R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 136 do 150 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #78368 Reply
    jolcia
    Gość

    ludzie nie maja skrupułów

    #78373 Reply
    Wnuczka
    Gość

    Złodzieje zawsze było i będą z tym że dziś mają inne metody

    #78380 Reply
    Pije Kuba do Jakuba
    Gość

    podobno w gminie rzasnia się pojawili ostatnio? Czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat ?
    Starszych ludzi lepiej samemu nie zostawiać z tego wynika

    #81884 Reply
    Mm
    Gość

    Proszę o kontakt w tej sprawie
    Przez odpowiedź na ta wiadomość lub e-mail
    Djdoctor@wp….. wiadomo jaka końcówka

    #81898 Reply
    Mm
    Gość

    .de debile

    #82143 Reply
    Basia
    Gość

    UWAGA NA OSZUSTÓW!!! – sprawa wciąż aktualna – woj. opolskie
    Grupa trzech mężczyzn podających się za Węgrów jeździ po okolicy i oferuje usługi budowlane (dachy, rynny). Pracują szybko i niedbale (wskakują na dach zanim „się dogadacie”, nie szanują materiału), oferują niską cenę, a następnie kilkakrotnie ją podwyższają żądając natychmiastowej zapłaty. Na początku udają miłych, a przy rozliczeniu są agresywni i grożą. W internecie są artykuły na ich temat, dużo ludzi pisze w komentarzach, że zostali przez nich oszukani w całym kraju. Wystarczy wpisać „”Oszustwo na rynnę”. „cygańscy dekarze naciągacze” Ostatnio byli w powiecie nyskim. Jeździli niebieskim Fordem Transitem. Boją się psów.

    #82801 Reply
    jtw
    Gość

    Są to cyganie mający coś wspólnego z Rumunią (na pozostawionej szpuli po sznurku była nadrukowana nazwa i adres firmy rumuńskiej, która tymi sznurkami handluje). Mówią albo po cygańsku albo po rumuńsku. Twierdzą, że są Węgrami. To kłamstwo mające na celu wzbudzenie sympatii i zaufania, jakim na ogół cieszą się prawdziwi Węgrzy. Kilka dni temu oszukali również mnie – powiat brzeziński k. Łodzi. Problem z nimi jest podobno taki, że oszukani czasem zgłaszają to policji, ale nie chcą składać oficjalnej skargi czy zeznań, a bez tego policja nie ma podstaw do ich ścigania. Nie powodów, aby obawiać się ich zemsty, ponieważ oni b. boją się policji. U mnie posługiwali się samochodem dostawczym Renault Traffic, białym. Nr rej. LU 6876V. Jestem pewien, że pod koniec awantury o pieniądze, gdy padły też słowa o wezwaniu policji, użyli jakiegoś urządzenia zakłócającego, które uniemożliwiło mi uruchomienie mojego telefonu, próbowałem kilkakrotnie. Ja będę składać zeznania w tej sprawie i proszę innych pokrzywdzonych aby nie wstydzili się i nie bali tego samego.

    #84859 Reply
    Maria
    Gość

    Dzisiaj (18.05.2019) kilka godzin temu pojawili się koło Rawy Mazowieckiej woj. Łódzkie. Na szczęście na miejsce zdążyła przyjechać policja, która ich wylegitymowała (niestety nie podali nazwisk tych osób. Moja gratulacje dla rządzących tym krajem za RODO) sprawdzili że nie są karani, ani poszukiwani. Dodatkowo podali numer nip firmy, w której rzekomo pracują, a także numer telefonu firmy w której kupili rynny do której jeszcze na miejscu zadzwoniła policja. Poruszali się granatowym Fordem o nr. EWI17*C z wyjętymi siedzeniami. Były to trzy osoby śniadej karnacji. Zachowywali się co najmniej podejrzanie na prośby o ofertę, fakturę i dane, a także podczas rozmowy przez telefon. Na szczęście dzięki pomocy sąsiadów udało ich się wstrzymać do przyjazdu policji.

    #86264 Reply
    Tomek
    Gość

    Kolejna ekipa „dekarzy” Rumunów/Cyganów/Węgrów w Łodzi. Biały bus VW LT II, WG9642C i ich szef/kolega Passat B5, NIL24269.

    #86418 Reply
    Krzysiek
    Gość

    Trzech cyganów wyłudziło ode mnie 5000 zł. za wymianę rynien. Nowe rynny są kompletną tandetą – ciekną na połączeniach. Poruszali się Fordem Galaxy srebrny metalik nr rej. SGL71UJ. Przestępstwa dokonali w Warszawie Ursus. Są bardzo sprytni, działają w sposób inteligentny. Oprócz wyłudzenia było również zastraszenie.

    #87422 Reply
    Patrycja
    Gość

    UWAGA. OKOLICE CIECHOCINKA, ALEKSANDROWA KUJAWSKIEGO. W dniu dzisiejszym byli u mnie. Ja ich przegnalam i powiadomilam policję ale pojechali dalej. Poruszaja sie srebrnym busem. Tak jak wyżej pisali: obcy akcent, ciemna karnacja, dobrze mówili po polsku. Mam nadzieje ze nikogo nie naciagneli …

    #87522 Reply
    Adam
    Gość

    Uwaga okolice wrocławia, czy ktoś ich widział ?

    #89320 Reply
    ewa
    Gość

    Znów się pojawili PRZED CHWILĄ okolice drogi na Suchowole od strony ( tzn g 15.50) Białej Pajęczańskiej biały bus Mercedes na nr RKL mężczyźni ciemnej karnacji uważajcie wyglądali jak Rumuni.

    #90940 Reply
    Dylów
    Gość

    UWAGA ! Dziś 25/10/2019 po godzinie 9:00 w Dylowie Rządowym na tablicach: KBR7AK9

    #90941 Reply
    Szlaban
    Gość

    Skąd mają tyle samochodów czyżby zapracowali na nie uczciwie 🤔🤔 teraz już wiem dlaczego lewactwo chce ściągać ”biednych uchodźców ” bo brakuje im rąk do pracy 😂😂

Przeglądajasz 15 wpisów - od 136 do 150 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #45437 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje