R e k l a m a

Obwodnica Pajęczna

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #87382 Reply
    Pajyncok z dziada pradziada
    Gość

    Zbliżają się kolejne wybory parlamentarne, a jeszcze nie zostały spełnione obietnice z poprzedniej kampanii wyborczej. Chodzi mi konkretnie o obwodnicę Pajęczna, którą to obiecała, wtedy jeszcze kandydatka na posłankę, Beata Mateusiak Pielucha. Zapraszam posłankę do domów przy ul. Kościuszki w Pajęcznie. Szklanki same spadają ze stołu jak jadą ciężkie tiry z cementem lub kruszywem. Czy znów będziemy mamieni obietnicami bez pokrycia + zwiększaniem średnich zarobków w powiecie poprzez zatrudnianie w PGE i spółkach bliskich znajomych pani poseł, z pensjami ponad 30 tysięcy na miesiąc? Czy na tym polega ta dobra zmiana?

    #87387 Reply
    pajencok
    Gość

    Czepiasz się. Karol W. mieszka na Kościuszki i nie narzeka 🙂

    #87388 Reply
    Michał
    Gość

    Pan nijaki winniczek czy jak mu tam z Rząśni na pewno nie narzeka.

    #87392 Reply
    Pajeczok
    Gość

    Jak poprzedni burmistrz chciał rozmawiać z posłanką o obwodnicy to robiła fochy. Przecież ona potrafi tylko szkodzić, rozwalać, niszczyć.

    #87439 Reply
    Linda
    Gość

    Niestety ale tiry w Pajęcznie to jest tragedia.. idę ulica z dzieckiem i nie słyszę co mówi bo taki jest hałas.. obwodnica pajęczna jest jak najbardziej potrzeba, szkoda tylko że raczej nigdy się jej nie doczekamy.

    Kilka lat temu chciałam przerobić swoje pole w działkę budowlaną, Pani w urzędzie poinformowała mnie, że nie mogę bo tu kiedyś powstanie obwodnica. Na pytanie kiedy powiedziała mi że może za 5 lat A może A 150, albo nigdy..

    #87441 Reply
    Włodek
    Gość

    Szkoda że Pani Poseł nie była tym projektem zainteresowana. Żyło by się w Pajecznie lepiej.

    #87696 Reply
    Emigrant
    Gość

    Obwodnica Pajęczna

    #87701 Reply
    Piekary
    Gość

    A co na to Iwona Koperska i Ruchlik?

    #87707 Reply
    Rafael
    Gość

    O sprzedawczykowa wytrzeźwiała po weekendzie, a co z lodami.

    #87717 Reply
    Piekary
    Gość

    Spytaj starej

    #87731 Reply
    Bzyk
    Gość

    Pielucha nie chciała przyłożyć ręki do obwodnicy.

    #87784 Reply
    Majster
    Gość

    @Elektryk od Pieluchowej widać od razu bo zdania poprawnie złożyć nie potrafi 🙂 Pewnie robi przy oświadczeniach powiatu 🙂

    #87785 Reply
    Rafael
    Gość

    Elektryczna od Pieluchy o tej porze już jest zarabana i lody jej w głowie.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #87696 in Obwodnica Pajęczna
Twoje informacje