R e k l a m a

Nowy dworzec PKS Pajęczno Plac Targowy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nowy dworzec PKS Pajęczno Plac Targowy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 41)
 • Autor
  Wpisy
 • #82790 Reply
  osoba
  Gość

  Witam tak jak w tytule. Czy to prawda ze będzie tam dworzec pks dla wszystkich lini tzn pks Wieluń, Częstochowa, Radomsko, Bełchatów i prywatne… Jest ktoś w temacie???

  #82792 Reply
  Swoj
  Gość

  Na głowę ktoś chyba upadł…albo ścierą od teściowej dostał…?

  #82793 Reply
  Maikel
  Gość

  Powodzenia we wtorki…bezpiecznie jak cholera będzie…

  #82796 Reply
  WLODEK
  Gość

  A co was bolą sensowne rozwiązania ,a wy tępe głowy nie bierzecie pod uwagę ze odciążony będzie w ten sposób ul. 1 MAJA oraz KOSCIUSZKI /zwłaszcza w we wtorek/ a tych targów to ile jest 1 w tygodniu, to ludzie na sam targ podjadą a jakie wielkie te targi są w okresie jesień-zima-wiosna Witać że co się w tej mieścinie nie zrobi to wiecznie jest to komuś nie na rękę

  #82798 Reply
  Robert
  Gość

  Włodek, bo trzeba myśleć, a nie głupoty robić… PKS rozsprzedał wszystko, a teraz głupich szuka…ot to i znalazł…?

  #82800 Reply
  raul
  Gość

  Dobry pomysł. Plac targowy tzn tą ulice gdzie jest mur cmentarza(wyjazd i wjazd autobusów od ul. Cmentarnej) nie ustawiać straganów tylko przenieść w inne miejsce i tak jest dużo miejsca na targowicy tzn może odbywać się rynek i może być przystanek, wszystko idzie pogodzić.

  #82806 Reply
  Zenon
  Gość

  Targowica i rynek w jednym czasie? Ludzie chodzą jak cmy… nie wiem komu pogratulować mądrości. Tu wysprzedali i gmina bedzie rece rozkładać i przyjmowac ich z radością – paranoja!
  To.co sie zaczyna dziać w tej mieścinie to jest już chore. Ile inwestycji z dofinansowania przeszlo kolo nosa? Bo jest koncepcja, która co ma pokazać?? niby coś się dzieję, ale zaraz wszystko p***** bo to rozwiazanie na chwile. Burmistrzu, ile kasy przepadło?!

  #82807 Reply
  kris
  Gość

  Podobno burmistrz tłumaczyć się w piątek będzie na nadzwyczajnej sesji rady …może go też zapyta ktoś o te pieniądze z pytania Zenona ,które przepadły .
  Co do dworca na targowicy…niech sobie będzie, zostawić handel i stragany po prawej jak jedzie się Targową od Mickiewicza w stronę Cmentarnej , po lewej na przeciwko muru cmentarza dworzec i stanowiska i wszystko można pogodzić. Wszystko się zmieści bo teraz targi są 50 % mniejsze niż kiedyś a będą jeszcze mniejsze. Co się dziwić jak opłaty za wjazd klientów nawet pobierają.

  #82811 Reply
  WŁODEK
  Gość

  Do Roberta wysprzedał PKS CZĘSTOCHOWA a co ma do tego WIELUŃ,RADOMSKO .ORAZ BEŁCHATÓW Dziś każdy oddziała jest na własnym rozrachunku a budynek dworca oraz baza pks TO NALEŻAŁY DO pks Częstochowa

  #82822 Reply
  Jadzia
  Gość

  A PKS Gajęcice też będzie…bo szkoła będzie…same dobre pomysły Pana Piotra…brawo…duma nas rozpiera…

  #82824 Reply
  Ania
  Gość

  A od kiedy ma być otwarta szkoła w gajęcicach?

  #82825 Reply
  Max
  Gość

  Burmistrz nie wie co sie dzieje, czego sie chwytac by bylo dobrze, no ale cóż ma koncepcje i swoje pomysły ktore lew ie okażą się jedną wielką klapą.

  Ludzie, powiedzcie co Wam nie pasowało w poprzednim wlodarzu, że wybraliście poloniste?

  #82827 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Przestańcie p…. A kiedy przystanek sprzedali ? I niby nikt nie pomyślał co z autobusami ktoś wtedy też musiał kopertę dostać

  #82830 Reply
  Zenon
  Gość

  To co się dzieję teraz… mnie osobiście przeraża. Zostało poczekać jak to wszystko w końcu pi******nie. Psuć coś co jest dobre i co można było rozbudować.

  #82831 Reply
  Janek
  Gość

  Już niektórzy zaczęli domagać się spłaty długów wyborczych od Mielczarka.Dopiero oni mu pokażą.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 41)
Odpowiedz do: Nowy dworzec PKS Pajęczno Plac Targowy
Twoje informacje