R e k l a m a

Opiekunki Niemcy

Pajęczno Forum Ogłoszenia Opiekunki Niemcy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #58153 Reply
    OpiekunkiNiemcy
    Gość

    Wypełnij formularz – oddzwonimy :

    opiekunki.freeteria.pl/

    Zapewniamy:

    – atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
    – bezpieczną i legalną formę współpracy
    – elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące
    – sprawdzone oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych
    – opłacone składki ZUS
    – całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (dla wyjazdów do Wielkiej Brytanii także opłacenie kosztów pozwoleń związanych z pracą w Wielkiej Brytanii)
    – pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę
    – zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
    – transport bezpośrednio do domu podopiecznego
    – szkolenia językowe i opiekuńcze
    – całodobowe wsparcie Promedica24

    Wymagania:

    – podstawowa znajomość języka niemieckiego (przy wyjazdach do Niemiec) lub dobra znajomość języka angielskiego (przy wyjazdach do Anglii)
    – doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny)
    – wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka
    – mile widziane prawo jazdy

    Obowiązki opiekunki:

    – sprawowanie opieki nad podopiecznym
    – organizowanie czasu wolnego
    – uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach

    Wypełnij formularz – oddzwonimy :
    opiekunki.freeteria.pl/

    #58154 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    podcierać dupę starym niemcom za 1250 euro to coś o czym zawsze marzyłem 🙂

    #58155 Reply
    Fidel
    Gość

    Praca pewnie 24h na dobę. Czytałem kiedyś,wywiad z taka opiekunką jakiegoś Helmuta i nie było to 8 czy 10h tylko 15-20 a nawet czasem 24

    #58168 Reply
    obserwator
    Gość

    Pani S wychowała dużo dzieci, zachorowała, nie ma opieki, trzeba iśc do gminy, córa PANI JA…. stwierdziła ze trzeba opieki dla mamy (ona nie ma czasu ) jej kolejna córka woli podcierać tyłki niemcom za 1200 euro, mama choruje w tym samym czasie równolegle do pracy córki,która myjką ciśnieniową myje d. szwabom….. co wy na to? autentyczny przykład/// przykre naprawde

    #58170 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    i w dodatku może jeszcze może trafić się do opieki niemiec który strzelał do waszych dziadków. jest to z pewnością oferta nie do odrzucenia 🙂

    #60785 Reply
    adam
    Gość

    a ja tez robie u niemca spawanie dozorowe 6000 euro. DZIEKI

    #60791 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    zarób tyle w polsce to będziesz kozak (albo misiewicz 😀 )

    #60792 Reply
    czarek
    Gość

    adam moze robisz za te kase w niemczech ale pewnie lody i to czarnym

    #60875 Reply
    adam
    Gość

    czarek musisz się wziąć do roboty a nie tylko narzekać

    #60876 Reply
    adam
    Gość

    aha spawam tylko pod rentgen albo pod ultradźwięk.

    #63451 Reply
    Kasia
    Gość

    Polecam wyjazdy do Niemiec z firmą GoWork. Jest to solidna firma, która rozwiązuje problemy swoich opiekunek jeżeli oczywiście takie wystąpią. Maja dobre podejście do klienta, a nie każda firma takie posiada. Firma jest godna polecenia. WARTO!!

    #66914 Reply
    MarlenaN
    Gość

    Zapraszam wszystkie opiekunki/opiekunów na grupę z ciekawymi ofertami pracy w branży. Pozdrawiam, Marlena.

    #80555 Reply
    Bożena
    Gość

    Hmm może zależy gdzie sobie załątwiasz fuche? Ja sb chwale Dobra sztela. Jeżdżę do pracy już od ponad roku i zarobki mi odpowiadają, praca też nie jest trudna a przynajmniej nie mam zbytnio problemów z moją podopieczną.

    #82247 Reply
    Basia47
    Gość

    Ja jeżdżę ze Schwester Pflege do opieki i moje zarobki też są zadowalające, nigdzie indziej bym w Polsce nie zarobiła 1600-1700 euro miesięcznie, chyba że ktoś się podzieli namiarem? Wiadomo, spawaczem nie jestem 😀 To tyle co kolega wyżej raczej nie zarobię, ale wg mnie jak na tą branżę to zarobki mam w porządku. I chwalę sobie współpracę.

    #83388 Reply
    Basia47
    Gość

    1700 to bardzo fajnie, muszę się w takim razie do tej firmy Schwester Pflege odezwać, bo moja firma mi płaci 1350 a dobrze znam niemiecki i mam doświadczenie. Widać oferta ofercie nie równa… a z tego co patrzyłam to ta Twoja firma ma bardzo dobre opinie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #66914 in Opiekunki Niemcy
Twoje informacje