R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #65529 Reply
    koko
    Gość

    Prawda to powyzsze, co adamo pisze. nie wnikajac w spory dwoch panow o tym samym niku, jeden mogl blefowac albo mowic prawde. innej opcji tu nie ma. Tomku, wez numer od kogos z wczesniejszych stron, skontaktuj sie jak ludzie to robili i poradz. Natomiast nie batalelizuj sily naszej elektroniki dzisiejszej. podobnie jak ninka. macie konta ma fejsbookach, naszych klasach dawniej, macie smarfony, wystarczy ze ktos obcykany jest, nie musi byc informatyk, bo ten temu tez nierowny. moze ktos miec smykalke i byc samoukiem. Korzystacie z aplikacji w telefonach, sami je instalujecie, a potem wielkie dziwy ze latwo dojsc kim jestescie. da sie podszyc po adres czyjs, podlozyc mu swinie, da sie tel namierzyc, sciagnac smsy i wysluchac rozmow. trzeba baterie wyjac zeby sygnalu nie wysylal. zdjecia i konta pousuwane nie gina podobnie jak wpisy. internet jest pamietliwy. za wygode taka cene placimy. gdyby byl bezpieczny, nikt by nie bal sie wirusów, szkoldliwych linkow w ktore sami klikamy. w rownym stopniu szkodzi co pomaga. rumunce o tym wiedza i raczej mailowo sie nie umowia. trudno tez z nimi o kontakt telefoniczny. dlatego raadze korzystanie na tyle na ile to konieczne, bo jak kogos wkurzymy, a ktos dobry w te klocki jest, dojdzie wszystkiego. nawet kiedy siusiu robisz bo pewnie z tel w kieszeni lazisz.

    #65548 Reply
    Messi
    Gość

    @koko, z fejsem koko masz racje. Publikuja wszystko jak leci, wystarczy ze na profil wejdziesz i bez zbednych sztuczek wszystko wiesz. Jest nawet takie powiedzenie, ze jak nie masz konta na fejsie czy instagramie to nie istniejesz 😉 A spraw informatycznych bym tak nie wysmiewal, bo jeden moze takie cuda umiec, a drugi nie i powie ze sie nie da. To jak z fachowcami, jeden lepszy, drugi gorszy i poprawiac po nim trzeba. mysle, ze kolesi ktorych ta dysputa dotyczyla, wiedza oboje czy mowili prawde. Choc ja bym wierzyl w takie mozliwosci kogos. Wszedzie smartfony, dostep do neta, aplikacje, ale nie ma nic za darmo. Nam sie wydaje ze to darmowe. Swoimi danymi za to placimy.

    #65552 Reply
    anula
    Gość

    Ostatnio widziano ich w Maurycowie, woj. łódzkie, gdy dopytywali mnie, czy mi nie jest potrzebna wymiana rynien i remont. Po odmówieniu pytali, czy komuś ze wsi może niepotrzebna jest taka usługa. Dopytywali, kto i gdzie mieszka, czy dużymi rodzinami, a może samotnie. Zbyłam ich, ale mogą powrócić. Jeden facet, który dobrze mówi po polsku i trzech innych, którzy nic nie gadali, bo chyba nie rozumieli języka. Coś między sobą tylko mamrotali. Byli takim fioletowo-bordowym vanem. Numerów nie pamiętam niestety.

    #65572 Reply
    Martek
    Gość

    Witam,

    Niestety, skutecznie „podeszli” też mojego ojca. Zakontraktowane 200 zł, w finale koszt na poziomie 5000 tys. Przyjechali niebieskim Transitem – nr rej LLE07428. Czterech, może pięciu „fachowców”. Ze słynną aluminiową drabiną. Z całą pewnością nie mówili po węgiersku! Poprosiłem o paszport lub dowód – oczywiście brak…Jakiś kwitek, może karta pływacka – to pokazali. Historia jak z filmu – czułem, że coś jest nie tak, a jednak, no cóż…daliśmy się, w jakiejś mierze nabrać.
    Bądźcie Państwo czujni – numer bywa skuteczny. Okolice Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Namawiam ojca do zgłoszenia oszustwa na policję, a sam…cóż, też czuję się „zgwałcony” intelektualnie. Przestrzegam!

    #65573 Reply
    Ewa
    Gość

    Nie wątpię, że można czuć się „zgwałconym” intelektualnie, jeśli mówi się o karcie pływackiej i oszustwach. Takie żarty tutaj są wręcz niestosowne, a jakby wczytać się w inne wypowiedzi to zalatują one słynnym panem „gość”, który wszystko wyszydza i kpi, a który jest przedstawicielem naszego polskiego prawa i w czasie swojej służby siedzi na forum Twojego Pajęczna, za co ma płacone zresztą. Może pora zebrać ludzi, zgłosić się do panna „…”, skoro zna namiary, żeby w końcu zgłosił to na komendę z oficjalną skargą! Żeby publiczne pieniądze podatników szły na takich nierobów. Kto to widział i słyszał.

    #65574 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/krzyki/a/uwaga-na-oszustow-teraz-naciagaja-na-wymiane-rynny,10453574/

    „Paweł Petrykowski, rzecznik policji dolnośląskiej uczula, by tego typu oszustwa zawsze zgłaszać na policję i by zachować czujność, gdy ktokolwiek obcy przychodzi i oferuje usługę czy jakiś towar, albo podaje się za pracownika instytucji lub prosi o pomoc finansową, udając kogoś z rodziny. Dodaje, że oszuści zazwyczaj celowo wybierają na swoje ofiary ludzi starszych, mniej czujnych, bardziej ufnych. – Zawsze, gdy w grę wchodzą pieniądze za usługę, towar, czy jako forma pomocy finansowej, należy kierować się zasadą ograniczonego zaufania wobec osób obcych. Szczególnie osoby starsze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji powinny skontaktować się z kimś z rodziny – mówi asp. szt. Paweł Petrykowski. Radzi, by nigdy nie wierzyć bezkrytycznie w to, co mówi ktoś obcy. – Jeśli w grę wchodzą jakiekolwiek pieniądze, które mielibyśmy zapłacić, nie podejmujmy decyzji pochopnie. Zawsze można powiedzieć, że chcemy się zastanowić, skonsultować i poprosić, by ten ktoś przyszedł na drugi dzień. To nam daje czas, byśmy skontaktowali się z rodziną. Warto też poprosić kogoś z bliskich, by tego dnia był z nami w mieszkaniu.”

    #65575 Reply
    ADAŚ
    Gość

    Robi sie tu ciekawie na forum. W tym wątku: gość bez @, Tomek, Nina i Martek” to jedna i ta sama osoba. To również „gość” z wątku o paj pielgrzymce, protestach przed sądem i „kamp” z antynagrody. Da się sprawdzić. Wielokropek miał racje.
    Wnioski wysuwają się nastepujace:
    – NIE WIERZCIE POLSKIM POLICJANTOM I NIE LICZCIE NA NICH GDYŻ ZOSTANIECIE WYŚMIANI I WYSZYDZANI. ZA TA LAURKĘ OGÓŁ POLICJI MOŻE PODZIEKOWAC JEDNEMU PLICJANTOWI, SIEDZĄCEMU TU NA FORUM W GODZ PRACY, wysmiewajacego innych i kpiacego wrecz z ludzi naiwnych, dajacych się oszukac.
    – Gośc zazywa też xanax, jak sam twierdzi uspokajajacy i wyciszajacy, co dziala na osrodkowy uklad nerowowy. Nie wiemy jakim cudem zostal ktos taki dopuszczony do sluzby. Ponadto odpisujac ciagle i wyszadzajac inncyh przejawia CECHY NIEZRÓWNOWAŻENIA EMOCJONALNEGO. Nie wiemy jakim cudem dostal pozowlenie na bron.
    I ostatnie najwazniejsze: GDYBY KIEDYKOLWIEK JAKIKOLWIEK POLICJANT STARTOWAŁ W WYBORACH MOCNO SIĘ ZASTANÓWCIE!!! GDYŻ JESTESCIE WY OBYWATELE WYSZYDZANI PRZEZ JEDNEGO REPREZEBTANTA PRAWA, KTÓRY NIE MA CO ROBIĆ I SIEDZI OD KILKU MIESIECY UPORCZYWIE NA FORUM. Dajecie zarobić BIEDNIEJSZYM, Którzy nie maja takiego zycia jak nasz przedstawiciel. AMEN.

    #65576 Reply
    ADAŚ
    Gość

    a PONOC POLICJA NIC NIE WIEDZIAŁA. „Gościu”… KOMPROMITUJESZ POLSKI MUNDUR I HAŃBISZ TEN ZAWÓD!!!!!

    #65577 Reply
    ADAŚ
    Gość

    http://www.beskidzka24.pl/artykul,oszust_od_rynien,42051.html

    Oszuści początkowo chcieli wymienić rynny za 200 zł, po wymianie zażądali 2 tys. zł


    http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/krzyki/a/uwaga-na-oszustow-teraz-naciagaja-na-wymiane-rynny,10453574/
    http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/krzyki/a/uwaga-na-oszustow-teraz-naciagaja-na-wymiane-rynny,10453574/

    Wpisy sa publikowane od 2015 roku. POLICJA OSTRZEGAŁA W INTERNECIE GŁÓWNIE PRZED NACIĄGACZAMI. oDPOWIEDZI PANA „GOŚĆ”: „to dziwne,. że policja nic nie wie, nieprawdaż???” „W internecie się nie OSTRZEGA LUDZI STARSZYCH” tYLKO W SKLEPACH, KOŚCIOŁACH I GDZIE TAM BYWAJĄ!!!” cIEKAWE CZEMU TAK BRONIŁ PRACY POLICJI??? bO SAM PEWNIE JEST JEDNYM Z NICH I WMIAWIAŁ, ŻE PLICJA NIC NIE WIE. wIEDZIAŁA, ALE ON WOLAŁ SIEDZIEC NA FORUM I WYSZYDZAC LUDZI STARSZYCH GŁÓWNIE!!! Zastanowcie sie ludzie na przyszłość, czy ufac policji, bo popis mieliście tutaj. „GOŚĆ” twierdzi, że ludzie się zarazili, bo nikt nic o nich nie wspomina! Drugi gość miał rację NIESTETY. A artykułów pełno w necie. Z tym, że on zareagował tylko na te fora z pajęczna. Widzicie teraz jak to jest!!!

    #65583 Reply
    gość
    Gość

    Siedzimy tu sobie uporczywie na forum ,razem z „Adasiem”, „gościem z@” i innymi, i nie będziemy się licytować, kto jest bardziej uporczywy.:))))
    Musicie mi uwierzyć na słowo, że nie jestem policjantem, nie wystartuję w wyborach, nie pracuję w żadnym z urzędów, więc przestańcie udawać detektywów i informatyków, namierzać, potępiać, straszyć. Tylko się ośmieszacie. Jak mnie najdzie ochota, znowu coś napiszę, a póki co, zajmijcie się sobą i nie wywołujcie mnie do odpowiedzi. Piszę jako „gość” i na razie TYLKO jako „gość”. To by było na tyle.:))) Teraz jeszcze sobie trochę pojazgoczcie i czekajcie na następne „szyderstwa”.:))))

    #65584 Reply
    gość
    Gość

    @gość, Chcesz się przekonać w kogo się bawię? Wywołujesz wilka z lasu. Czy Twoim szefem nie jest Andrzej B..?
    Przejdziemy w końcu na Ty? Panie P?
    Widzisz, adaś tylko dwa razy się tu pojawił, a Ty tu siedzisz i nadużywasz stanowiska w godz pracy od jakiegoś czasu systematycznie! Wierzyc komuś kto zażywa xanax? Kto uporczywie „broni” pracy policjantów, wypierając się, że nic nie wiedzą? A skąd wiesz, że policja nic nie wie w tym temacie? Siedzisz w tym? Bo chyba jednak wiedziała… Mało tego, nie tylko Ty, ale i z rodziny wystartują w wyborach no nie??? Ty dalej nie wierzysz i próbujesz moje zdolności ośmieszyć. OJ, niedobrze „gościu”.
    „więc przestańcie udawać detektywów i informatyków, namierzać, potępiać, straszyć”, ale kolega może co nie? „Jak mnie najdzie ochota, znowu coś napiszę, a póki co, zajmijcie się sobą i nie wywołujcie mnie do odpowiedzi.” Trzeba ponowne testy psychologiczne koledze zlecić i może cofnąć pozwolenia jakieś no nie? Ja Cię uczciwie uprzedzam cwelu, a Ty taki tępy jesteś no nie… Taki ograniczony horyzontalnie. Podać komendę na której pracujesz? Bo chyba ze 45 km dojeżdżasz no nie?

    #65585 Reply
    gość
    Gość

    @gość, Więc jak mnie najdzie ochota, znowu coś tu napiszę. Nadużywasz stanowiska, kolego. Zdecydowanie, nadużywasz. Jesteś jeszcze nieopierzony gówniarz, a pozwalasz sobie na dużo! Uważaj, bo potknąć się możesz szybciej niż Ci się wydaje. Uprzedzam uczciwie.
    Ty jesteś taki nijaki no nie? Nie chodzisz do kościoła, choć czasem chodzisz, ale wyborcom powiesz, ze Ciebie tam nie zobaczą. Oj, zobaczą. Ty nie jesteś policjantem, choć nim jesteś.
    Wierzyć komuś, kto tak wyszydza innych? Byłoby głupotą ze strony innych. Bo „Adaś” napisał dobrze. Te wszystkie nicki, które wymienił, to Twoje nicki. Wydało się, kim jesteś i próbowałeś mnie ośmieszyć i odwrócić kota ogonem, odpisując bzdury pod hasłem „Tomek i Nina”. Też tu dalej będę, jak w tej słynnej tv trwam ;););) Będę trwać z Tobą, na dobre i na złe;) A tłumaczy się tylko i wyłącznie winny!

    #65586 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Wszelkie posty odbiegające od tematu będą kasowane.

    #65587 Reply
    Tomek
    Gość

    przestańcie wszyscy goście i adasie zaśmiecać to forum swoimi głupkowatymi wypowiedziami odbiegającymi całkowicie od głównego wątku oszustów – złóżcie sobie gdzie indziej jakąś grupę dyskusyjną !
    temat oszustów jest naprawdę poważny i niebezpieczny przynajmniej teraz dla mnie

    #65588 Reply
    gość
    Gość

    @gość, więc proszę wykasować wszystkie posty odbiegające od tematu i będzie ok. Jednego i drugiego gościa.
    Redakcja w niedziele pracuje 😉 nie wątpię…
    A Ty gościu, uważaj na przyszłość. Oczywiście mogę powiedzieć, że to wszystko było głupim żartem z mojej strony, naoglądałem się filmów science-fiction, żeby Ci pokazać jak to jest kpić z innych i dać Ci nauczkę. Mogę, ale nie muszę… Oboje wiemy, czy to były żarty czy nie. Nie ośmieszaj innych, to potem może inni nie będą Ciebie ośmieszali. Jeżeli nie potrafisz kulturalnie i rzeczowo dyskutować, to stwarzaj pozory inteligentnego i milcz. A nie jedyne co potrafisz to: „obłąkane owieczki, kołtuny, tumany, niedorozwinięte wnuczki”. Humor rodem z Korwin-Mikke 😉
    To by było na tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że więcej się na Ciebie nie natknę w jakiejś rozmowie, bo rozpoznam Cię wszędzie. A jak wtedy mnie po obrażasz, pogadamy w inny sposób. Pozdrawiam.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #65548 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje