R e k l a m a

Od kogo internet?

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #69409 Reply
  Artur
  Gość

  Cześć, zakupiłem internet 120 mb w upc i widzę, że jakość połączenia jest zaniżona.
  Dlaczego ta się dzieje oraz czym to może być spowodowane? Nigdy nie zmierzyło mi takiej prędkości jaką mam w umowie… Polecicie sprawdzonego operatora za dobrą cenę? Czy też wam się to zdarza? Czemu ta prędkość tak spada? Kogo możecie polecić jako dostawcę internetu i jak realnie wygląda prędkość u was? Zastanawiam się także nad internetem mobilnym – korzysta ktoś? Wady zalety?
  To moja prędkość gdzie w umowie mam zapis że mam 120 ;/

  [url=http://www.predkosc.pl][img]http://www.predkosc.pl/rs/201810153883.png[/img][/url]

  #69410 Reply
  Norbi
  Gość

  Wszystko zależy gdzie mieszkasz i jaki masz dostęp do infrastruktury (światłowód, kabel, zasięg LTE). Radiówek nie polecam – to było dobre 12 lat temu, a nie dzisiaj. Z drugiej strony parametry nie są tragiczne z tego co widzę (50UP 10DN 29PING). Może masz stary router w domu i to on powoduje niższe transfery i wyższe pingi? Pożycz od kogoś dobry router, albo najlepiej sprawdź podpinając się bezpośrednio przez kabel do modemu.

  #70341 Reply
  Irek
  Gość

  sprawdź czy na umowie masz do 120 Mb, bo jeśli tak to nic im nie zrobisz. Każdy operator zabezpiecza się tym „do” bo wie że nie dopcha do klienta stricte 120. Zawszę są jakieś wahania transferu.

  #70476 Reply
  Ilona
  Gość

  Chyba większość z nas ma internet od Koperskiego … ja również .. i jestem zadowolona … cena tez ok .. 45zł za internet bez limitu miesięcznie … także ja polecam Koperskiego

  #86460 Reply
  Marcin43
  Gość

  Pamiętaj, aby test internetu wykonywać w różnych godzinach oraz na kilku witrynach, aby wynik był wiarygodny. Przetestuj sobie na speedtestonline.pl

  #86497 Reply
  Bociek
  Gość

  Polecam stronę btsearch Znajdziesz tam informację na temat wszystkich nadajników w Twojej okolicy ich parametry i sporo innych informacji. Natomiast mapy sieci przewodowych mają operatorzy i administracja lokalna. Na tej podstawie dobierałem modem antenę wzmacniacz. Działa i stacjonarny i mobilny bo używam obydwa.

  #92069 Reply
  Marcin
  Gość

  Polecam Koperskiego firma Ingram korzystam od około roku prędkość 128Mb po światłowodzie wraz z telewizją działa bez zarzutu i cena też dobra.

  #92070 Reply
  Kamil
  Gość

  Mi umowa się skończyła już jakiś czas temu u Pana K. Stało mi się coś z routerem i dzwoniłem by przyjechali naprawić, to pan w sklepie powiedział że przyjadą jutro i zwiększa mi internet na 128Mb w tej samej cenie ale wiąże się to z nową umową. Eh… Szkoda gadać… Routera bez umowy nie zrobią. Dobrze, że miałem znajomego co się zna trochę na internetach i mi włączył router „bez nowej umowy”

  #92079 Reply
  Też abonament
  Gość

  A jak ci mają zrobić router skoro umowa ci się skończyła ?? koniec umowy koniec internetu chyba proste i logiczne i tak grzecznie z tobą postąpili nowa umowa w tej samej cenie a internet szybszy przecież nie zaoferowali ci droższej umowy tylko nową na lepszych warunkach ….Pomyśl trochę Kamilu

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Od kogo internet?
Twoje informacje