R e k l a m a

Odejście proboszcza?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 42)
  • Autor
    Wpisy
  • #84878 Reply
    Ania
    Gość

    Czy to prawda ze nasz ks.Szymon odchodzi?Jeśli tak to zróbmy cos,przeciez takiego ksiedza to juz nigdy nie bedziemy mieli!!!Szok!!!

    #84881 Reply
    Zizi
    Gość

    Bez przesady. Nie ma ludzi niezastąpionych.

    #84882 Reply
    Ania
    Gość

    Są. Każdy jest wyjątko­wy, niepow­tarzal­ny. In­ny może być lep­szy, ale nig­dy ta­ki sam jak który­kol­wiek z je­go pop­rzed­ników. Dla­tego nie is­tnieją wier­ne ko­pie.

    #84883 Reply
    konglomerat
    Gość

    A już myślałem, że chodzi o tego przedsiębiorczego proboszcza z Rząśni 🙂

    #84897 Reply
    Zizi
    Gość

    Zgadza się, nie istnieją wierne kopie – nie takie było moje stwierdzenie. Twierdzę jedynie, że przyjdą inni, którzy będą pełnić te same obowiązki, nawet jeżeli wydaje się, że to niemożliwe.

    #84898 Reply
    Jhhhh
    Gość

    A ta kasa co ukradli z plebani w Rząśni tosie odnalazła? Nieznani sprawcy do dnia dzisiejszego?

    #84902 Reply
    Agata
    Gość

    Może popatrzecie co czuje ks. Szymon…? Gdyby nie chciał odejść to byłby tu pewnie ile chce. Każdy z Was chce w życiu jakiś zmian, może to czas zmian Ks.??

    #84904 Reply
    Ela
    Gość

    Wielka strata dla parafii, takiego proboszcza to ze świecą szukać… tak mówią księża, którzy przychodzą na naszą parafię… zrobił bardzo dużo dla parafian, ale…. w każdym środowisku znajdują się „czarne owce”

    #84906 Reply
    obserwator
    Gość

    Odejść to powinien ten ze starego Działoszyna, co miał na bramie plebanii banery wyborcze!
    Ostatnio prymas Polski powiedział ,że takie zachowanie to nadużycie władzy kościelnej!

    #84912 Reply
    gzik
    Gość

    Może po czasie ludzie docenią kogo stracili. Takie to u nas lokalne bagienko… A czy wiadomo kiedy i gdzie ma się przenieść?

    #84914 Reply
    Ania
    Gość

    Właśnie to jest przykre,że niedoceniamy tego co mamy.Uważam że odejście ks.Szymona odczujemy dość szybko ale będzie już za późno.Przykro:(

    #84918 Reply
    Jan
    Gość

    Ks Szymon odchodzi a długi nam zostawia faktycznie nieoceniony.

    #84919 Reply
    Ania
    Gość

    Janie, czy ktoś Ci każe płacić te długi?.Należe do tej patrafii i nikt mi nigdy nie „kazał”spłacać żadnych długów,tylko i wyłącznie moja dobra wola.

    #84921 Reply
    Mrówka
    Gość

    Ponoć Ks. Szymon odchodzi w czerwcu, z wlasnej woli, bo nie daje już rady. Są u nas jakieś świnie które mącą. Idzie gdzieś na wioskę na parafię.

    #84927 Reply
    Pajeczanka
    Gość

    Każdy, kto miał okazję posłuchać kazania ks.Szymona lub z nim porozmawiać wie, że to niezwykły człowiek.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 42)
Odpowiedz do: Reply #84919 in Odejście proboszcza?
Twoje informacje