R e k l a m a

Nowe Bloki Pajeczno

  • This topic has 50 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years temu by Michu.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 51)
  • Autor
    Wpisy
  • #81293 Reply
    Ola
    Gość

    A czy te socjalne na Ściegiennej będą budowane?

    #81305 Reply
    niko
    Gość

    Kiedy będzie coś wiadomo

    #92457 Reply
    Piotr
    Gość

    Już coś wiadomo z nowymi mieszkaniami? Nigdzie nie ma żadnej informacji.

    #92460 Reply
    Kropka
    Gość

    Scenarzysta forsę wziął potem zaczął pić i z dialogu wyszło to zero czyli nic 😅 …a tak na poważnie to dwie sprawy po pierwsze ilu ludzi w Pajęcznie stać na nowe mieszkania która cena za metr kwadratowy jest jakaś z kosmosu ponad 4 tysiące bez żadnego wyposażenia i mający rodzinę na utrzymaniu ..po drugie po raz kolejny się potwierdza że nigdy się nie daje zaliczki na coś czego nawet na oczy nie widziało

    #92476 Reply
    Jerzy
    Gość

    Kropka, jak Ci nie pasuje to rękawy zakasaj i sam buduj.
    Nie oskarżają, bo ten człowiek wybudował tyle mieszkań i między innymi w Pajęcznie, posprzedawał i nikogo nie oszukał.
    Każdy sądzi według siebie….

    #92480 Reply
    Kropka
    Gość

    Jerzy wiesz czym się różnimy ty wierzysz ludziom i ich opiniom a ja wierzę dokumentom czarno na białym i tym co widze na własne oczy ufność możesz zachować dla swoich bajek może wytłumaczysz dlaczego ich nie buduje chętnie poczytam twoją teorię 🤔

    #92481 Reply
    Jasiu
    Gość

    Ktoś mi niedawno mówił że budowa się zaczęła…nic jeszcze nie stoi?

    #92482 Reply
    Już pędze kupić
    Gość

    Ktoś coś powiedział ktoś dopowiedział jeden słyszał od drugiego a nikt nic nie widział 😂😂 cenowo napewno będzie tanio

    #92483 Reply
    Aga
    Gość

    Budują już od kilku miesięcy, jak kiedyś przechodziłam to już chyba 1 lub 2 piętro szło, zresztą każdy może sprawdzić osobiście, po drugiej stronie co Luxton, a i robotników dużo się kręci to sie można co nie co dowiedzieć, np. na kiedy przewidują koniec budowy.

    #92484 Reply
    Hahaha
    Gość

    A ceny będą promocyjne

    #92486 Reply
    Jerzy
    Gość

    Tym się różnimy że ja byłem i widziałem, bloki się od kilku miesięcy budują…A Ty opowiadasz farmazony byle gadać. Za robotę się trzeba wziąć…?

    #92488 Reply
    Hmmm
    Gość

    Jerzy to weź się za robotę by nie były budowane latami jak poprzednie ceny mieszkań pewnie też znasz 🤔

    #92505 Reply
    Horus
    Gość

    Powiem Wam w tajemnicy, że w Złoczewie budują 10 nowych bloków, a cena będzie 1 zł za 1 m2. Nie to co tu.

    #92506 Reply
    Tajemnica
    Gość

    To w Pajęcznie taniej niż w Złoczewie bo w nowo wybudowanych blokach będzie kosztować 50gr za m2 😆

    #94452 Reply
    Anonimus
    Gość

    Co do mieszkań. Cena za metr będzie wynosiła 4.800zł + 8% podatku . Pan Krupa mówił ze finalnie 5200zl. Będzie winda , garaże grupowe oraz prywatne . A budowa jeśli pogoda będzie sprzyjać ma ske finalnie skończyć na koniec 2021r. I z tego co wiem wszystkie 48mieszkan jest już zaklepanych , wiec chyba dobrze się ludzia żyje w tym Pajęcznie 😊

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 51)
Odpowiedz do: Reply #81305 in Nowe Bloki Pajeczno
Twoje informacje