R e k l a m a

Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Ten temat zawiera 219 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Marcin 1 tydzień, 2 dni temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
 • Autor
  Wpisy
 • #89293 Odpowiedz

  Mieszkaniec powiatu

  Dzisiaj jest 13 września, za miesiąc wybory do sejmu. Mam nadzieję, że to jest ostatni miesiąc bycia posłem przez Beatę. Gorszego wyboru mieć nie możemy. Tylko kasa, nic nie robienie, lans, szkodzenie, nienawiść. Tak mają małi, niewykształceni ludzie.

  #89294 Odpowiedz

  Omnia

  A ja mam nadzieję,ze Pani Beata będzie miała drugą kadencję.

  #89300 Odpowiedz

  Norbert

  Precz z PISiorami !

  #89309 Odpowiedz

  Marian

  W poniedziałek Beata organizuje spotkanie z premierem Morawiecki w Działoszynie. Przygotujcie pytania, jedziemy.

  #89314 Odpowiedz

  Michał

  A ja też chcę żeby została, niech się już do końca nażre z tego koryta to w końcu sama odejdzie,bo niestrawnośći dostanie.

  #89315 Odpowiedz

  Z..

  A ja na nią zaglosuje

  #89317 Odpowiedz

  Ola

  Do mieszkaniec powiatu: co oznacza słowo “małi? A ja mam nadzieję, że to początek kariery poselskiej Pani Beaty. I oby tak się stało. Lepszego Posła jak Pani Beata nie będziemy już mieli.

  #89318 Odpowiedz

  Edzik

  Ola jesteś zaczadzona czy załatwiła ci robotę. Nawet jeśli tak to, to odcierpisz, ceny rosną jak szalone.

  #89319 Odpowiedz

  Hulahula

  Początek kariery poselskiej to miała w 2015 roku, i na tym się skończyło. To zmarnowany czas dla regionu. Sama nabiła kasy tu i tam a reszta ochłapy ze stołu. Teraz jeszcze przyłączyła się do grupy prozydowskiej, to hańba.

  #89321 Odpowiedz

  Prawy

  Jedziemy do Działoszyna na spotkanie z posłanką i premierem. Zapytamy przy premierze jak wygląda sprawa Beaty w postępowaniu sądowym, czemu tak długo zamiata pod dywan. Jeśli tak to musi być coś na rzeczy. I taki ktoś chce być posłem, prawym i sprawiedliwym.

  #89323 Odpowiedz

  Wykształcona

  Ten który zadał temat to kretyn i widać, że najwyżej po szybkich kursach bo błędy na poziomie podstawówki a styl wiadomo starego sfrustrowanego osła, który pod różnymi nickami się ukrywa. Wiadomo komu w życiu nic nie wyszło😂 a na starość taki miał być z niego wielki polityk 😂

  #89326 Odpowiedz

  Wiktoria

  Większość komentarzy pisze jedna osoba. Nienawiść aż kipi!. Niestety ale spuścizna byłych SB-ków i ZOMOwców nie może sobie poradzić w dzisiejszej Polsce!! Zabrano takim emeryturkę, nie można już tak kraść, jak kiedyś! Dziś nieporadni życiowo, donoszą jak kiedyś ich dziszejszy autorytet Bolesław Wałęsa!

  #89327 Odpowiedz

  Wyborca

  Poseł w 21 wieku powinien być wykształcony, być prawnikiem bądź ekonomistą, znać języki, mieć chociaż prawo jazdy, a co ma Pielucha. Żenada.

  #89328 Odpowiedz

  Włodek

  Ale te zdjęcia z Photoshopa na plakatach to kicha. W poniedziałek powiemy to Morawieckiemu w Działoszynie. Nie zapomnijcie zabrać dodatków.

  #89330 Odpowiedz

  Hipsiura

  90% komentarzy na tym forum pisanych jest przez niejakiego Michała i z dużą dozą prawdopodopieństwa można przypuszczać że ów Michał mieszka na Antoniówce 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
Odpowiedz do: Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a