R e k l a m a

Następne zatrudnienie bez konkursu w gminie Pajęczno, nie takie były obietnice.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Następne zatrudnienie bez konkursu w gminie Pajęczno, nie takie były obietnice.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 46 do 57 (z 57)
  • Autor
    Wpisy
  • #82797 Reply
    WLODEK
    Gość

    Zosia jak to zrobi to zaraz larum się podniesie że zwalana by miejsce dl swoich zrobic

    #82832 Reply
    Anna
    Gość

    Jak dla mnie to fruwającą od dawna na miotle po starostwie zwolnić!!! Interesuje się nie swoimi sprawami i mężami!!! A myśli, że nikt o jej wybrykach nie wie. Chyba wszyscy wiemy o jaką czarownice chodzi 😂

    #82833 Reply
    Ania
    Gość

    A w gminie Nowy referat Nowy kierownik.

    #82835 Reply
    Janek
    Gość

    Mało tam jeszcze referatów ?
    A prawda to że Pani z Siemkowic ma podobno wysokie oczekiwania i nie podoba się to innym urzędnikom ? Może tak żeby mieszkańcy wiedzieli ktoś z wkurzonych pracowników UG coś napisze, przecież jest tam takich coraz więcej.

    #82837 Reply
    Jadzia
    Gość

    Teściową do Siemkowic woziła…to i wymagania ma?

    #82863 Reply
    Ania
    Gość

    Dobrze że teściowa ma koncepcje 😁

    #82869 Reply
    Urzędnik
    Gość

    Czepiacie się.

    #82870 Reply
    Janek
    Gość

    Czepiamy ? Ludzie chcą żeby było normalnie a Ty żyjesz chyba w innej rzeczywistości jak Ci się to podoba co tutaj sie wyprawia.

    #82874 Reply
    Zenek
    Gość

    Nauczyciele do zwolnienia…Ale tworzymy nowy referat…ciekawe po co ta biurokracja…chyba tylko żeby kolegę zrobić kierownikiem…Pan Gruszka już pracował w biurze obsługi szkół…pamiętacie co tam zostawił…?

    #82875 Reply
    Urzędnik
    Gość

    Janku przepraszam za mój wcześniejszy wpis, który Cię tak rozzłościł.

    A jaki referat jest tworzony bo nie jestem w temacie?

    #82877 Reply
    Starosta
    Gość

    Pisiory wszystko wykończą dla własnego zysku, teraz nawet dają łapówki publiczne aby utrzymać się przy korycie. Kiedy to zrozumiecie.

    #82940 Reply
    Maikel
    Gość

    Robi roszady z których nic dobrego nie wynika…zatrudnienia dla swoich…ma dobrych doradców…?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 46 do 57 (z 57)
Odpowiedz do: Reply #82875 in Następne zatrudnienie bez konkursu w gminie Pajęczno, nie takie były obietnice.
Twoje informacje