R e k l a m a

Okna Oknoplast opinie

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #100797
    Jan Warych
    Gość

    Cześć, wymieniam okna w domu i mam na oku okna Oknoplast. Jestem ciekawy waszych opinii o firmie. Czy okna warte ceny? Chcemy zainwestować w okna energooszczędne taki na lata. Będę wdzięczny za opinię. Pozdrawiam, Jan.

    #100802
    xyz
    Gość

    Koniecznie okna trzyszybowe…. Nieważne z jakiej firmy.

    #100804
    Darek G.
    Gość

    To prawda. Chociaż teraz sprzedawcy informują, że 3 szyby to już standard. Wchodzimy w energooszczędne rozwiązania więc jak najbardziej 3 szyby muszą być. Ja mam z Oknoplast okna rok i polecić Ci mogę. Model winergetic, ładny profil i u nas okleina sheffield oak na tych oknach pasuje idealnie. Okna są ciepłe, szczelne i energooszczędne. W całym domu je mamy na dwóch poziomach.

    #100833
    Ewa
    Gość

    Ja mam okna z oknoplast już z 15 lat. Nic się z nimi nie dzieje, wyglądają jak nowe. Szczerze polecam!!!!

    #100848
    Jan Warych
    Gość

    Dziękuję za opinie. Jestem zdecydowany na zakup okien winergetic z 3 szybami. Do tego dzisiaj czytałem o systemie effiair, który zapewnie odpowiednią cyrkulację powietrza. To dodatkowe okucie. Będę zamawiał te okna na pewno, ale jeszcze przegadam ze sprzedawcą o effiair, bo mnie bardzo zaciekawiło. Chyba warto. Wietrzenie jest ważne.

    #101162
    Ktos
    Gość

    Jaka cena dla 3 okien. Standardowe wymiary

    #101229
    Piotr
    Gość

    nie macie pojęcia o czym wy mówicie istotny jest współczynnik przenikania ciepła a nie czy w oknie są trzy szyby, kolejna sprawa liczy się ramka dystansowa żeby nie była stalowa ani aluminiowa, kolejna sprawa istotny jest gaz obojętny który pełni barierę izolacyjną, no i żeby była powłoka metaliczna która będzie odbijać ciepło z pomieszczenia do wewnątrz budynku.

    #101494
    inżynier
    Gość

    Posiadam okna Oknoplast od 10 lat, nie ma nic do zarzucenia. Przy tym mogę powiedzieć że w porównaniu z wcześniejszymi z jakiejś firmy „noname”- nie pamietam bo to stare dzieje były:) Oknoplast jest dopracowany, pan który montował też zna się na rzeczy.

    #101617
    okno
    Gość

    Polecam przedstawiciela Oknoplastu z Majoratu.

    #101769
    Hmm
    Gość

    A gdzie jest najkrótszy termin realizacji

    #101902
    Artur
    Gość

    Kolejna firma bezczelnie oszukująca swoich klientów.
    Na swojej stronie mają podaną skalę dopuszczalnych uszkodzeń powierzchni każdego elementu.
    Wygląda to świetnie i bardzo profesjonalnie.
    Niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.
    Przykładowo – według ich normy może być jedna drobna rysa o długości kilku milimetrów na metr długości danego elementu.
    Ha ha ha, tylko że kiedy w 1m jest ich 40 to według Oknoplastu też jest prima sort !!!!
    Macie pojęcie ?
    Niemal na całej długości jednego boku ramy okna HST jest ponad 50 rys w poprzek słoi i nie ma sprawy!!!!
    Połowę zeszlifowali i wypolerowali (a profil jest satynowy) i załatwione.
    Kpina.
    Zasłaniają się normą, że skoro czegoś nie widać z 2m to tego nie ma. Tylko że pracownicy kontroli jakości i serwisu nie mają badań okulistycznych….
    To samo z klamkami.
    Poobijane, porysowane, fabryczne wady powierzchni, już ponad pół roku wymieniają.
    Zdecydowanie odradzam.
    Żałuję że dałem się nabrać na ich „promocje”.
    Trzeba było dołożyć te kilka tysięcy i kupić okna do nowego domu w lepszej firmie, lub kupić o kilka tysięcy tańsze w firmie która nie udaje pierwszej ligi.

    #102799
    Jagoda
    Gość

    Ja jestem zadowolona z ich okien, za jakość się płaci. Mam okna winergetic premium z 3 szybami, nie mogę nic złego powiedzieć. A komentarz Artura powyżej jest żywcem skopiowany z opinii na stronie oknotest. Czyżby konkurencja?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Temat Okna Oknoplast opinie jest zamknięty na nowe odpowiedzi.