R e k l a m a

OKNA w Pajęcznie

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #55768 Reply
    XXX
    Gość

    Witam jestem zainteresowany zakupem nowych okien do nowego domu – wiadomo to inwestycja na lata i tez chciałbym aby tak było – jakie polecacie okna tzn. OKBUD, PETECKI czy inne. Oczywiście interesuje mnie również fachowa obsłucha i montaż okien. Co polecacie a kogo najlepiej omijać. czekam na opinie

    #55769 Reply
    Greg
    Gość

    Omijaj dumot mnie oszukali zapłaciłem za trzy szyby a zamontowali dwu szybowe. A czarownica z tej firmy czarna jędza ręce umywa.

    #55771 Reply
    grot
    Gość

    Chyba najlepiej jest u Lisieckiego w OKNOPLAST na ul.Majorat. Świetny produkt i profesjonalny montaż. Wiem bo kupowałem. Zobacz teraz bo zawsze zimą OKNOPLAST robił spore promocje rabatowe.

    #55777 Reply
    XyZ
    Gość

    Też brałem u Lisieckiego i zimą faktycznie można liczyć na lepszą cenę.

    #55804 Reply
    kasia
    Gość

    Okna Petecki są ok

    #55806 Reply
    XXX
    Gość

    A co powiecie o OKBUD-zie dobre maja okna? bo na opiniach internetowych mają różne opinie ap ropo wykonania okien aczkolwiek nie ukrywam że Pan który przedstawiał ofertę zna sie na rzeczy i wie o czym mówi.

    #56228 Reply
    Andrzej
    Gość

    Jeżeli masz problem z wyborem okien to warto zajrzeć na serwis budowlany bardzo ciekawe artykuły tam można znaleźć 😉

    #56518 Reply
    Ania
    Gość

    Mogę polecić Roberta Dorosza z ryneczku kupowałam u niego okna i jestem zadowolona, dał mi dobrą cenę i nic się z oknami nie dzieje.

    #56634 Reply
    Justyna
    Gość

    Jak dla mnie najlepszy OKNOPLAST

    #56670 Reply
    SISI
    Gość

    sadowski spoko

    #57508 Reply
    rafał
    Gość

    okna od Dorosza są ok. ale jak będziesz miał reklamacje do się nie doczekasz. u Roberta nie ma gwarancji.

    #58870 Reply
    czarny
    Gość

    Greg uważaj na słowa, bo to nie średniowiecze.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #56670 in OKNA w Pajęcznie
Twoje informacje