R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 151 do 165 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #90942 Reply
    Tomek
    Gość

    Dokładnie ta ekipa o godz 11 wymieniala rynny na ul Dąbrowskiego w Pajecznie. Granatowy mercedes. Dwóch obcokrajowców.

    #91483 Reply
    Grzegorz
    Gość

    Dzisiaj 10.11.2019 próba oszustwa w Szczecinie. Dwa mercedesy Vito, jeden biały że Szwajcarii a drugi srebrny rejestracja BI. Ten sam schemat, wezwanie policji spowodowało ucieczkę złodzieji.

    #97833 Reply
    Asia
    Gość

    Sytuacja z dzisiaj. Mieszkam z rodzicami. Wracam z pracy i co widzę – trzyosobową ekipę o śniadej karnacji ściągającą rynny. Rozmowa z tatą to takie że okazja, 150zł za rynny, że dach jeszcze zrobią (na papierze 180zł/m2). Pierwsza myśl – no ok, co mi tam. Druga, coś mnie tknęło i poprosiłam o umowę – a tam tylko dane taty, zaliczka (4000), że rynny do wymiany, dach, brak całościowej kwoty, a przede wszystkim kompletny brak danych firmy. Zero, null. Po cichu internet i się zaczęło, zę oszustwa itd. namówiłam, by zadzwonbił na policję, ze prawdopodobnie próba oszustwa i wyłudzenia pieniedzy. Przyjechali, spisali, mieli wątpliwości (gdzie Częstochowa a gdzie Oświęcim, gdzie niby mieszkają), ale ostatecznie puścili. Jutro niby mają skończyć. Kwestia ile zawołają za całość. Niby wizytówki mają – wydrukowane na zwykłej kartce papieru z nazwą GABI DEKAS SIPKO
    Ogólnie trzech typów, dwóch starszych wąsiastych, trzeci młody z brodą, jeżdżą starym ciemnoniebieskim Mercedesem Vito z rejestracją zaczynającą się na SR

    #98777 Reply
    Marta Malewska-Serwatko
    Gość

    Witam. Wczoraj najwyraźniej ta sama ekipa podjechała do moich teściow starsi ludzie domek sypiący się, rynny i dach do wymiany w najbliższym czasie. Panowie zarosnieci w Brodach i ubrani na czarno podjechali białym busem i zaproponowali naprawę rynny za 150zl później od słowa do słowa zaproponowali wymianę dachu za 4tys teściowie się zgodzili bo szukali od dłuższego czasu kogoś kto im wymieni dach ale były to kosztowne inwestycje ok 7-8tys i decyzja została odłożona w czasie. Panowie następnego dnia skończyli kłaść dach i cena okazała się 21000tys złotych. Na co moi tesciowie zamarli , pomogło wezwanie policji którzy słyszeli już o tej bandzie zaproponowali spisanie z nimi umowy albo sprawę cywilną w sądzie. Panowie wzięli pieniądze i odjechali ale efekt dachu nie jest zadawalajacy teraz trzeba poszukać kogoś kto poprawi robotę po nich .

    #98868 Reply
    stefan
    Gość

    Uwaga u mnie też byli w Warszawie poruszają się grafitowym Mercedesem Vito z przyciemnionymi szybami numery początek DR ,oczywiście podają się za grupę remontową z Węgier umawiają się na 200-300 złotych w trakcie prac wynajdują co rusz nowe usterki które sami robią na koniec wychodzi kilka tysięcy złotych,gonić i nie wdawać się w dyskusję.bo skutki mogą być opłakane,bo przecież nic nie ukradli!!! Stefan

    #98869 Reply
    stefan
    Gość

    Dodam że incydent z „Węgrami” miał miejsce na Bielanach Uważajcie ludzie!!!

    #99165 Reply
    Arek
    Gość

    Godzina 4:55
    Działoszyn powiat Pajeczno
    Na wysokości starej lecznicy
    Auto stało na awaryjnych,
    z drabinami na dachu,
    Numery jakieś zagraniczne
    Bądźcie czujni.

    #99957 Reply
    Artur
    Gość

    Witam, kupili odemnie auto,generalnie później same problemy. W razie gdybym mógł jakoś pomóc pokrzywdzonyn to proszę o kontakt.

    #100281 Reply
    Rafał
    Gość

    Witam, ja niestety też jestem nieszczęśliwie poszkodowany, chodź u mnie zrobiony cały dach… Ale to jest jakaś masakra. Scenariusz wygląda tak, dzwoniłem po ogłoszeniach dekarzy no i trafiłem właśnie na niby Węgra ale myślę Polak Węgier dwa bratanki… Przyjechali już całą ekipą jakieś negocjacje cenowe i się zgodziłem.. Weszli na dach zaczęli niechlujnie zrzucać starą dachówkę, połamali kwiaty uszkodzili trawnik. Następnie, że jest towar zamówiony i będzie o 14 i trzeba zapłacić 23 tyś…Niestety się zgodziłem, ale towar przyjechał tylko po kalkulacji był warty ok. 12 tyś. Dobra robią dalej, Burdel jak nie wiem jedli kurczaki wszystko rozrzucone w około ogólnie taki syf, że aż szkoda gadać. Następnego dnia znowu chcą zaliczkę, niestety dałem, no robią… Ale dzwonie do niby szefa, że miały być 4 krokowie do wymiany, a on na to że trzeba dopłacić i zaczyna straszyć że wyjadą bo tak robią inni, nie zgodziłem się… Dzisiaj w tym momencie coś kończą ale ja mam już tak tego dość, że wolał bym dopłacić nawet 50% więcej niż mieć kontakt z takimi ludźmi i taką pracą…. U mnie jednego dnia były trzy samochody na dolnośląskich blachach DW, DJ. Ogólnie podają się za Węgrów ale są to Cyganie z Romunii … Nie polecam i przestrzegam, nie dziwie się, że ktoś dostał udaru…

    #100346 Reply
    Rafał
    Gość

    Witam, dzisiaj oglądał dach mój znajomy i jestem załamany wszystko jest źle zrobione….Jeżeli ktoś chce więcej informacji proszę pisać..

    #102204 Reply
    Kry
    Gość

    Zmieniają się. Założyli firmę, są na Oferteo od października 2020r. Nie twierdzę, że to ci sami, ale sposoby podobne. Umowa spisana, nawet dobrze robią, ale zaczynają podnosić cenę remontu dachu. Są na końcówce prac i zaczynają podnosić koszty za dodatkowe prace.
    Na razie się sprzeczamy.

    #103425 Reply
    Agata
    Gość

    Uwaga !!! Obecnie, czyli od 26.04.2021 nr działają na terenie Szczecina.

    #103427 Reply
    Ryszard
    Gość

    29 marca grasują w Dąbrowie Tarnowskiej (woj. Małopolskie).

    #103456 Reply
    Piotr
    Gość

    No tak. I teraz moze sa u mnie. Ale czy na pewno? Dwoch śniadych mezczyzn podajacych za Moldawian, mowiacych calkiem nieźle po polsku. Znalazlem ich na oxl, wiec sami nie przyszli do mnie z ilicy oferujac rynny za 200 zl. Maja wymieniac caly dach. Od wczoraj siedza na dachu, zrzucili stara dachowke i zalozyli membrane i nowe łaty. Widac ze sie znaja i robota idzie dobrze. Dzisiaj wpadlem w panike jak poczytalem o gangach cyganskich dekarzy. Zrobilrm awanture o cene i istalilem w koncu konkretna kwote ktora ma obejmowac wszystko. Kwota nie mala, ale i tez Polak mniej nie zaspiewa. Sa granatowym vw pickupem na sieradzkich numerach z drabina na dachu. Zrobilem kolejna awanture o tożsamosc. Jeden sie wylegitymowal rumunskim dowodem osobistym, wiec nie moldawskim, drugi twierdzi ze zapomnial paszportu, ma jutro przyniesc. Powiedzialem ze nie dam zaliczki na blachodachowke, ze sam pojade z nimi i zaplace w sklepie. Powiedzieli ze ok ale ze chca zaliczke za robocizne bo juz dwa dni robia na twarz. Patrza na mnie juz jak na wariata? Czy mam powody do obaw? Moze niepotrzebnie? Mam nr rej auta i imie i mazwisko jednego z nich. Co moge jeszcze zrobic?

    #103999 Reply
    Luki
    Gość

    Dzisiaj tj. 26.04.2021 byli w Bielczy woj.małopolskie. Czarny bus z drabiną na dachu jeździ i wybiera domy które z pozoru wyglądają na bogate. Rok temu też pojawilo sie w mojej miejscowości i włamali się do domu. Uważajcie na nich.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 151 do 165 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #91483 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje