R e k l a m a

O co była ta parada spaceru ??

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego O co była ta parada spaceru ??

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
 • Autor
  Wpisy
 • #100655 Reply
  Przejezdny
  Gość

  Jak w temacie w ostatnich dniach cały ten protest przerodził w jakaś paradę cyrku dołączyła do tego ideologia LGBT i co to miało w końcu być wulgarne hasła zmanipulowanej młodzieży tam gdzie LGBT tam wulgaryzmy .. w sumie to już straciło sens założę się że większość nawet nie wie po co protestuje tak samo jak niegdyś KOD krzyczeli KONSTYTUCJA a nawet nie znali ani jednego artykułu

  #100659 Reply
  Manipulator
  Gość

  Zamkneli dyskoteki to młodzież chce się wyszumieć nawet jeśli dziewczyna miała by tańczyć z dziewczyną 😂

  #100660 Reply
  Nie
  Gość

  Oni są za miłością, zrozumieniem, kulturą, przeciwko nienawiści, ale wobec nich osobom 😀

  #100677 Reply
  Kalina
  Gość

  A cóż to za grafomaństwo? Macie choć jednego przedstawiciela, który potrafi poprawnie pisać? Już sam tytuł wiele mówi o intelekcie piszącego. Chyba chodziło ci o “parodię”, nie “paradę”. nieuku?

  #100678 Reply
  Ali
  Gość

  Mądrzy w grupie jak ubliżają i wyzywają a pojedyńczo tchórze. Wstyd ludzie po liceach i studiach a prostactwo przebija pierwotnych. Oby z tych ludzi nie było nigdy nauczycieli, prawników itp.. bo ten kraj zejdzie kompletnie na dno.

  #100679 Reply
  Upadek młodzieży
  Gość

  Akurat parada i parodia ma to samo znaczenie tego spaceru ale swoją drogą Kalino znowu przeklinasz tak jak twoje środowisko feministek i LGBT szkoda że wasi rodzice nie wychowali was w kulturze

  #100680 Reply
  Kalina
  Gość

  L))) Jeżeli piszesz o pajęczańskich narodowcach, to zapewniam cię:”Nie. Nigdy nie zostaną ani nauczycielami, ani prawnikami, ani lekarzami, ale może być nimi młodzież ze “spaceru”.bo te dziewczęta i ci chłopcy mają “piękne umysły”.

  #100681 Reply
  Kalina
  Gość

  @ Upadek młodzieży. Za nazwanie “spaceru” “paradą” wypadałoby podziękować. To miłe, że postrzegacie przemarsz jako coś efektownego i uroczystego. Polecamy się na przyszłość.:)

  #100682 Reply
  Upadek młodzieży
  Gość

  efektownego i uroczystego niby dla kogo ??chyba dla tej źle wychowanej i rozwydrzonej młodzieży zejdź Kalino na ziemię i przestań bujać w obłokach

  #100689 Reply
  Serdeczny miś
  Gość

  Niby jak objawia się ten brak wychowania i rozwydrzenia w tym akurat spacerze? Protesty były pokojowe, nie było rozrób.

  Chyba, że przez rozwydrzenie masz na myśli wykrzykiwanie haseł? Na tym właśnie między innymi polegają protesty, do których dostęp zapewnia konstytucja 🙂

  #100690 Reply
  KONSTYTUCJA
  Gość

  Serdeczny miś jeśli nazywasz pokojowy protest gdzie protestujący plebs miał ograniczone zasoby słownictwa tylko do wulgaryzmów co drugie słowo na wy..ć to lepiej przestań pić tego harnasia z młodzieżą …a co do Konstytucji to proszę szanować wyroki TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO bo orzeczenia mają to do siebie że nie każdemu muszą się podobać lecz każdy ma obowiązek go szanować

  #100695 Reply
  Po+drugiej+stronie
  Gość

  Protesty są przeciw tyrani i dyktaturze. POPIERAM
  Znaleźli się “cywilizowani”dobrze wychowani, chamskie pisowskie gnidy (przejezdny,ali, manipulator,upadek młodzieży,konstytucja). Śmierdzące, niedomyte dresy, wysławiające się po polsku na poziomie zaniedbanego 10-latka. Barbaria aspirująca do miana elity. Nienawidzę dresów, nienawidzę kiboli, nienawidzę nazioli. To nie jest Polska, to są watykańskie eunuchy, służalcze larwy najbardziej zbrodniczej instytucji w historii świata jaki znamy. Wypiedralać!
  Wszyscy którzy przyłożyli rękę do ich wyboru, są dla mnie ścierwami.

  #100700 Reply
  Poziom kultury feministek
  Gość

  Skoro tak bardzo nie lubicie nazioli to czemu używacie symbolu ss jesteście przeciw tyrani i dyktaturze a sami chcecie ją wprowadzić wulgarnymi hasłami i dewastować co tylko można nie szanując nikogo i niczego …. teraz dzięki wam wiem że trzeba głosować na PiS

  #100705 Reply
  Serdeczny+miś
  Gość

  @KONSTYTUCJA

  Po pierwsze wypraszam sobie jakieś podteksty o piciu harnasia z młodzieżą, nie jestem twoim kolegą. Młodzieżą już dawno też nie jestem. Co do konstytucji prosisz o jej poszanowanie, a jednocześnie nazywasz plebsem ludzi, którzy korzystają z jej praw.

  Co do wulgarnych haseł – kilka dni temu byłem ze znajomymi na protestach w Warszawie – zdecydowana większość ludzi nie używała wulgaryzmów, protestowali w sposób pokojowy – to, że w telewizji pokarzą Ci margines nie znaczy, że cały protest się na nim opiera.
  Rozumiem, że tych ludzi również nazwiesz plebsem i wyzwiesz od najgorszych?

  Tak do ogółu – żyjemy w narodzie, gdzie na każdym kroku wychwala się wartości patriotyczne, wspomina jakimi to bohaterami byli dziadkowie, bo postawili się władzy. Gdy młodzież próbuje w końcu walczyć o swoje prawa Ci sami ludzie, którzy wychwalają wielkich bohaterów narodu tak bardzo zrównują protestujących do najgorszych, wręcz na nich plują.

  To jak to jest – komuna spowodowała, że nauczyliście się przytakiwać władzy czy może te całym patriotyzm i bohaterstwo to zwykła ściema, żeby podbić własne ego, bo jak przychodzi do czynów odwracacie się tyłem.

  Pewnie i tak ktoś tu wyjedzie, że młodzież wulgarna, skandują wulgaryzmy, dewastują Polskę bo nie potraficie zrozumieć, że to jakaś patologiczna część protestujących, od której reszta protestujących pokojowo się odcina, a wy wrzucacie wszystko do jednego worka, bo Wódz was tak nauczył.

  #100706 Reply
  Małgośka
  Gość

  problem jest z tym że młodzi ludzie wykrzykują obraźliwe słowa na płody z wadami. Problem jest w tym, że w tym świecie żyją dzieci niepełnosprawne z wieloma wadami różnego rodzaju. Dziś ta szlachetna młodzież sprowadza ich do poziomu podludzi. Co odpowiedzą ich matkom, jak im spojrzą w oczy? gdzie ich sumienie i etyka której powinni ich nauczyć w szkole nauczyciele?
  tworzenie segregacji ludzi już kiedyś było, podczas II wojny światowej. Do niczego dobrego to nie doprowadziło. Oszalały kult piękna, samozadowolenia hoduje klasę, która będzie dążyła do eliminacji chorych i słabszych. Już to się dzieje w szkołach, gdzie młodzi dokuczają schorowanym i słabszym dzieciom. Większość filmów ukazuje tą socjologię społeczeństwa np.: Forest Gump. Nawołujecie do różnorodności , LGBT. Dobrze , to uszanujcie chore dzieci i ich matki. Zacznijcie uczyć się tolerancji i poszanowania drugiego człowieka nawet jak wam się nie podoba .

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
Odpowiedz do: O co była ta parada spaceru ??
Twoje informacje