R e k l a m a

Nocny dyżur apteki

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #99525 Reply
    Ops
    Gość

    Czy „Super Apteka” na Kościuszki 89 ma dyżury nocne?
    Ostatnio było tam zamknięte, a we wszystkich pozostałych aptekach była informacja ze ta „Super” ma dyżur…

    #99556 Reply
    Mecenas+II
    Gość

    Typowo…kiedys tez tak miałem. Pojechałem do Dzialoszyna bo tam zgodnie z informacją na stronie Starostwa mialo byc otwarte. Niestety nie było…najblizsza czynna apteka w Wieluniu. Skandal!!! Nikt tego nie pilnuje i nie kontroluje…a powinien. Takie to mamy Starorstwo..bajzel i tyle!!!!

    #99566 Reply
    Klik
    Gość

    Nie wiem mecenasie jaką szkołę skończyłeś ale apteki są prywatne a nie starostwa więc z pretensjami udaj się do właściciela apteki i powiedz mu że strona Starostwa informowała że miało być otwarte 😁

    #99572 Reply
    Mecenas+II
    Gość

    Chyba lepsza od Ciebie drogi Kliku…cytat z pisma Rynek Zdrowia…
    „Problem leży w obowiązującym prawie. Według prawa farmaceutycznego na radach powiatu ciąży obowiązek ustalania godzin pracy ogólnodostępnych aptek.”
    Musisz się kolego dokształcić.

    #99580 Reply
    Klik
    Gość

    Mecenas masz problem z czytaniem czy jak każda apteka jest prywatna żadne Starostwo nie prowadzi własnej apteki jeżeli wszedłeś na stronę Starostwa bo ten rzekomo ustalał godziny otwarcia to podejdź do właściciela apteki i zadaj mu pytanie dlaczego apteka była zamknięta skoro na stronie Starostwa miała być otwarta klucze do aptek mają właściciele a nie Starostwo rozumiesz czy nie ??

    #99581 Reply
    Mecenas+II
    Gość

    Wgryź sie w temat drogi kolego:). Skoro uważasz że Powiat i Rada nie ma nic do tego…
    .
    https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/iii-sa-gd-301-19-zasady-okreslenia-przez-rade-powiatu-522783167

    #99590 Reply
    Kaem
    Gość

    Klik, no właśnie apteki podlegają pod starostwo.
    Do przychodni się nie dostaniesz, do apteki również! Skandal.
    Omijać z daleka apteki, które powinny mieć dyżury nocne, a nie mają. Inni jakos potrafią mieć otwarte i służyć pomocą…
    Miasto powiatowe, a wszystko zamknięte!

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Reply #99590 in Nocny dyżur apteki
Twoje informacje