R e k l a m a

Nowy budynek Urządu Gminy Rząsnia- Dla kogo taki wielki budynek?:(

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nowy budynek Urządu Gminy Rząsnia- Dla kogo taki wielki budynek?:(

  • This topic has 14 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years temu by Piotr.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #94229 Reply
    ANIA
    Gość

    Witam
    Na wstępie mam pytanie dla kogo taki wielki budynek Urzędu Gminy budujecie?
    Jest tyle innych potrzeb, na przykład można by wybudować za te pieniądze dom dziecka dać radość dzieciakom, no ale gmina patrzy w inną stronę , po co komu tak dużo przestrzeni? Ludzie opamiętajcie się, potrzeba więcej czynów dla potrzebujących, a nie dla zamkniętej elity. Ps dobrze się wydaje nie swoje pieniądze, smutne ale prawdziwe. 🙁

    #94232 Reply
    zRzasni
    Gość

    Prawda!! Skandal. Tobie nie dali a sobie wzieli! Popaprana elyta!

    Rząśnia zasłużyła na coś wreszcie. I tu mieszkając jestem zadowolony, że w stolicy gminy będzie nareszcie porządny budynek. A nie stara rudera. Przez tyle lat pieniądze były dla nas wszystkich! Na wszystko. I my to już mamy, czas aby coś zostało dla wszystkich w tej formie. Wg. mnie powinni zbudowac ten budynek już dawno. Każdy mieszkaniec skorzystał, w tym ja i ty.
    Więc nie siej zadymy dachowy miernoto bez zaangażowania!
    Dom Dziecka? A może szpital i zatrudnić w nim tą Kubot? Śmieszni jesteście. Tylko konflikt i krytyka bez własnych pomyslów. Szkoda słów.

    #94240 Reply
    Miś
    Gość

    Brawo za trafną odpowiedź.

    #94255 Reply
    działosok
    Gość

    Jednak wsiowa natura zawsze zostanie w człowieku, doskonały przykład Ani 🙂 Dom Dziecka w Rząsni hahhahahaha Może jeszcze lotnisko żeby te dzieci zwozić z Polski hahahahahhaa Ania Matka Polka za nasze pieniądze hahahhahaah A wsioku do roboty i ze swoich pieniedzy takie głupoty wymyślaj hahahahhaha

    #94276 Reply
    ewa
    Gość

    Dom Dziecka to dobry pomysł,a ten nowo budowany budynek gminy to kolejna sprawa dla CBA, można było pod remontować budynek gimnazjum, a nie w koszty iść, zostało by na dom dziecka.Bronicie się panowie z urzędu miernymi wpisami, ale tamu was chyba taki poziom jest?

    #94277 Reply
    zRzasni
    Gość

    To pewnie nie byłaby kontrola tylko tak by sobie przyszli jak w Starostwie 😀

    #94279 Reply
    RTD
    Gość

    Przepraszam bo nie wytrzymałem to napiszę 🙂
    A gdzie 2 mld na onkologię zamiast na TVP? 😃
    Taki sam denny chwyt jak z „domem dziecka”, tylko tu powstaje budynek użyteczności publicznej a nie W ROK 2 MILIARDY na propagandę.
    Słabo.

    #94289 Reply
    Jan
    Gość

    Panowie,eldorado się już kończy w Gminie Rząśnia, nie macie za wiele do zaoferowania, brak przyszłości dla gminy, strefa przemysłowa brak zainteresowania, przez firmy nic nie robicie aby była tutaj praca . Młodzi ludzie nie mają tu przyszłości.
    Gmina jako urząd jest największym pracodawcą dla rodziny i pociotków,dlatego inwestujecie w nowy bardzo za duży budynek, w którym będzie wyciągać ostatnie pieniądze z podatnika.
    Umiecie dbać o swoje stanowiska pracy.
    A co dla ludzi,żeby mogli tu żyć i pracować.
    Przyciągać to wy potraficie naprawdę 🙁
    Ps można jeszcze trzecią halę sportową wybudować 🙂
    M

    #94292 Reply
    Andrxej
    Gość

    Drogi Mieszkańcu Białej, popleczniku tamtejszego marzycielka. Ja jako mieszkaniec Rzasni, choć chwilowo na emigracji jestem zadowolony, że wreszcie budują ten budynek dla wszystkich. Bo on na wiele lat będzie dla nas. Dla Ciebie, dla mnie i dla naszych (oby i moich) dzieci.
    Eldorado się kończy. Jasne. Oznacza to więc że jest to właśnie ostatni moment żeby ten budynek postswicc i zostawić tu w Rzasn
    Szanowni zwolennicy Pana Sikory, który w powiecie upada.
    Takimi opiniami nic nie zwojujecie.
    Prawda jest taka, że wymyślacie jakieś głupoty o domu dziecka w Rzasni. W sumie racja. „Szpitale budują, nie kościoły” 🤣
    Przez tyle lat moi rodzice w tej gminie mieli wszystko za darmo prawie.
    A pomysł wyżej z żeby reanimować stare trupy (remont gimnazjum), no przepraszam 🤣🤣🤣
    A Białej zburzyć piękna Szkołę taki mam postulat. Eldorado się kończy. Przenieść do Rzasni i uczyć taniej w jednej placówce!
    Facet ogarnij si.

    #94293 Reply
    Andrxej
    Gość

    P. S. Dodam tylo, że ten budynek to chyba ze środków UE. Oddać. A po cholerę brać.

    #94294 Reply
    Zielony
    Gość

    Jest kasa z unii, nic tylko brać, warunek że budynek musi być nowoczesny czyli m.in. energooszczędny i pasywny ale nie debil jeden z drugim będzie bredził że gimnazjum dostosować 😆 to nic że dostosowanie będzie drozsze, co za wiesniaki 😊

    #94305 Reply
    Emil
    Gość

    Dom dziecka to jest to, mam na myśli te biedne dzieciaki, naprawdę brak wam uczuć, macie kasę i myślicie tylko o sobie. Straszne, a w pierwszych ławkach w kościele siedzicie, przed wyborami jesteście święci. Szkoda was, bo macie rodziców 🙁

    #94306 Reply
    zRzasni
    Gość

    Rozsądku trochę. Bo wyobraźnia jest 😀

    #94331 Reply
    Miś
    Gość

    Ania.!!!!!! Masz rację zamknąć budowę ronda w Pajęcznie wybudować dom dla twoich dzieci.

    #94419 Reply
    Piotr
    Gość

    Najbliższy Dzień Kobiet w nowym budynku Gminy za rok ps jak dożyjemy 🙁

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Reply #94331 in Nowy budynek Urządu Gminy Rząsnia- Dla kogo taki wielki budynek?:(
Twoje informacje