R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 166 do 167 (z 167)
  • Autor
    Wpisy
  • #104005 Reply
    Elo
    Gość

Do Piotr: I jak się zakończyło?

#107753 Reply
    Tomek
    Gość

Dziękuję za te wpisy. Teraz wiem, że nie jestem jedynym naiwniakiem. Zadzwonili do mnie na podstawie zapytania w oferteo. Mieli naprawić przeciek. Umówiliśmy się na sumę w miarę rozsądną za naprawę dachu. Zażądali na koniec dwukrotnej sumy, pod pretekstem, że naprawili i wyczyścili rynny. Było 100 czerwonych lampek, jak tylko zadzwonił i powiedział, że jest z Węgier zastanawiałem się czy to Cygan – ale spoko dziś rano nie byłem jeszcze rasistą. Gadał rozsądnie, miał dużo uwag, pokazywał zdjęcia z budowy w Szwecji. Wzięli zaliczkę i faktycznie przyjechali z arkuszem miedzianej blachy. Twierdzili, że kosztuje teraz 2000 blacha 2mx1m. Sprawdziłem – kosztuje ok 600. Potem pożyczali ode mnie drabinę i inne narzędzia – podejrzane. Coś tam zrobili, rynny dalej źle wyregulowane, woda stoi. Jedyny plus, że ich całkowicie nie zniszczyli. Czy dach dalej cieknie – myślę, że na 95% tak się okaże. Mam umowę i fakturę. Mogę użyć jako papieru toaletowego. W mogło być gorzej. Nie rozumiem, czemu ci ludzie nie zrobią po prostu swojej roboty normalnie. Mieli jakaś wiedzę w tym zakresie. Straty ok 7000zl.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 166 do 167 (z 167)
Odpowiedz do: Reply #49164 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje