R e k l a m a

odzież robocza

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #84795 Reply
    Wossjy
    Gość

    Witam. Chcę kupić do siebie do pracy odzież roboczą dla pracowników budowlanych. Ktoś coś poleci?

    #84857 Reply
    Paweł
    Gość

    Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu w Pajęcznie przy ul. Cmentarnej 3 (pierwszy budynek za strażą, na przeciwko cmentarza).
    Jeśli nie może Pan przyjechać osobiście, proszę skontaktować się z moim przedstawicielem handlowym, nr tel.: 792 923 620 wtedy w umówionym terminie przyjedzie do Pana i zaprezentuje interesujący Pana asortyment.
    Wcześniej proszę zapoznać się z asortymentem na stronie: plomex.artbhp.pl (ceny na stronie są cenami detalicznymi, przy większych zakupach udzielamy adekwatnych rabatów).

    Pozdrawiam
    Paweł Hałaczkiewicz

    #85199 Reply
    zooropa
    Gość

    Wiecie może, gdzie kupię dobrej jakości odzież roboczą do pracy w fabryce? Dostałem robotę i teraz muszę sobie zebrać garderobę tylko nie wiem gdzie uderzyć. Doradźcie.

    #85203 Reply
    Asia
    Gość

    Najlepiej do pracodawcy zgodnie z kp.

    #85211 Reply
    ołówek
    Gość

    Odpisałem gdzie kupiłem swoje, ale niestety nie przeszło. Mówiąc oględnie, szukaj w internetach.

    #85221 Reply
    bartosz
    Gość

    Ja dla siebie kupowałem w hurtowni glovex na necie, akurat była promocja na buty robocze 50% więc sie opłacało

    #107403 Reply
    Max
    Gość

    AN-POL Suchowola, duży wybór i przystępne ceny, właścicielka też potrafi dobrze doradzić

    #107529 Reply
    Sławek Mirkowski
    Gość

    Ja do swojego warsztatu samochodowego kupiłem odzież do pracy od producenta, firmy Logo. Jestem bardzo zadowolony z jakości, pracownikom też podobają się ubrania więc chętnie je noszą. Ta firma przygotowała dla mnie całą kolekcję z logo firmy. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Mogę śmiało polecić http://www.logo.pl

    #107640 Reply
    TomaszC
    Gość

    Warto zakupić odzież roboczą jakości premium, zapewne dłużej posłuży.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #84857 in odzież robocza
Twoje informacje