R e k l a m a

Nowe bloki w Pajęcznie..???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nowe bloki w Pajęcznie..???

Przeglądajasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #56040 Reply
    paj
    Gość

    Powiatowy z twoim tokiem myślenia to na pewno się nic nie zmieni

    #56052 Reply
    Powiatowy
    Gość

    Z moim tokiem myślenia? Człowieku to są fakty. Przypomnij sobie jak budowano ostatni blok i jaki był problem że sprzedażą kilku ostatnich mieszkań. Właściciel firmy budowlanej nie zamrozi paru mln zł,zeby później wyjść na zero albo dołożyć do interesu.

    #56055 Reply
    10warta
    Gość

    Takie fakty paj. Nikt tu nic rozdawać nie będzie, choć wiem, że potencjalny developer to lewak i okrada społeczeństwo 😉

    #56056 Reply
    10warta
    Gość

    A najlepiej jak by miasto wybudowało. A co!

    😉

    #56098 Reply
    paj
    Gość

    Takimi twoimi ”faktami” można się co najwyżej podetrzeć

    #56109 Reply
    10warta
    Gość

    Masz rację „Fakt” nadaje się tylko do tego. Tylko ciut twardy.

    #56192 Reply
    Megi
    Gość

    Dla wyjaśnienia:
    \Krupa nie mógł sprzedać kilku ostatnich NIEUSTAWNYCH kawalerek. Sama chciałam kawalerkę tam kupić i okazało się, że w klatce, w której byłam 4 na 4 kawalerki są wolne. Po wejściu zrozumiałam dlaczego. Był to 1 pokój z wydzielonym miejscem i przyłączami na aneks kuchenny, który wg mnie był w złym miejscu (powodował dużo gorsze ustawienie mebli i mniejszą możliwość przechowywania) – innymi słowy kawalerki tam są bardzo nieustawne nawet pod wynajem;)

    #56207 Reply
    Robert
    Gość

    No tak ale to mowa o kawalerkach. Ale miesznaia 2 i 3 pokojowe rozeszły się migiem.

    #57064 Reply
    Hachiko
    Gość

    Czy wiadomo coś nowego ?? Czy będą nowe mieszkania ? 🙂

    #57151 Reply
    mateusz
    Gość

    Drodzy internauci, bloki powinno budować państwo jeśli jest dużo młodych małżeństw, które nie mają stałego miejsca zamieszkania starają się o dziecko, powinni dostać mieszkanie ZA DARMO od państwa, jeśli kraj chce się rozwijać! Żaden prywatny inwestor nie powinien mieć prawa budowy bloków mieszkalnych najpierw zbiera opłaty za mieszkania później robi ludzi w konia i wielu ludzi już tak straciło pieniądze i zostali eksmitowani z mieszkania. Jeśli chodzi o Pajęczno to aby każde miasto się rozwijało i ludzi było stać na kupno mieszkania, miasto powinno samo dawać zatrudnienie a u nas w Pajęcznie jedynie gdzie możesz się zatrudnić to w przetwórstwie za 6zł na godzinę albo chodzić i żebrać. Tyle mam do powiedzenia to wszystko jest wina dzisiejszego systemu, że nie ma państwowych miejsc pracy są tylko prywatni przedsiębiorcy i musisz u takiego pracować za grosze i jeszcze bo jak nie to będziesz bezrobotny. W Polsce nie ma przyszłości dla młodych ludzi którzy zaczynają od zera którzy nie mają rodziców Kierowników albo posłów.

    #57153 Reply
    10warta
    Gość

    Ale Państwo nie ma własnych pieniędzy. Jeśli wybuduje te mieszkania to z podatków które płacą obywatele. Nawet Misiewicz, który płaci 3,5 tys. To o ponad 1,2 więcej niż ja zarabiam 🙂 Wniosek. Więcej Misiewiczów będzie na mieszkania za free 🙂

Przeglądajasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
Odpowiedz do: Reply #56192 in Nowe bloki w Pajęcznie..???
Twoje informacje