R e k l a m a

Ogródek pod ratuszem?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #97830 Reply
    Karol
    Gość

    Dlaczego nie ma ogródka z parasolami pod Ratuszem na Parkowej???
    Czy to znów nowa koncepcja burmistrza???
    Miło było tam posiedzieć z dzieciakami i coś zjeść.

    #97831 Reply
    Romek
    Gość

    Dokładnie. Stasiu nie dostał zgody na ogródek… Mielczarek cały czas robi mu pod górkę.

    #97832 Reply
    Kuba
    Gość

    Wszystko zlikwiduje do końca kadencji…

    #97834 Reply
    Pisarz
    Gość

    To było jedyne bezpieczne i miłe miejsce na wyjście z dziećmi.
    Rodzice mogli spokojnie usiąść, nie spuszczajac dzieci z pola widzenia, zjeść, odpocząć.
    Z reguły w każdym cywilizowanym mieście chodzi o poprawę komfortu funkcjonowania społecznosci.
    Ciekawe jakie kryteria przyjęto u nas ?
    Marazm wszechogarniający ?

    #97835 Reply
    Jan
    Gość

    A dlaczego nie działa fontanna w parku, a dlaczego chodniki zarastają trawą, a dlaczego ratusz nocą wygląda jakby była awaria prądu? Co zrobisz… taki gospodarz niestety :-\ tym bardziej przykro bo sam na niego głosowałem licząc na świeże pomysły a jak na razie to burmistrza jakby nie było :-\ Weź się kur.. Piotrek albo za robotę albo jeśli Cie to przerosło to miej honor i ustąp z urzędu… A jeśli coś tam robisz to może pokaż ludziom w tym mnie, robię to i to, bo jak na razie wielu ze znajomych którzy na Ciebie też głosowali jest mocno zawiedzionych i wkur….ch twoją postawą.

    #97836 Reply
    jak+cie+złapie
    Gość

    Ja żyje długo żyje na tym świecie, tak nie widziałem, żeby ktoś siedział w tym ogródku i jadł obiad.

    #97850 Reply
    Rysiek
    Gość

    To otwórz oczy, całe lato ludzie korzystali…spokojnie, miło i sympatycznie. I dla dzieciaków bezpiecznie.

    #97851 Reply
    Andrzej
    Gość

    Nic nie robić, i pewnie z 15 tysi wypłaty…? Jak wybraliśmy tak mamy, też jestem rozczarowany…

    #98325 Reply
    rysiu
    Gość

    Wszędzie są ogródki w centrum a u nas jest inna koncepcja.Chodnik i tak jest czymś zlany tego nie mogą wyczyścić, ogródek przeszkadza bo elewacje budynku zasłoni.U nas w Pajecznie nie moze byc normalnie musimy jesc w parku na kolanie .

    #98326 Reply
    Jola
    Gość

    Mielczarek potrzebował 1,5 roku żeby z miasta wioskę zrobić…aż strach pomyśleć co będzie na koniec kadencji…?

    #98337 Reply
    andrzej
    Gość

    Pewno pani Ola nie pozwoliła? Czyżby jej porządek przeszkadzał?

    #99121 Reply
    Ki-Ma
    Gość

    Kim jest ta pani Ola?
    Już w któryms poście o niej czytam 😉

    #99123 Reply
    Zuzannaghh
    Gość

    Kierowniczką śmieciową 😂😂😂

    #99128 Reply
    dylow@wp.pl
    Gość

    w prakyce to burmistrz mowi ze cos mozna , a pani OLA ze nie mozna i ze burmistrz nie ma prawa decydowac.Albo jak pojdzie włodarz na urlop to pani sekretarz robi po swojemu wiec kto rzadzi miastem!!!

    #99129 Reply
    Gosia
    Gość

    Pani Sekretarz to ma prawo, bo następuje tego… Ale Ola …?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Reply #98325 in Ogródek pod ratuszem?
Twoje informacje