R e k l a m a

NASZ nowy dom

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #100084 Reply
  pol
  Gość

  BARDZO DOBRZE ,ZE POMOC TA PANI OTRZYMALA.LUDZIE TYLKO ZAZDROSCIC POTRAFIA .BRAWO DLA TYCH CHLOPCOW CO POMOGLI POSPRZATAC ,PODWORKO.OBGADYWAC TO KAZDY UMIE ALE NIE KAZDY UMIE PODAC POMOCNA DLON.GDZIE SA NAUCZYCIELE ZE SZKOLY KTORZY UCZA TE DZIECIAKI ,NIKOGO TAM NIE BYLO.JAK JUZ MACIE LUKSUSY TO WAS DRUGI CZLOWIEK NIE INTERESUJE,A MAMA CHLOPCA POWIEDZIALA,ZE NIKT NIE CHCE SIE Z JEJ DZIECMI PRZYJAZNIC. WSTYD DLA WAS NAUCZYCIELI ,ORAZ OSOB ,KTORE KRYTYKOJA A NIKT NIE POMOGL DO TEJ PORY.

  #100092 Reply
  pol
  Gość

  nasz nowy dom

  #100099 Reply
  Winiar
  Gość

  Nie ma czego jej zazdrości. Ona dostaje od ludzi tyle szacunku ile sama od siebie daje. Dzień dobry nawet nie potrafi odpowiedzieć. Podwozilem ja ze dwa razy do Pajęczna to ani be ani he ani dzięki. Matka jedno w tv mówi A co innego jest w rzeczywistości. Nie róbcie z niej takie świętej bo wcale nią nie jest…

  #100102 Reply
  Magda
  Gość

  Nie ma co jej oceniać, bo jaka jest każdy mógł zobaczyć w tv. Ważne,że poprawiły się warunki życia dzieci. I to jest najważniejsze.

  #100132 Reply
  kawka
  Gość

  Nie znam tej Pani, ale… chyba nie wszyscy wiecie co to bieda, ubóstwo czy wykluczenie społeczne. Wiecie ile wynosi minimum egzystencjalne? Może ta Pani nie zachowywała by się tak, jakby miała pracę, płacę, zdrowe dzieci, koleżanki z którymi by chodziła do salonu piękności lub na inne pierdoły. Może by odpowiadała “dzień dobry”, gdyby ktoś również do niej się odezwał.

  Ta sytuacja nie trwa ostatnie pół roku, tylko to są lata. Wiecie co to jest 10 lat siedzenia jak w “więzieniu” – nie móc się do kogo odezwać, nie móc sobie nic kupić extra. Patrzeć tylko jak skołować węgiel na zimę. Wszyscy kupujecie sobie od czasu do czasu cukierki po 70 zł za kilogram, mace kuchnie większe niż jej dom – a ta Pani w jesienny piźd***wy dzień siedziała pod kołdrą i chuchała w zimne ręce.

  Mnie najbardziej zaskoczyła różnica pomiędzy migawkami zadowolonych Pracowników MGOPS-u: Wypindrzona panienka “doradza, planuje, pomaga”… Do dup* jest to Wasze doradztwo. Mówicie jak oszczędzić na jedzeniu, a to że jej zęby wylatują to nie ma znaczenia; niech dzieci namalują palmy – to tak jakby na wakacjach były 😉

  Dlaczego MGOPS nie stworzy bardziej ‘społecznego programu pomocowego’ dla osób mniej zaradnych? W naszym regionie jest co najmniej kilkadziesiąt osób pod waszą opieką. Należę do tych osób, która chętnie kupi kilogram “czegoś tam” raz na jakiś czas, ale nie stać mnie na zrobienie jakiejś większej paczki by podarować osobie potrzebującej. Jak 12-tu mieszkańców dobrego serducha podaruje konserwę, makaron, mąkę, lekko używaną odzież, szalik, słoik gołąbków czy lizaka to ta paczka będzie wypasiona !!! Myślę że powinniście również mieć magazyn właśnie na takie rzeczy. Mogłabym dać komuś koc – a nie wiem kto potrzebuje. Czy jest w naszym mieście jakaś pomoc charytatywna???

  Mieszkańcom Siedlca podziękuję za złe słowo o tej rodzinie. Zmotywowaliście mnie do zrobienia niezłego podarunku dla tej rodziny. Obcy pomogą, nie martwcie się 😉 Dla jasności powiem że będą to pieniądze, nich wyda na co chce;)

  #100140 Reply
  Winiar
  Gość

  Typowa kawka …

  #100141 Reply
  Monika
  Gość

  Panie z mopsu wiedzą jak brać tylko dla siebie

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: NASZ nowy dom
Twoje informacje