R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #58383 Reply
    Dominik
    Gość

    W Warszawie na Żoliborzu – niby Węgrzy poruszający się żółtym busem (Ford) z numerami WJ 88085. Trzech typów mówiących całkiem dobrze po polsku. Moja mama dała się namówić na wymianę rynien za 300 złotych za całość – na koniec zażądali 14 tysięcy !!!!. Skończyło się na Policji – paru kolegach – i kwocie 4 000 złotych jako cena świętego spokoju. Rynny co prawda wymienione, ale na jak długo starczy nie wiadomo.

    #58389 Reply
    Jarosław
    Gość

    Ja też ich wziąłem do mnie do domu na Żoliborzu i do firmy na Nowogrodzkiej i też nic. Myślałem że to nasi węgierscy przyjaciele, ale niestety okazało się że to zwykły spisek i układ…

    #58397 Reply
    Paula
    Gość

    witam wlasnie dzis zostalismy oszukani . przyjechala firma zaproponowali rynny w dobrej cenie aluminiowe ! jeden mowil po polsku a trzech podajze po wegiersku , koszt jaki nam zaproponowali to 4 tys zl za calosc rynien . jak sie okazalo po zakonczeniu robocizny zazadali az 16 tysiecy złotych!!! niestety my takiej kwoty nie mamy. była klotnia , zatargowalismy sie 9 tys zl. miasto Chodziez

    #59084 Reply
    Kasia
    Gość

    Witam. Jestem zainteresowana jak rozwiazaliscie ta sprawe dzis w czestochowie grasowali oszukali moja mame na 6600 to moj numer telefonu 790 218 439

    #59355 Reply
    Yoanna
    Gość

    pod Zamościem woj lubelskie Ford Transit RKR 03011, jeden mężczyzna czarne włosy, ciemna karnacja, bardzo grzeczny. Płynną polszczyzną z akcentem namawia do wymiany rynien (rozległe dachy) za 150zł- materiały jego. Telefonu nie chce podać, twierdzi że jest Węgrem i że można do niego na Węgry telefonować. Drugi siedzi w szoferce, nie bierze udziału w rozmowie. Otwiera swój bagażnik, żeby pokazać własne materiały. Na robienie zdjęcia numerów samochodu oraz ich twarzy, szybko się odwracają i wycofują samochód- uciekają. Policja została powiadomiona. Ostrzegam, zwłaszcza starsze osoby, żeby nie skusiły się niską ceną, gdyż podobne „oferty” były już składane w całej Polsce, kończyło się żądaniem astronomicznie wysokiej końcowej zapłaty.

    #60595 Reply
    Kasia
    Gość

    Dziś byli na podkarpaciu.Majdan Królewski oszukali mojego ojca. Na początku ppwiedzieli że wymienią rynny za 150 zł zanim tata się zgodził, wszedł na chwile do domu a rynna była zdjęta i przecieta na pół. Jak zaczeli zakładać cena zaczeła wstastać do 1100 zł. Dwóch prawdopodobnie rumnów podajacych się za Węgrów .

    #61039 Reply
    Grzegorz
    Gość

    Dziś grasują w okolicach Konstancina – Jeziorny. Biały van , chyba Vito.

    #61072 Reply
    Łukasz
    Gość

    Witam przed godziną wrzuciłem do domu i zobaczyłem (psełdo) Węgrów którzy zakładali rynny moja mama załamana bo powiedzieli że 200zł za całość a wyszło 2800 za same rynny bez rur w pionie powiedziałem żeby zadzwonić na policję próbowaliśmy aby zdjeli i pojechali sobie nic z tego mój tata zadzwonił do kuzyna który jest policjantem i powiedział żeby się dogadać bo inaczej mogą pozwać do sądu bo nie zapłaciliśmy wyszło 2000 powiedział że szef może przyjechać daliśmy 2000 i pojechali ale rodzice załamani bo wszystkie pieniądze zdomu oddane tym oszustą mieszkam w okolicach Barlinek nie daleko od Gorzowa Wielkopolskiego

    #61117 Reply
    adam
    Gość

    przed robotą spisać umowe i po zawodach.

    #61408 Reply
    rafal
    Gość

    witam dzis zwitali do mnie madziary okolice gminy konopiska miejscowac na A, staneli na drodze srebrnym vito z ta drabina ba dachu i ze rynny zakladaj nowe 200 zl material plus robota caly dom hm cos podejrzane pytam sie gdzie sens tego nie ”PAN 200 ZLOTY MATERIAL I ROBOTA RAZEM ZA DOM” jeden mowi bylo 4 wszytkich potem jak co do czego to suma 5 tys o kur…. mac jak to chlop z emnie ciut postawny to niedalem sobie w kasze dmuchac jakie 5 tys mialo byc 200 zl aoni sonie obliczyli 200 za metr o wy skubance no to tel i pod 112 prosze o pilna interwencje podalem nr rejstracyjne jak uslyszeli ze podaje nr auta to ptrmocja nagle” PAN 4 TYS I KWITA POTEM PAN 3.6 TYS I GWARANCJA NA 100 LA ” HHAHHAHAHHAH dobre dobry bajer ”POTEMN PAN 2TYS POTEM TYSIAC I 500 ZL I 350ZL 3 juz sie szybko ulotnilo do vito ale ten jeden cos sie kloci i do bica staje chyba nie wie jak wyglada dokramianie z procy w locie przegonilem go ale dalem te umowione 200zl i wypierd… mi zplacu raz bo za 10 min bedzie tutaj policja i szybko sie zwineli zadzownilem ponownie pod 112 i mowie ze zwiali madziary od rynien policja przyjechala za okolo godzine bo juz nie bylo tak pilne mowie co i jak byc mzoe ktorys jest znich poszukiwany albo wszyscy stwierdzil pan policjant madziary poruszja sie SREBRNY MERCEDES VITO NUMERY DOLNOSLASKIE DOA 38578 -ale oczywiscie moga byc falszywe,NIE DAJMY SIE ZASTRASZYC KOSMICZNYMI KWOTAMI JESTESMY U SIEBIE JAK COS TO 112 ALBO MOCNA POSTAWA OBRONNA a ryyny i tak do poprawki i blacha papier na dodatek nie dokonczyli czesci ”rynnowania”dobrze ze od podworka to nie widac

    #61414 Reply
    rafal
    Gość

    witaj przykro ze na tyle was naciagneli spora suma prawdopodobnie nie odzyskacie jej chyba ,u mnie tez byli malo nie wynioslem na kopach ich za ta kwote kosmiczna ,nauczylem sie radzic z tym elementem w czechach bo tam tego w brod poczytaj moj wpis na forum

    #64452 Reply
    dsrek
    Gość

    Dzień dobry
    proszę osoby poszkodowane o kontakt. jestem dziennikarzem, chciałbym opisać ten proceder. współpracuję z różnymi tygodnikami.
    sprawakontakt@gmail.com

    #64453 Reply
    Robert
    Gość

    Uwaga na tych OSZUSTÓW – teraz kręcą się we wschodnich okolicach Warszawy. Jeżdżą Fordami Galaxy: srebrny ONY CM07 i bordowy DSW 36594. W sumie jest ich sześciu.
    PS. Panowie narodowcy jest robota – wiecie o co chodzi.

    #64479 Reply
    Jolanta
    Gość

    Własnie wczoraj zaszczycili łódź -górna myślę ze poczynają sobie coraz śmielej i grup jest więcej u mnie 1 wysoki szczupły 2 niski grubszy 1 starszy i jednego nie widziałam.
    Wiem ze w dużej mierze to nasza wina ale czasem odbiera rozum, mówią ze firma działa w Polsce pokazują dokumenty i inf. ze mogą wystawić fakturę szkoda ze później zamiast faktury wychodzi 4 można powiedziec bandytów i sam widok moze przestraszyć w moim przypadku moj „cycuś” chyba ich trochę Zrespektował (sam widok psa trochę zmroził zapędy mały nie jest), ale słodko nie było zeszli z 7000ts na 600 zl szkoda ze nasza policja taka ułomna a i media do bani chyba wszystkie

    #64488 Reply
    tokuś
    Gość

    to są moi ludzie budżet kuleje więc albo płacicie za rynny albo do puszki pod ratuszem…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #61408 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje