R e k l a m a

Nieoznakowana Insygnia z wideorejestratorem !!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nieoznakowana Insygnia z wideorejestratorem !!

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #4122 Reply
    Despero
    Gość

    Dziś znów zawitał na nasze teren Opel Insygnia z zamontowanym wideorejestratorem. To już chyba druga taka akcja na naszych drogach. Z tego co się dowiedziałem to koloru szarego jest a rejestracje zaczynają się na EP…. i teraz nie wiem czy EPJ czy EPI… Kolegę dziś złapali ale się nie przyjrzał dokładnie aucie tylko z rozmowy dowiedział ze z Radomska są. Jeśli wiecie coś więcej to piszcie…

    #4123 Reply
    Despero
    Gość
    #4125 Reply
    Mobilek
    Gość

    Tego jeszcze brakowało.
    Pozostaje mięć tylko nadzieje że skoro OPEL to szybko zgnije albo się zepsuje 😉

    #4245 Reply
    Emigrant UK
    Gość

    Nie wiem dlaczego wszyscy boicie się tak radarów.
    Wystarczy, że będziecie jeździć PRZEPISOWO!!!

    #4597 Reply
    Motór
    Gość

    Chyba to jakaś ściema albo przypadek, śmigam ostro cały tydzień i nic oprócz naszych orłów nie widać.

    #4631 Reply
    Krzysiek
    Gość

    Niestety informacja pewna na 100% szczególnie uważajcie we wtorki!!!

    #4633 Reply
    alex
    Gość

    Informacja pewna na 10000% przyjolem mandat od nich dzisiaj:(

    #4697 Reply
    p-no
    Gość

    Nowy Opel Insignia drogówki z Radomska. Bardzo często spotykana na DK nr 1 i oczywiście cały powiat pod który podlega.EPJ 20KKPodesłał: Bartek Piasta

    Opublikowany przez Nieoznakowane radiowozy Policji na 1 maja 2014

    #4775 Reply
    Despero
    Gość
    #14588 Reply
    Krzysiek
    Gość

    Uważajcie dzisiaj rano widziałem ją w Konstantynowie. Kilka kilometrów dalej w stronę Częstochowy stał fotoradar.

    #14671 Reply
    michu
    Gość

    K…. a mnie zlapali w kruplinie 10 pkt i 400zł:///

    #14987 Reply
    Wojtek
    Gość

    żadna ściema i żaden przypadek, jezdzi insignia na nr rej. ERA dokładnie jak ze zdjęcia wyżej wymienionego linku http://www.radomsko.policja.gov.pl/images/zdjecia/dsc_3503.jpg

    #19131 Reply
    Mutha
    Gość

    W Kruplinie, Konstantynowie czy Ważnych Młynach stoją regularnie od 20 lat, więc trzeba być ciulem żeby dać się tam złapać LOL

    Z drugiej strony b.dobrze, powinni tępić tych którzy zapier… w terenie zabudowanym. Zobaczymy jak ktoś przejedzie kogoś z waszej rodziny, wtedy będzie pierd… że psiarnia nic nie robi.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #4245 in Nieoznakowana Insygnia z wideorejestratorem !!
Twoje informacje