R e k l a m a

Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
  • Autor
    Wpisy
  • #89293 Reply
    Mieszkaniec powiatu
    Gość

    Dzisiaj jest 13 września, za miesiąc wybory do sejmu. Mam nadzieję, że to jest ostatni miesiąc bycia posłem przez Beatę. Gorszego wyboru mieć nie możemy. Tylko kasa, nic nie robienie, lans, szkodzenie, nienawiść. Tak mają małi, niewykształceni ludzie.

    #89294 Reply
    Omnia
    Gość

    A ja mam nadzieję,ze Pani Beata będzie miała drugą kadencję.

    #89300 Reply
    Norbert
    Gość

    Precz z PISiorami !

    #89309 Reply
    Marian
    Gość

    W poniedziałek Beata organizuje spotkanie z premierem Morawiecki w Działoszynie. Przygotujcie pytania, jedziemy.

    #89314 Reply
    Michał
    Gość

    A ja też chcę żeby została, niech się już do końca nażre z tego koryta to w końcu sama odejdzie,bo niestrawnośći dostanie.

    #89315 Reply
    Z..
    Gość

    A ja na nią zaglosuje

    #89317 Reply
    Ola
    Gość

    Do mieszkaniec powiatu: co oznacza słowo „małi? A ja mam nadzieję, że to początek kariery poselskiej Pani Beaty. I oby tak się stało. Lepszego Posła jak Pani Beata nie będziemy już mieli.

    #89318 Reply
    Edzik
    Gość

    Ola jesteś zaczadzona czy załatwiła ci robotę. Nawet jeśli tak to, to odcierpisz, ceny rosną jak szalone.

    #89319 Reply
    Hulahula
    Gość

    Początek kariery poselskiej to miała w 2015 roku, i na tym się skończyło. To zmarnowany czas dla regionu. Sama nabiła kasy tu i tam a reszta ochłapy ze stołu. Teraz jeszcze przyłączyła się do grupy prozydowskiej, to hańba.

    #89321 Reply
    Prawy
    Gość

    Jedziemy do Działoszyna na spotkanie z posłanką i premierem. Zapytamy przy premierze jak wygląda sprawa Beaty w postępowaniu sądowym, czemu tak długo zamiata pod dywan. Jeśli tak to musi być coś na rzeczy. I taki ktoś chce być posłem, prawym i sprawiedliwym.

    #89323 Reply
    Wykształcona
    Gość

    Ten który zadał temat to kretyn i widać, że najwyżej po szybkich kursach bo błędy na poziomie podstawówki a styl wiadomo starego sfrustrowanego osła, który pod różnymi nickami się ukrywa. Wiadomo komu w życiu nic nie wyszło😂 a na starość taki miał być z niego wielki polityk 😂

    #89326 Reply
    Wiktoria
    Gość

    Większość komentarzy pisze jedna osoba. Nienawiść aż kipi!. Niestety ale spuścizna byłych SB-ków i ZOMOwców nie może sobie poradzić w dzisiejszej Polsce!! Zabrano takim emeryturkę, nie można już tak kraść, jak kiedyś! Dziś nieporadni życiowo, donoszą jak kiedyś ich dziszejszy autorytet Bolesław Wałęsa!

    #89327 Reply
    Wyborca
    Gość

    Poseł w 21 wieku powinien być wykształcony, być prawnikiem bądź ekonomistą, znać języki, mieć chociaż prawo jazdy, a co ma Pielucha. Żenada.

    #89328 Reply
    Włodek
    Gość

    Ale te zdjęcia z Photoshopa na plakatach to kicha. W poniedziałek powiemy to Morawieckiemu w Działoszynie. Nie zapomnijcie zabrać dodatków.

    #89330 Reply
    Hipsiura
    Gość

    90% komentarzy na tym forum pisanych jest przez niejakiego Michała i z dużą dozą prawdopodopieństwa można przypuszczać że ów Michał mieszka na Antoniówce 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 220)
Odpowiedz do: Reply #89323 in Ostatni miesiąc posłowania Pani Beaty Mateusiak Pieluchy
Twoje informacje