R e k l a m a

Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
 • Autor
  Wpisy
 • #89293 Reply
  Mieszkaniec powiatu
  Gość

  Dzisiaj jest 13 września, za miesiąc wybory do sejmu. Mam nadzieję, że to jest ostatni miesiąc bycia posłem przez Beatę. Gorszego wyboru mieć nie możemy. Tylko kasa, nic nie robienie, lans, szkodzenie, nienawiść. Tak mają małi, niewykształceni ludzie.

  #89294 Reply
  Omnia
  Gość

  A ja mam nadzieję,ze Pani Beata będzie miała drugą kadencję.

  #89300 Reply
  Norbert
  Gość

  Precz z PISiorami !

  #89309 Reply
  Marian
  Gość

  W poniedziałek Beata organizuje spotkanie z premierem Morawiecki w Działoszynie. Przygotujcie pytania, jedziemy.

  #89314 Reply
  Michał
  Gość

  A ja też chcę żeby została, niech się już do końca nażre z tego koryta to w końcu sama odejdzie,bo niestrawnośći dostanie.

  #89315 Reply
  Z..
  Gość

  A ja na nią zaglosuje

  #89317 Reply
  Ola
  Gość

  Do mieszkaniec powiatu: co oznacza słowo „małi? A ja mam nadzieję, że to początek kariery poselskiej Pani Beaty. I oby tak się stało. Lepszego Posła jak Pani Beata nie będziemy już mieli.

  #89318 Reply
  Edzik
  Gość

  Ola jesteś zaczadzona czy załatwiła ci robotę. Nawet jeśli tak to, to odcierpisz, ceny rosną jak szalone.

  #89319 Reply
  Hulahula
  Gość

  Początek kariery poselskiej to miała w 2015 roku, i na tym się skończyło. To zmarnowany czas dla regionu. Sama nabiła kasy tu i tam a reszta ochłapy ze stołu. Teraz jeszcze przyłączyła się do grupy prozydowskiej, to hańba.

  #89321 Reply
  Prawy
  Gość

  Jedziemy do Działoszyna na spotkanie z posłanką i premierem. Zapytamy przy premierze jak wygląda sprawa Beaty w postępowaniu sądowym, czemu tak długo zamiata pod dywan. Jeśli tak to musi być coś na rzeczy. I taki ktoś chce być posłem, prawym i sprawiedliwym.

  #89323 Reply
  Wykształcona
  Gość

  Ten który zadał temat to kretyn i widać, że najwyżej po szybkich kursach bo błędy na poziomie podstawówki a styl wiadomo starego sfrustrowanego osła, który pod różnymi nickami się ukrywa. Wiadomo komu w życiu nic nie wyszło😂 a na starość taki miał być z niego wielki polityk 😂

  #89326 Reply
  Wiktoria
  Gość

  Większość komentarzy pisze jedna osoba. Nienawiść aż kipi!. Niestety ale spuścizna byłych SB-ków i ZOMOwców nie może sobie poradzić w dzisiejszej Polsce!! Zabrano takim emeryturkę, nie można już tak kraść, jak kiedyś! Dziś nieporadni życiowo, donoszą jak kiedyś ich dziszejszy autorytet Bolesław Wałęsa!

  #89327 Reply
  Wyborca
  Gość

  Poseł w 21 wieku powinien być wykształcony, być prawnikiem bądź ekonomistą, znać języki, mieć chociaż prawo jazdy, a co ma Pielucha. Żenada.

  #89328 Reply
  Włodek
  Gość

  Ale te zdjęcia z Photoshopa na plakatach to kicha. W poniedziałek powiemy to Morawieckiemu w Działoszynie. Nie zapomnijcie zabrać dodatków.

  #89330 Reply
  Hipsiura
  Gość

  90% komentarzy na tym forum pisanych jest przez niejakiego Michała i z dużą dozą prawdopodopieństwa można przypuszczać że ów Michał mieszka na Antoniówce 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
Odpowiedz do: Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy
Twoje informacje