R e k l a m a

Obrzydliwa kampania wyborcza "Totalnej Opozycji"

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Obrzydliwa kampania wyborcza "Totalnej Opozycji"

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #89589 Reply
    tefałen
    Gość
    #89590 Reply
    Seba
    Gość

    Ale pajeczanskie pisiory zieją nienawiścią. Eldorado się kończy.

    #89591 Reply
    tefałen
    Gość

    Seba wam się kończy kontakt z rzeczywistością jedynie co wam zostaje to tylko profanacje oraz obrażanie i wy macie czelność walczyć o tolerancje TFUUU

    #89670 Reply
    Cyprysik
    Gość

    Rzeczywiście nienawistnicy, plują na innych

    #89671 Reply
    Eva
    Gość

    Wyborcy Koalicji Obywatelskiej tak samo, jak wyborcy Komorowskiego to imbecyle narodó

    #89672 Reply
    Kalina
    Gość

    Zwrot: ” Nie świruj” oznacza tyle, co:”Nie wygłupiaj się”. Funkcjonuje w naszym języku potocznym jako lekkie, podszyte humorem powiedzonko, mające zwrócić czyjąś uwagę na pewne zachowania. I pomyśleć, że nagonkę rozpoczęli ludzie,którym nie przeszkadza nazywanie innych „mordami zdradzieckimi”,”gorszym sortem”, a u których wysyłanie opozycji do”domu wariatów” jest na porządku dziennym.:) Dziwić może tylko, że w tej komedii uczestniczy RPO. Daliśmy się pisowcom zakrzyczeć. Nie świrujcie, pisowcy! Idżcie na wybory,jako i my pójdziemy.:)))

    #89673 Reply
    Adrian
    Gość

    Pieluchowcy szaleją bo pod nogami grunt się pali.

    #89675 Reply
    Jeden z wielu
    Gość

    Kalina POwtarzasz ten sam bełkot co TVN że to humor.. poza tym zauważyłem że wyborcy. Totalnej Opozycji zaczynają się w kółko powtarzać LUDZIE LECZCIE SIĘ o ile można was nazwać ludźmi

    #89677 Reply
    Tomek
    Gość

    Ludźmi są tylko ci z PiS.

    #89696 Reply
    tefałen
    Gość

    jak byś nazwał tych osobników https://www.youtube.com/watch?v=LdnUjqNTtjY

    #89697 Reply
    tefałen
    Gość
    #89698 Reply
    Michał
    Gość

    No i pierwszy sort dawać z jadem.

    #89699 Reply
    Jeremy
    Gość

    ja prdl obejrzałem . Czy jest jakiś sposób, żeby to odzbaczyć? mój żenadometr wyyebało. „artyści” „elita” tfuuu sku@wiele i bydlaki!!

    #89700 Reply
    Tragedia
    Gość

    Najlepsza jest kampania Pieluchy, świetnie zorganizowana, merytoryczna, pełna empatii i życzliwości. Po prostu bajka.

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Reply #89673 in Obrzydliwa kampania wyborcza "Totalnej Opozycji"
Twoje informacje