R e k l a m a

Nowe kanały telewizji naziemnej

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nowe kanały telewizji naziemnej

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #55332 Reply
    Agnieszka
    Gość

    Mam pytanie czy w Pajęcznie już można oglądać te nowe kanały co miały być uruchomione 2 grudnia Nowa,Zoom,WPI,Metro? Bo ja ciągle ich nie mam, wyświetla mi się na ekranie „brak sygnału”

    #55386 Reply
    Krul z Wistki
    Gość

    Bo mieszkasz w Pajecznie! U mnie we wistce są już od dawna

    #55389 Reply
    Joker
    Gość

    Agnieszka ja mieszkam w pajęcznie i te kanały mam 😉 Więc w Pajęcznie na pewno jest sygnał dla tych kanałów

    #55391 Reply
    gall anonim
    Gość

    tak można odbierać. Antena na wręczycę, tylko że do odbioru tych kanałów jest potrzebna antena VHF

    #55399 Reply
    Agnieszka
    Gość

    Dzięki chłopaki za info, czyli przyczyna gdzieś tkwi u mnie, antenę kierunkową kupiłam w zeszłym roku, żeby odbierać darmową telewizję naziemną, i wszystkie kanały odbierają super, oprócz tych 4 i o dziwo w połowie listopada przez kilka dni miałam, a póżniej już czarna plansza aż do dziś, myślę czy czasami ta wichura sprzed tygodnia czegoś mi nie uszkodziła. W każdym razie muszę szukać przyczyny u mnie, jeszcze raz dziękuję za info

    #55401 Reply
    10warta
    Gość

    Gall ma rację. Mux-8 nadaje w polaryzacji pionowej i bardzo często nowe instalacje antenowe sobie z tym nie radzą. Chodzi tu o te przystosoeane do UHF. Co ciekawe stare śmiecące siatkówki dają radę 🙂 Zmiana instalacji pomoże. A, że działało? Testy.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Reply #55391 in Nowe kanały telewizji naziemnej
Twoje informacje