R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #49164 Reply
    Tommy
    Gość

    Uwaga bo pojawili sie w powiecie Ząbkowickim/dolnośląskie takie przypadki zgłaszajcie na policje wyłudzenia,cygany z drabiną na dachu.

    #49189 Reply
    Tommy
    Gość

    dzisiaj znowu byli w powiecie Ząbkowickim dwóch cyganów z drabiną na samochodzie polują na starszych ludzi samotne kobiety itp.

    #49604 Reply
    Zofia
    Gość

    Żebym o tym wiedział to bym mame uchtoniła.ten sam system ze wruciłam za późno. Pod Łowiczem jeżdzą białym mercedesem vito. Wyłudzili 3tys. A do tego rynny przeciekają i zniszczyli mową blachę na dachu kręcąc renajzy do lach zamiast do belek czy łat.po zgłoszeniu sprawy na policje umyli ręce bo wg kodeksu karnego wykroczenis nie bylo. Poradzili szukać pomocy w sądzie cywilnym ale z czym tu isc dkoro zadnej umowy, faktury ani nawet fanych z😩

    #49606 Reply
    Zofia
    Gość

    Współczuje mi tłumaczyli że w warszewie tyle pracy mieli.skunksy! Że też ich namierzyć nie moge. A starch było nie płacić

    #49699 Reply
    Lilly
    Gość

    Moja mama też dała się oszukać w marcu tego roku. Niestety wyszło to na jaw, kiedy po deszczu zaczął przeciekać dach. Mam zdjęcie szefa tych gości, które mogę udostępnić ewentualnym zainteresowanym.

    #51008 Reply
    Janusz
    Gość

    Ostrzegam są teraz koło wrocławia powiat oleśnicki

    #51138 Reply
    Anna
    Gość

    Witam . Czy ktos cos wie lub mial podobna sytuacje , ale na terenie Niemiec? Calkiem niedawno do moich rodzicow zglosila sie nibz firma. Dwoch chlopow , mowili ze sa z Rumuni. Jeden mowil nawet troche po polsku. Byli Volkswagen T5 na polskich blachach. Mieli w srodku jakies kawalki blach. Niby probki. Zrobili z rodzicami jakas umowe wstepna czy cos w tym stylu.. i za dwa tygodnie mieli przyjechac z materialem na cala wymiane dachu. Po dwoch tygodniach zjawili sie wzieli zaliczke … i tyle ich widzial.

    Czy mial ktos podobny przypadek.??

    #51156 Reply
    Barbara
    Gość

    Witam
    Prośba do Lilly o przesłanie zdjęcia szefa tych oszustów. Mojego ojca też naciągnęli na grube tysiące jak się zorientował to z tych nerw wylądował w szpitalu z udarem może to ci sami bo mam ich widziała.

    #51492 Reply
    Lilly
    Gość

    Witaj Barbaro
    Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale dawno tu nie zaglądałam. Oto zdjęcie. Nie jest wyraźne, ale mam nadzieję, że się na coś przyda.
    Oszust

    #51535 Reply
    Polak
    Gość

    wyglada jak Zenek ze Złotopolskich

    #52447 Reply
    Aga
    Gość

    No to teraz dotarli do Pruszkowa 🙁 też jeżdżą busem i oferują usługi wymiany rynien i byli też już w okolicach Połańca woj. Świętokrzyskie więc ostrzegam 🙂

    #52712 Reply
    Elżbieta
    Gość

    Wczoraj byli w Stalowej Woli

    #55385 Reply
    Marta
    Gość

    Dzis byli w lodzkim. Opuscili podworko dopiero po postraszeniu policja. Sprawa zostala zgloszona. Numery rejestracyjne zaczynaly sie na ZK.

    #55505 Reply
    Maria
    Gość

    witam, czy można prosić o zdjęcie – został oszukany w podobny sposób też mój ojciec. Zapłacił dziś jakimś ludziom od rynien niby wegrom 7 tys 🙁
    proszę o zdjęcie tego człowieka

    #58306 Reply
    Beata
    Gość

    Uwaga! Po wezwaniu policji mogą zemścić się niszcząc dom. Tak zrobili mojemu dziadkowi. Podawali się za Węgrów, że z budowy im rynny zostały i za 250zł.zrobią od ręki i porządnie. Mówili całkiem dobrze po polsku, namawiali i sprawiali wrażenie miłych. Dziadek 3 razy pytał czy całość za 250 i czy im się opłaci, a oni potakiwali, że już dziś wracają na Węgry, materiał został i chcą się pozbyć, a tu zobaczyli zniszczone rynny, więc korzyść dla obu stron. Potem, w połowie roboty zmiana frontu- nagle zaczęli mówić łamanym językiem i pwtarzać, że ” pan rozumieć, 250 zia ten metr? Jedeń metr 250.” Zrobili się agresywni, bo dziadek powiedział, że nie da się nabrać i tyle nie zapłaci, bo umowa inna była. Wezwał mnie, a ja policję. Miło nie było.
    Za jakieś trzy tygodnie dziadkowi ktoś oblał dom farbą. Zniszczono w ten sposób furtkę, bramę, drzwi wejściowe i elewację. Z początku nie wiązaliśmy tego z tymi oszustami, ale to samo spotkało kilka miesięcy pózniej pana z sąsiedniej miejscowości. Też wezwał policję i nagle po kilku tygodniach miał dom oblany farbą we wściekłym kolorze. Ubezpieczenie za zniszczenia nie zwraca, a kłopot jest spory, bo to jakaś obrzydliwa, śmierdząca niezmywalna farba. Policja rozkłada ręce, a bandziory są bezkarne.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #51492 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje