Jeszcze się nie spotkałem żeby po naprawie motocykla mechanik dzwonił po paru dniach z zapytaniem czy wszystko jest ok z motorem. Bo jeżeli tak to powrót na warsztat . Większość pseudo mechaników jak kasę weźnie to zapomnij o reklamację. Tak na marginesie motor zrobiony i jeździ rewelacyjnie. Wielki pozytyw

    #85230 Reply
    wacek
    Gość

    czy to nie jest ten policjant

    #87739 Reply
    Ewelina
    Gość

    Witam interesuje mnie remont skutera dwu sowa,silnik i te koła napędowe co pasek napedza

    #88920 Reply
    Sofino
    Gość

    To proszę podjechać na miejscu oceniony wszytkie koszty

    #91110 Reply
    Henryk
    Gość

    Czasami małe usterki można samemu naprawić a części zamówić z neta. Taniej wychodzi

    #91116 Reply
    Dawid
    Gość

    Wcale nie widać że robicie sobie reklamę Panowie u góry, mało przekonujące 😀

    #92825 Reply
    Kamil 28
    Gość

    Nie pisze aby robić reklamę 🤔 ale polecam tego gościa dużo wiedzy ma!

    #92899 Reply
    Sofino
    Gość

    Dawid… wkurza mnie jak ktoś czyta pozytywne posty po czym twierdzi z góry że to reklama… Żadna reklama. Nikogo nie zachęcam do komentowania mojej pracy. Uwierz mi ze czasami spędzam w h.. Godzin żeby dojść w czym problem z motocyklem. Nie jadę jak serwisy lub inni janusze byle wymieniać części a nóż widelec trafie na awarię. Trzeba niestety troszkę pomyśleć zanim co kolwiek się zacznie z pracą i mieć tą wiedzę. A tobie proponuję również pomyśleć zanim coś napiszesz.A jak ci się nie podoba to sam zacznij naprawiać to mi ulżysz trochę z robotą. Pozdrawiam

    #100317 Reply
    Tomasz
    Gość

    Witam mam pytanie mam skuter marki Baotian bt49qt-9 mam ciężko odpalić go z rozrusznika a od korbki za trzecim razem odpala jak się zagrzeje silnik to z rozrusznika da się odpalić jaka może być przyczyna

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
Odpowiedz do: Reply #91116 in Naprawa skuterów i quadów
Twoje informacje