R e k l a m a

obwodnica Pajeczno pólnoc przebieg drogi Chruścinśkie,Biała Pęciaki,LipinaDylówA

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego obwodnica Pajeczno pólnoc przebieg drogi Chruścinśkie,Biała Pęciaki,LipinaDylówA

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
 • Autor
  Wpisy
 • #59766 Reply
  Damian
  Gość

  PYTANIE: CZY TO PRAWDA?? obwodnica Pajęczno północ przebieg drogi skrzyżowanie Chruścinśkie,Biała Pęciaki,Lipina, Dylów A Dylów Szlachecki,Dylów Rządowy,wylot na drogę krajową Radomsko KLUCZBORK przed Trębaczewem(CHODZI O TIRY DO CEMENTOWNI od SZCZERCOWA) BUDOWA odcinek 9 km ?

  #59768 Reply
  xyz
  Gość

  skąd taka informacja?

  #59770 Reply
  Stefan
  Gość

  Informacja jest pewna! Podobno Pani Poseł załatwiła to u samego Kaczyńskiego. Ludzie już grunty do wykupu szykują.

  #59771 Reply
  asda
  Gość

  marzenia 😉

  #59823 Reply
  maniek
  Gość

  chyba ploty

  #59824 Reply
  maniek
  Gość

  Na pewno by się przydała taka droga, za pieniądze z uni, z pomocą cementowni, gminy Rząśnia i gmin przez które będzie przebiegać inwestycja najbardziej realna w wykonaniu ps za to trucie cementownia powinna tą obodnice sama wykonać w ramach odszkodowania za degradacje środowiska stać ich na to

  #59827 Reply
  ołówek
  Gość

  Jaki sens ma budowa obwodnicy dla miasteczka, które po godzinie 17tej jest już praktycznie wyludnione i idzie spać?? Przestanie istnieć powiat (a to kwestia najbliższych lat) to i za dnia ludzi załatwiających coś w Pajęcznie ubędzie. Niedługo ten przejeżdżający TIR to będzie atrakcja.

  #59828 Reply
  Stefan
  Gość

  Dokładnie. Smutne to gdy się mieszka w Pajęcznie i porównuje je do innych. To miasto bez powiatu umrze. Już dziś Działoszyn jest bardziej dynamiczny i ma tą swoją Cementownię. Taka droga jest zbędna bo nikomu oprócz Pajęczna nie potrzebna a na nim już położono krzyżyk 🙁 Takie Sulmierzyce i Rząśnia to bliżej Bełchatowa i nie będą tu inwestować chyba, że na swoim terenie. To samo Działoszyn itd.

  #59847 Reply
  epaj@wp.pl
  Gość

  A gdzie dokladnie mialaby przebiegac ta obwodnica przez Dylowy?przez pola bo nie za bardzo wiem jak polaczyc dylow a, dylow szlachecki i dylow rzadowy!jeczsze te 2 maja droge polna ale dylow szlach i rzad sa na roznych wysokosciach

  #59848 Reply
  Magda
  Gość

  Przebieg obwodnicy:
  Obwodnica Pajęczna

  #59849 Reply
  Ramzes
  Gość

  Łykacie każdą głupotę! Pajęczna nie stać aby dołożyć się do remontu drogi w kierunku Rząśni a będzie budować w tym samym kierunku zupełnie nową obwodnicę? Włączcie myślenie!!

  @epaj@wp.pl ta obwodnica będzie biegła za Ździcha stodołą a za oborą Ryśka będzie rondo!!

  #59857 Reply
  epaj@wp.pl
  Gość

  Obwodnica polnocna
  Na mapie widac ze osiedle matusowiec ma byc polaczone z poczatkiem dylowa szlacheckgo(nie ma to nic wspolnego z dylowem A, z kolei dylow rzadowy jest ominiety) i wyjscie na ul.wieuńska.To raczej bedzie ulica objazdowa.!A poniewaz osiedle matusowiec nie ma nawet asfaltu i nawet sie nie zapowiada,i nie wszystko jest uregulowane to ta obwodnica to bujda.Papier wszystko przyjmie:)

  #59860 Reply
  ope
  Gość

  ta mapa obwodnicy to rysunek, który wywołał użytkownik portalu skyscrapercity..

  #59864 Reply
  Rząśnia
  Gość

  W Pajecznie to mozna zrobic wysypisko dla Rzasni,Sulmierzyc i Dzialoszyna!!

  #59866 Reply
  jotos
  Gość

  I zrobili wysypisko tylko że chyba dla połowy Polski.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: obwodnica Pajeczno pólnoc przebieg drogi Chruścinśkie,Biała Pęciaki,LipinaDylówA
Twoje informacje