R e k l a m a

Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 121 do 135 (z 173)
  • Autor
    Wpisy
  • #68281 Reply
    Tadeusz
    Gość

    wczoraj zawitali pod konin , wymienili mi kawałek rynny za 150 zł a po naprawie okazało sie ze kosztuje 2000 . Wszystko co o nich piszecie się zgadza … dostali 150 i kopa na drogę . Radze jednak uważać

    #68766 Reply
    jan
    Gość

    mnie wykiwali dzisiaj cena 300 zł wzrosła do 2900 zł za 15 m rynny i nie wiem czy nie bedzie sie lało bo jeszcze nie padało tak sie dałem omamic .Jak piszecie niby wegrzy ciemna karnacja ,łamany polski jezyk , a potem agresja .Ostatecznie 2500 i zabrał przedłuzacz elektr na szpuli 50 m .Zawsze byłem ostrozny a co sie stało??? ze dałem oszukac!! Chyba noc nie przespana

    #68806 Reply
    jan
    Gość

    oszusci u nas maja wieksze prawo jak poszkodowani,czytajac wpisy poszkodowanych to policja z zasady jest bezradna.A mnie oszukali z 300 zł na 2500zł o kablu nie wspomne. Jestem dobrze po 60-tce,i naszła mnie taka mysl–zeby ograniczyc takie oszustwa to przy porodzie i przy łózku powinno stac wiaderko z woda i lekarz odbierajacy poród powinien od razu to gówno topic w tym wiadrze.Bo nie widziałem cygana zeby pracował uczciwie.

    #69341 Reply
    Marcin
    Gość

    Tak, pamietasz jakim autem zawitali?

    #70111 Reply
    Bozena
    Gość

    Dzisiaj byli w wok. Swietokrzyskim, powiat Busku, okolica Nowego Korczyna. Na szczescie zorientowalam sie kto to jest I Dzieki pomocy sasiadow udalo sie ich przepedzic. Uciekli bardzo szybko jak sasiedzi powiedzieli ze dzwonia na policje. Brazowy van z drabinami na dachu, historyjka z cenami, niby Wegrzy….3 osoby:1 starszy facet I 2 mlodych chlopakow. Pokazywal plik pieniedzy….wszystko jak poprzednio opisane. Mam nadzieje ze ktos ich dorwie!!!!

    #70402 Reply
    czytalnik
    Gość

    Ostatnio pojawili sie w okolicach buska zdroj pinczowa jezdza starym mercedesem Vito
    prawdopodobnie zgodzili sie na 200 zl a potem klocili sie o 2 tys

    #70478 Reply
    Mario
    Gość

    Jeśli nie mają firmy nie wystawią rachunku i nie dadzą gwarancji to można ich skasować z przepisów karno skarbowych.
    Poza tym jeśli policja nie reaguje na zawyżone ceny to należy wylegitymować policjantów.
    Istnieje coś takiego jak zasady współżycia społecznego i pobieranie opłat 10cio czy 20stokrotnie większych niż rynkowe naruszają te zasady.
    Ponadto można przy policji jeśli są agresywni kazać im zabierać klamoty i spadać bo jeśli umowa nie została zawarta w siedzibie firmy można zrezygnować z usługi lub zakupu w ciągu 14 dni

    #71155 Reply
    Grzegorz
    Gość

    Dziś pojawili się w Cieszynie niby za 40 mb rynny aluminiowej zażądali 250 zł ofertę przyjęła osoba w podeszłym wieku. W chwili pojawienia się mojej osoby na posesji odjechali , rynny plastikowe mogły jeszcze służyć przez kilka lat. Panowie o ciemnej karnacji poruszają się Fordem Transitem koloru niebieskiego o nr KTT 7R46……

    #71463 Reply
    Justyna
    Gość

    Prawdopodobnie właśnie ci oszuści, o których Państw piszą, zostali złapani przez policjantów z Komisariatu Policji II w Radomiu kilka dni temu. Pokrzywdzeni mogą się kontaktować w tej sprawie.

    #71864 Reply
    Jola
    Gość

    W Małopolsce też byli. Jak widać jeżdżą po całej Polsce.

    #73393 Reply
    jola
    Gość

    Dzisiaj są w powiecie kłobuckim i właśnie oszukali moich prawie 70- letnich rodziców, którzy pod moją nieobecność zgodzili się na wymianę rynien. Okazało się, że przed założeniem rynien było 400zł, a po ich zamontowaniu 6 tysięcy. Dzisiaj jeżdżą granatowym autem z przyciemnianymi szybami z drabiną na dachu. Podają się za Węgrów, ale to raczej Rumuni. Jest trzech z ciemną karnacją i jeden niski, wąsaty Polak. Uważajcie!

    #73633 Reply
    Balbina
    Gość

    moją babcię naciągneli..
    przykre ale co zrobić, dobrze ze nic jej nie zrobili

    #78307 Reply
    Magdalena
    Gość

    Witam, dziś 30.10.2018 w Gniewie (woj. pomorskie) oszukali moich starszych rodziców. Za wymianę rynien wzięli 8 tysięcy. Trzech rumunów!!!

    #78327 Reply
    Basia
    Gość

    moja babcia jakos w maju wymienila rynny za kawałek dała 800zł. całe szczescie nic jej nie zrobili ale o zgrozo było strachu co nie miara

    #78351 Reply
    Iga
    Gość

    jak mozna tak naciagac starszych ludzi

Przeglądajasz 15 wpisów - od 121 do 135 (z 173)
Odpowiedz do: Reply #73633 in Ostrzeżenie Naciągacze(obcokrajowcy) wymieniający rynny na budynkach.
Twoje informacje