R e k l a m a

Odpady z całego województwa trafią na wysypisko w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Odpady z całego województwa trafią na wysypisko w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 55)
 • Autor
  Wpisy
 • #77910
  hospital
  Gość

  Wysypisko odpadów Dylów A przy mieście Pajęczno ma przyjmować śmieci od połowy województwa łódzkiego!!!!

  Nowy projekt planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego szykuje piekło dla Pajęczna i powiatu pajęczańskiego. !!

  Dotarliśmy w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi do projektu „Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2016 – 2022 z uwzględnieniem lat 2023 – 2028”.

  Tyle w temacie, a już są przymiarki żeby śmieci składować śmieci w wyrobisku za trębaczewem. Burmistrz Tokarski chce zrobić z gminy Pajęczno jedno wielkie wysypisko śmieci. W ratuszu słychać było rozmowy o tym by składować odpady szkodliwe bo na tym jest największa kasa.

  #77920
  Bulinka
  Gość

  Hahaha dobre….a wiesz gdzie jest urząd marszałkowski i jakie ma kompetencje???? Nawet domu prawidłowo nie potrafisz zaprojektować a ewidentnie widać że masz obiecane stanowisko za wprowadzanie ludzi w błąd…z takimi kompetencjami to do kuci on jest dobry w niszczeniu środowiska…zapal kojenego papierosa to dobrze wpłynie na twoje zdrowie

  #77959
  Boguska
  Gość

  Pomyliłeś osoby kolego, proszę wejdźcie na stronę http://kulisy.net/2016/12/21/mielczarek-prosi-buistrza-o-gwarancje/

  #77960
  Boguska
  Gość

  Już dał tokarski zgodę pozytywną na rozbudowę składowiska.

  #77961
  Boguska
  Gość
  #77962
  Martinez
  Gość

  Fragment protokołu z sesji:
  Radny Piotr Mielczarek, Przewodniczący Komisji Społecznej Oświaty i Zdrowia poinformował, że Komisja Społeczna w obecności 5 radnych jednogłośnie pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla składowiska odpadów komunalnych w miejscowości Dylów A.
  Przewodniczący Rady Miejskiej zwrócił się do radnych z zapytaniem, czy wobec przedstawionego projektu uchwały mają jakieś wnioski lub uwagi.
  Uwag ze strony radnych nie wniesiono.
  Rada Miejska w Pajęcznie w obecności 15 radnych, jednogłośnie pozytywnie podjęła uchwałę nr 106/XII/15 w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla składowiska odpadów komunalnych w miejscowości Dylów A.
  Piotrek i ci teraz? Zapomniałeś jak glosowales?

  #77964
  Boguska
  Gość

  Widać, że nie czytałeś bo uwagi były. Po drugie opinie wydaje burmistrz nie rada. Opinie wydał pozytywną i w planach województwa zostało zapisane. Po trzecie dobry wlodarz to jeździ do województwa i załatwia sprawę pozytywnie dla mieszkańców we wszystkich kategoriach. Przykładem jest tu wojtowa z Siemkowic. Ona co tydzień jest w Łodzi i się rozwijają. A u as to nawet fotowoltaika padła tylko ludzie niepotrzebnie po 200 płacili. Kpina

  #77965
  Patriotka
  Gość

  Panie kolego,odnośnie obietnic, mierzysz ludzi swoją marką. Dla ciebie bezinteresownosc nie istnieje. Także kolego ja walczę o zdrowe i szczęśliwe życie naszych dzieci, nasze, naszych przyjaciół, znajomych, a nawet przeciwników. Wbrew pozorom to jest dobro nas wszystkich. A ktoś tu się za mocno zapędzil z tym skladowiskiem… wiadomo kto

  #77966
  Elementarz
  Gość

  Kto się rozwija? Siemkowice?! No po prostu …. no nie!! Ja pier… gdyby nie powiat i “nasza”kasa to by połowy drogi nie mieli!! Miruś sobie zrobił drogi i zadowolony! W Siemkowicach to nie wiedzą nawet co to jest oczyszczalnia ścieków! A tym bardziej solary czy fotowoltanika! O czym Ty piszesz! Siemkowice to jeżdżą na zakupy do Łodzi to fakt!

  #77967
  Polka
  Gość

  drogi Panie Ale wójtowa dała negatywną opinię na rozbudowę składowiska w Dylowie A, natomiast nasz burmistrz chcąc uśpić społeczeństwo dał kartkę papieru, gdzie napisał że też nie jest za rozbudową składowiska. A dziewczynom powiedział, że uwagi do studium to składa się w Ochronie Środowiska a nie w Gminie. Pierwsze słyszę, aby TO STUDIUM OPRACOWYWAŁO OCHRONA ŚRODOWISKA A NIE GMINA, TO JEST KŁAMSTWO!!!! Włodarz powinien przeczytać uchwałę o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym Dziennik Ustaw 2018 poz 1945
  Pisze tam jasno , że uwagi wnosi się do Gminy do projektu Studium w ustalonym terminie, po tym terminie społeczeństwo daje cichą zgodę na rozbudowę składowiska. Macie czas dziewczyny do 1 listopada!Nie dajcie się manipulować włodarzowi, bo on chce to ugrać na czasie , zajrzyjcie do Ustawy, żądajcie potwierdzenia z województwa wpływu negatywnej opinii Burmistrza, na zapytanie z województwa do Burmistrza rozdział 3 art 42 p 1 podpunkt 6 w/w ustawy. Ten świstek co wam dał to nic nie znaczy formalnie do procedury postępowania w projekcie Studium, ani nowa rada nic nie da jak do terminu się nie ustosunkujecie. teraz można o to zawalczyć, później zupa po obiedzie.

  #77968
  Polka
  Gość

  a odnośnie wójtowej Siemkowic to nie ma jej nic do zarzucenia, sekretarki miłe zawsze uśmiechnięte, panowie w pokojach również życzliwi i chętni do pomocy, a przede wszystkim wójtowa otwarta i przemiła osoba, która przede wszystkim MA ZAWSZE DRZWI OTWARTE DO PETENTÓW. NIE TAK JAK U NAS mówi bliżej ludzi , a jest : nie ma mnie dla nikogo , a przed chwilą wchodził do pokoju

  #77969
  Polka
  Gość

  a i kolego oczyszczalnia ścieków w Siemkowicach jest wybudowana i RUSZA
  kolego

  #77975
  Naiwny
  Gość

  W Pajęcznie jakiś czas temu została otwarta “karuzela śmieciowa”, z której bliżej określone grono osób należący do „Komitetu Wyborczego Silna Gospodarka Odpadami”.

  1. Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Silna Gospodarka Odpadami to przedsiębiorca, który zajmuje się wywozem śmieci. (Sprawdzone na stronie PKW i Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej. Porównajcie adresy. Nieprzypadkowo się zgadzają.

  2. Jak te śmieci już przywiozą to trzeba je jakoś „rozplantować”. Zajmuje się tym kolejna firma, której pełnomocnikiem jest pewien „Oficer” (prywatnie syn właścicielki firmy i mąż Pani z Ratusza odpowiedzialnej za publikację:

  „Projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy i miasta Pajęczno”

  patrz: strona 11 punkt 10, strona 59 punkt 6.4, strona 110.

  3. Finanse „karuzeli” prowadzi właścicielka biura rachunkowego, która startowała z „Komitetu Silna Gospodarka Odpadami” w okręgu nr 2 (prywatnie żona Bodyguarda zatrudnionego w Ratuszu o pseudonimie byłego gangstera mafii pruszkowskiej)
  4. Zgodnie z hasłem wyborczym „Nie obiecuje – działam” mogę się tylko domyślać, kto jest Kierownikiem Karuzeli ???

  #77977
  Naiwny
  Gość

  #77978
  Naiwny
  Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 55)
 • Temat Odpady z całego województwa trafią na wysypisko w Pajęcznie jest zamknięty na nowe odpowiedzi.