R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #65766 Reply
    Jacek
    Gość

    Te szmaty buły dziś w Krakowie i oszukali starszą osobę i wzięli za nie dokończone prace 2000 zł jeżdżą wolgswagenem Sharan na nowotarskich nr.

    #65730 Reply
    Mateusz
    Gość

    Witam, dziś byli w Bydgoszczy 27.09.17 taka sama sytacja. Cena wymiany 30 zł mb ocynk lub 40 zł amelinum 🙂 Na szczęście jestem nieufny bo to wszystko zbyt podejżane. Pokazywał pęk pieniędzy które miał w kieszeni niby że materiał im został że są z Węgier itp. Chwilowa promocja srebrny bus z drabiną na dachu chyba Ford. Uważajcie

    #66203 Reply
    Zagłoba
    Gość

    Już wszystkie rynny w naszym powiecie wymienili. Koniec kropka.

    #66381 Reply
    Michał
    Gość

    Byli u mnie (okolice Strzelec Krajeńskich, lubuskie), cena okazyjna 30zł z mb rynny z usługą. Po zakończeniu pracy cena wzrosła 3 krotnie. Po kłotni i wezwaniu policji, cena się zmniejszyla, ale i tak wyższa niż ustalana na początku kwota. Podawali się za obywateli węgier, policja ich wylegimytowała i okazali się obywatelami rumuni. Było ich 4. Aktualnie poruszają sie fordem galaxy o numerach zaczynających się na (tablice zagraniczne) LUP 7.. i citroenem evasion o numerach H 36.., często zmieniają samochody z tego co czytam…

    #66395 Reply
    Patriota
    Gość

    Cyganie czy uchodźcy?

    #66667 Reply
    janusz
    Gość

    Byli i u mnie bus VW TRANSPORTER NR OB72409 oszacowali calkowity koszt na 1000zl a roz;iczenie wypisal na 4188zl oczywiscie nie dostal. Bus opisany DACH SERWIS

    #66668 Reply
    Janek
    Gość

    Warszawa-Białołęka – ta sama akcja, tylko gość był sam. Kazałem mu pokazać dowód, nazwę firmy. Przez telefon niby właściciel „zszedł” z ceną do 1500 z 2700. Groził mi, że jak nie zapłacę to „przyjedzie do mnie”. Samochodem wjechał na posesję a ja miałem pilota do bramy. Jak wspomniałem o policji kazał natychmiast otworzyć bramę 🙂 Jadę właśnie na policje, mam jego zdjęcie, nr rejestracyjny i nagraną rozmowę.

    #66990 Reply
    prosiaq
    Gość

    Dzisiaj jakaś ekipa romska/cygańska z pomorza z drabina na samochodzie FORD GALAXY GSL 13…
    zajechała na Pałuki.

    #67866 Reply
    Ola
    Gość

    Dziś tj 13-01-2018 podobna sytuacja, granatowy bus, trzech panów ,podających się za węgrów, wymiana rynien wycenili na 30 zł za mb , przy wyliczeniu wszystkiego ( mówił że robocizna w cenie) zamiast 2000 wyszło 6500. Po postraszeniu policją cena została wynegocjowana na realną rynkową cenę 3000.
    Woj.łódzkie! ostrzegam
    Czy kogoś nadal spotykają podobne sytuacje?

    #67867 Reply
    Kalina
    Gość

    Co za brednie.”Negocjacje” z oszustami.

    #67869 Reply
    Ola
    Gość

    Proszę nie czepiać się słów. Mój post miał na celu ostrzeżenie innych przed tego typu oszustwami.
    Jak ma Pani ochotę uczyć kogoś poprawnej polszczyzny i używania odpowiednich słów proszę zarejestrować się na forum, które jest związane z wyżej wspomnianą tematyką.

    #67891 Reply
    Kalina
    Gość

    :))) „Po postraszeniu policją cena została wynegocjowana…” Coś żle zrozumiałam??? Innych ostrzegacie, a sami negocjujecie dobre ceny i współpracujecie z oszustami??? A na tym „specjalnym” forum nawzajem się straszycie?

    #67892 Reply
    Ola
    Gość

    Dyskusja na temat ceny miała miejsce po montażu i już wtedy niewiele mogliśmy zrpbic. Nie wiedzieliśmy że to oszuści!! Sugeruje Pani że robię reklamę tym oszustom…? Żenujące….co Pani wygaduje w ogóle …

    #67893 Reply
    Kalina
    Gość

    Przepraszam, jeżeli żle zrozumiałam. Ale swoją drogą, kto do takich robót najmuje podejrzanych typów z „ulicy”? A gdyby im nie chodziło rynny, a o rozbój? Kto to potrafi przewidzieć?

    #67894 Reply
    Ola
    Gość

    Człowiek uczy się na błędach. Dlatego piszę tu i przestrzegam. Nie będę wdawać się w szczegóły dlaczego i się tłumaczyć bo za chwilę znów zaleje mnie fala hejtu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #67893 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje